Recenzováno: 21. října 2018 prostřednictvím mobilu

Právě jsem se vrátila z dovolené v tomto resortu. Dlouho jsem váhala s výběrem tohoto resortu kvůli negativním recenzím. Kvůli moři a pláži jsem nakonec jela a doufala že to nebude tak hrozné. Areál, bazény a pokoje je v pořádku. Sice opotřebované ale celkem čisté. Pláž a moře nemá chybu. Pro šnorchlaře i malé děti.
Ale.....
Hygiena v jídelně katastrofa!!!!!
Jídlo velmi omezené a jednotvárné.
Kultura stolování hrozná a nějaká etiketa, tak na to rovnou zapomeňte. Když přijedete na večeři v teplákách a žabkách, tak se nic nedeje. Hrneček a sklenicku nanajdete. Vše pouze do plastových jednorázových kelímku i u večeře.
Cestovní kancelář by měla zvážit označení resortu 4*
I přes krásu moře bych se nevrátila a tento resort nedoporučila.

Datum pobytu: říjen 2018
4  Poděkujte uživateli Lenka R.
Recenzováno: 3. října 2018 prostřednictvím mobilu

Co se tyče rezortu, je starší, nevadilo by.
Část personálu vstřícná ochotna, jiná dotěrná. Pokoje skromně zařízené, ale dostačující. Jídlo šílené, nešlo o malej výběr spíše že všude byl kopr.
Bohužel jsem Čech a Češi v tom to rezortu asi dostávají jídlo na příděl. Rusaci vládli.
Výběr ovoce, žádný. Jednou byl meloun na příděl! Ovšem, moře bylo nádherne, šnorchlovaní nádherne pláž čistá. Hotel má mít 4 hvězdy to ani náhodou, možná tak 2 hvězdy. Delegát nebyl moc ochotný.

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli David K.
Recenzováno: 1. října 2018 prostřednictvím mobilu

Maximálně spokojená!!! Jídlo za me super, veškerý personál milý,ochotný,vstřícný kamaradsky !!! Pokoj denně ullizený,čistý! Moře nádherné,korály, rybičky a slunce je bonus pláž velká,čistá...denně nam vytváří program skvělý animační tým!! Děkuji za vsechno!

Datum pobytu: říjen 2018
3  Poděkujte uživateli lenka h.
Recenzováno: 16. září 2018 prostřednictvím mobilu

Na dovolené jsme byli s přáteli. Pokoj byl čistý denně čisté ručníky uklízeč nám vytvářel i různé kreace z ručníků . Prostředí hotelu čistý Jídlo snidane-oběd -večeře většinou se opakovalo .ale dá se vybrat .Snaži se Pro nenáročné klienty. Moře nádherný byli jsme nadšeni krásný korály spousta barevných rybek .

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli renatavdf90.
Recenzováno: 1. září 2018

Pobyt 8/2018 od Exim tours
-od CK připlaceno za extra větší 4 lůžkový pokoj. Za to jsme při příjezdu dostali 3 lůžkový pokoj. Na recepci jsme byli upozorněni, že CK byla opakovaně informována, že 4 lůžkové pokoje nemají s hotelem nasmlouvány. Po dohadech nám byla dodána na tento, již tak malý pokoj čtvrtá postel. Po posazení na vedlejší postel jsem se propadla (chyběl kus dřevěného roštu)
-vzhledem k tomu že jsme byli sice 4, ale na 3 lůžkovém pokoji, tak se nám za celou dobu nepodařilo vysvětlit pokojové službě, že potřebujeme také 4 ručníky. Vždy jsme dostali pouze tři.
-pokoj -zastaralé vybavení, klimatizace i lednička funkční, koupelna špinavá, rezavá, sprchový kout s otrhaným krátkým závěsem, při sprchování voda až v pokoji
-výměna ručníků problém, téměř vždy byly pouze znovu poskládány. Pokud proběhla výměna ručníků, tak nové velmi zapáchaly a některé byly ještě špinavější než ty, které jsme chtěly vyměnit
- po první návštěvě jídelny, jsem si myslela, že to nezvládnu…špinavý personál, stoly i ubrusy, které pračku asi nikdy neviděly, příbor si musíte najít sám a ubrus nejprve alespoň vyklepat
-strava all inclusive = pouze snídaně, oběd,večeře, nápoje na barech a pláži neomezeně, u automatů na nápoje v jídelně to velmi páchlo po hnilobě, asi je nikdo nesanituje… každý den opakující se nedostatek skleniček, talířů, příborů. Nedojedené zbytky číšníci hází do igelitového pytle umístěného v prostřed jídelny, ne vždy se do pytle však strefí a tak jsou zbytky ještě rozšlapány na zemi po jídelně
-jídlo vcelku chutné a dostatek, ale špatně rozmístěné, dělaly se u něj dlouhé fronty, ale vždy se dalo něco vybrat, ale každý den bylo to samé : kuře, ryba a hovězí na různé způsoby, čerstvé zeleniny dostatek, ovoce volně pomeranče, hrušky, večer na příděl meloun. Lehké svačiny v místě a době určené hotelem - jsme nikdy nenašli. Zmrzlina pro děti žádná. Zákusky stále stejné.
-na oběd byla možnost využít venkovní restauraci u pláže, kde ale volně pobíhají toulavé kočky, na nepřikrytém pečivu posedávají vrabci a stoly jsou pokálené od havranů
-toulavé kočky taktéž po nocích popíjejí z misek zbytky vody pod barely s pitnou vodou-taktéž to u barelů zapáchá
-personál- se snažil, v rámci svých možností
- 3 pěkné, velké, relativně čisté, bazény. Lehátka se slunečníky u bazénu i u moře byly volné v kteroukoliv hodinu. Matrace na lehátkách byly ale neuvěřitelně špinavé.
-pláž- pěkná,ale jde se k ní cestou lemovanou odpadky, k pláži cca 100 schodů. Vstup do moře je pozvolný. Pro šnorchlování je to luxusní místo. I v malé hloubce je na co koukat. A při normální hladině vody se dá doplavat v pohodě ke korálům a tam je to nádhera. Pozor na plavání při odlivu. Bohužel každý den tam bylo zakotveno tak 10 lodí, což se odrazilo na kvalitě vody- smrad z nafty a kalné dno. Moře má nadprůměrnou slanost a na pláži chybí sprchy. WC daleko.
-delegát CK- vstřícný, ochotný poradit.
Závěrem: Hotel je zjevně na úpadku, bohužel již ho s čistým svědomím nemohu nikomu doporučit. Sám delegát i ostatní průvodci CK, které jsme potkali na výletech věděli, že tento hotel není dobrý. Má velké vnitřní problémy (málo personálu, který je nucen pracovat i 16 hodin denně za špatného finančního ohodnocení, což se odráží v jeho chování ).Vědí, že klienti jsou nespokojeni a s každým novým příletem letadla musí čelit nemalým a nepříjemným stížnostem zklamaných dovolenkářů. Ihned vám ale doporučí jiné bezproblémové hotely v této lokalitě. Opravdu překrásné je pouze moře s korálovým útesem.

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli P5986ROeva.