Recenzováno: 28. dubna 2019

V resortu jsme stravili tyden (04/2019) a vse bylo OK.Resort je zrekonstruovany a nejake prace jeste probihaji. Zamestnanci i managment se velmi snazi. Pomer cena/vykon je v poradku.Pokud si priplatite ,muzete byt vedle v Hiltonu....Ubytovani ciste,vse fungovalo,klimatizace ovladana individualne,uklid denne vcetne rucniku.Jidlo OK,vzdy si clovek neco vybere,obedy all incl. je mozne konzumovat i v krasne restauraci Grill s vyhlidkou na more....organizovana zabava a animatori me nezajima,takze nemohu hodnotit...od stareho centra vzdaleno 3 km,na Old market jsme jeli nekolikrat -taxi od hotelu 3USD/EUR nebo minibus od Hadaba benzina 1USD/EUR/osoba...koupani je s postupnym vstupem do more a koraly plne nadhernych ryb kousek od plaze,moznost vyuzit molo...k mori vedou pozvolne schody + cesta pro kocarky....samozrejme jste v Egypte,takze komu vadi rysy teto narodnosti at zustane doma nebo jede jinam...jedina velmi negativni stranka jsou vsudepritomni Rusaci,kteri se neumeji chovat...to by ovsem clovek nemohl cestovat nikam...

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli heddas2.
Recenzováno: 15. ledna 2019

byli jsme v hotelu už po čtvrté a opět super!
je vidět že hotel se opravdu snaží a se vším jsme byli spokojeni
hodně se tam u pláže za ten týden postavilo,opravdu to pokračuje k lepšímu.
Pokud se ještě vydláždí a upraví cesta k moři-a upraví plážové WC bude hotel patřit ke špičkám v Sharmu.
Jídlo je tam výborné a velký výběr
a moře s krásnými korály je nádherné.
celý hotel je krásný fogenické
nové jsou krásné sochy v recepci
určitě se tam budeme vracet..
Helena

Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli monserat62.
Recenzováno: 21. října 2018 prostřednictvím mobilu

Právě jsem se vrátila z dovolené v tomto resortu. Dlouho jsem váhala s výběrem tohoto resortu kvůli negativním recenzím. Kvůli moři a pláži jsem nakonec jela a doufala že to nebude tak hrozné. Areál, bazény a pokoje je v pořádku. Sice opotřebované ale celkem čisté. Pláž a moře nemá chybu. Pro šnorchlaře i malé děti.
Ale.....
Hygiena v jídelně katastrofa!!!!!
Jídlo velmi omezené a jednotvárné.
Kultura stolování hrozná a nějaká etiketa, tak na to rovnou zapomeňte. Když přijedete na večeři v teplákách a žabkách, tak se nic nedeje. Hrneček a sklenicku nanajdete. Vše pouze do plastových jednorázových kelímku i u večeře.
Cestovní kancelář by měla zvážit označení resortu 4*
I přes krásu moře bych se nevrátila a tento resort nedoporučila.

Datum pobytu: říjen 2018
4  Poděkujte uživateli Lenka R.
Recenzováno: 3. října 2018 prostřednictvím mobilu

Co se tyče rezortu, je starší, nevadilo by.
Část personálu vstřícná ochotna, jiná dotěrná. Pokoje skromně zařízené, ale dostačující. Jídlo šílené, nešlo o malej výběr spíše že všude byl kopr.
Bohužel jsem Čech a Češi v tom to rezortu asi dostávají jídlo na příděl. Rusaci vládli.
Výběr ovoce, žádný. Jednou byl meloun na příděl! Ovšem, moře bylo nádherne, šnorchlovaní nádherne pláž čistá. Hotel má mít 4 hvězdy to ani náhodou, možná tak 2 hvězdy. Delegát nebyl moc ochotný.

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli David K.
Recenzováno: 1. října 2018 prostřednictvím mobilu

Maximálně spokojená!!! Jídlo za me super, veškerý personál milý,ochotný,vstřícný kamaradsky !!! Pokoj denně ullizený,čistý! Moře nádherné,korály, rybičky a slunce je bonus pláž velká,čistá...denně nam vytváří program skvělý animační tým!! Děkuji za vsechno!

Datum pobytu: říjen 2018
3  Poděkujte uživateli lenka h.