Recenzováno: 1. října 2018 prostřednictvím mobilu

Maximálně spokojená!!! Jídlo za me super, veškerý personál milý,ochotný,vstřícný kamaradsky !!! Pokoj denně ullizený,čistý! Moře nádherné,korály, rybičky a slunce je bonus pláž velká,čistá...denně nam vytváří program skvělý animační tým!! Děkuji za vsechno!

Datum pobytu: říjen 2018
3  Poděkujte uživateli lenka h.
Recenzováno: 16. září 2018 prostřednictvím mobilu

Na dovolené jsme byli s přáteli. Pokoj byl čistý denně čisté ručníky uklízeč nám vytvářel i různé kreace z ručníků . Prostředí hotelu čistý Jídlo snidane-oběd -večeře většinou se opakovalo .ale dá se vybrat .Snaži se Pro nenáročné klienty. Moře nádherný byli jsme nadšeni krásný korály spousta barevných rybek .

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli renatavdf90.
Recenzováno: 1. září 2018

Pobyt 8/2018 od Exim tours
-od CK připlaceno za extra větší 4 lůžkový pokoj. Za to jsme při příjezdu dostali 3 lůžkový pokoj. Na recepci jsme byli upozorněni, že CK byla opakovaně informována, že 4 lůžkové pokoje nemají s hotelem nasmlouvány. Po dohadech nám byla dodána na tento, již tak malý pokoj čtvrtá postel. Po posazení na vedlejší postel jsem se propadla (chyběl kus dřevěného roštu)
-vzhledem k tomu že jsme byli sice 4, ale na 3 lůžkovém pokoji, tak se nám za celou dobu nepodařilo vysvětlit pokojové službě, že potřebujeme také 4 ručníky. Vždy jsme dostali pouze tři.
-pokoj -zastaralé vybavení, klimatizace i lednička funkční, koupelna špinavá, rezavá, sprchový kout s otrhaným krátkým závěsem, při sprchování voda až v pokoji
-výměna ručníků problém, téměř vždy byly pouze znovu poskládány. Pokud proběhla výměna ručníků, tak nové velmi zapáchaly a některé byly ještě špinavější než ty, které jsme chtěly vyměnit
- po první návštěvě jídelny, jsem si myslela, že to nezvládnu…špinavý personál, stoly i ubrusy, které pračku asi nikdy neviděly, příbor si musíte najít sám a ubrus nejprve alespoň vyklepat
-strava all inclusive = pouze snídaně, oběd,večeře, nápoje na barech a pláži neomezeně, u automatů na nápoje v jídelně to velmi páchlo po hnilobě, asi je nikdo nesanituje… každý den opakující se nedostatek skleniček, talířů, příborů. Nedojedené zbytky číšníci hází do igelitového pytle umístěného v prostřed jídelny, ne vždy se do pytle však strefí a tak jsou zbytky ještě rozšlapány na zemi po jídelně
-jídlo vcelku chutné a dostatek, ale špatně rozmístěné, dělaly se u něj dlouhé fronty, ale vždy se dalo něco vybrat, ale každý den bylo to samé : kuře, ryba a hovězí na různé způsoby, čerstvé zeleniny dostatek, ovoce volně pomeranče, hrušky, večer na příděl meloun. Lehké svačiny v místě a době určené hotelem - jsme nikdy nenašli. Zmrzlina pro děti žádná. Zákusky stále stejné.
-na oběd byla možnost využít venkovní restauraci u pláže, kde ale volně pobíhají toulavé kočky, na nepřikrytém pečivu posedávají vrabci a stoly jsou pokálené od havranů
-toulavé kočky taktéž po nocích popíjejí z misek zbytky vody pod barely s pitnou vodou-taktéž to u barelů zapáchá
-personál- se snažil, v rámci svých možností
- 3 pěkné, velké, relativně čisté, bazény. Lehátka se slunečníky u bazénu i u moře byly volné v kteroukoliv hodinu. Matrace na lehátkách byly ale neuvěřitelně špinavé.
-pláž- pěkná,ale jde se k ní cestou lemovanou odpadky, k pláži cca 100 schodů. Vstup do moře je pozvolný. Pro šnorchlování je to luxusní místo. I v malé hloubce je na co koukat. A při normální hladině vody se dá doplavat v pohodě ke korálům a tam je to nádhera. Pozor na plavání při odlivu. Bohužel každý den tam bylo zakotveno tak 10 lodí, což se odrazilo na kvalitě vody- smrad z nafty a kalné dno. Moře má nadprůměrnou slanost a na pláži chybí sprchy. WC daleko.
-delegát CK- vstřícný, ochotný poradit.
Závěrem: Hotel je zjevně na úpadku, bohužel již ho s čistým svědomím nemohu nikomu doporučit. Sám delegát i ostatní průvodci CK, které jsme potkali na výletech věděli, že tento hotel není dobrý. Má velké vnitřní problémy (málo personálu, který je nucen pracovat i 16 hodin denně za špatného finančního ohodnocení, což se odráží v jeho chování ).Vědí, že klienti jsou nespokojeni a s každým novým příletem letadla musí čelit nemalým a nepříjemným stížnostem zklamaných dovolenkářů. Ihned vám ale doporučí jiné bezproblémové hotely v této lokalitě. Opravdu překrásné je pouze moře s korálovým útesem.

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli P5986ROeva.
Recenzováno: 1. září 2018

Resort čistý,každý den úklid pokoje a čisté ručníky, velmi ochotný personál, uklízeč velmi vstřícný, několikrát za pobyt vytvořil kreaci z ručníku, jídlo průměrné - egyptské, jídelna relativně čistá, nádherný korálový útes, zahlédli jsme rejnoka, murénu, spoustu barevných rybek. Děti se vydováděly v bazénech, jeden s umělým vlnobitím. V Egyptě jsme byli podruhé, celkový dojem z tohoto resortu vesměs kladný.

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli 934lucie144.
Recenzováno: 25. srpna 2018

V hotelu jsme byli od16.8 - 23.8 tento hotel neodpovída 4 hvězdičkám možná tak 2 hvězdy.Personál nepříjemný u baru problémi nalít pítí.Měli jsme ALLINCLUSIVE ale spíše odpovídá plné penzi jídlo jenom snídaně-oběd a věčeře .Zádné odpolení snak a tak dále jak je psané u zájezdu nic takového tam nebylo.Vubec nepít ani vodu s barelu co nabízeji fakt jen balenou.Všem nm tam bylo špatně děti zvraceli,prujem a horečky a dospělí to samé.V jídelně pořát špinavé talíře,příbory a ubrusi.Nedostatek skleniček a hrníčku jídlo jedno ato samé jak k večeří tak k obědu.Zeleiná černá a nekteré saláty skysle.No tohle to byla nejhorší dovolená co jsme zažili.Nikomu tento hotel nedoporučujiKupa lidí si stežovalo a nic se nedělo ještě náš delegát o exintours nam vlastě řek co by jsme chtěli když jsme zas tak moc za zájezd nezaplatili.No hruza pořát výmluvy a zbytečné keci absolutně nic nezařídil.A hlavně nechápu jak tam můžou mít takového delegáta který vám řekně že jste za zájezd moc nezapatili že je všechno vpořátku no nechápu......Hoteli okolo mnohem lepší i lepší přístup personálu.Jinak nádherné moře.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Petra A.