Recenzováno: 18. května 2019

pláž - do Egypta jezdíme hlavně kvůli moři .Moře je zde krásně,ale
hotel je v zátoce s menší pláží,ke které se jde po schodech/ hotel je nad útesem/
či-li na pláži chybí toalety a sprchy - předpokládám problém s technickým
řešením.Nevěřím,že turisté vybíhájí na toaletu po schodech nahoru..
Hlučná animace- reproduktory dostávaji zabrat.Vhodné tedy pro klienty
vyhledávající zábavu .Pláž písek ,přístup OK,dále molo ,opět příjemné šnorchlování bez vln.
Řesením hlučné a nedostatečně vybavené pláže byl pobyt u bazenu ,kdy jsme aspoň měli nějaký pohyb,když jsme šli šnorchlovat na pláž.Bohužel odpoledne k pláži najíždí lodě,denně cca 8 až 12 kusů,a smrad z nafty je cítit skrz masky i pod vodu.Nemluvě poškozování korálů...Škoda,že si Egypťani svoje přírodní bohatství více nechrání.
A nepočítejte s používáním AJ či NJ .Oprášila jsem svou ruštinu . Navíc Češi modré náramky a velký,, balšoj ,, národ náramky červené.Takže volejbalový balon ,který jsme si chtěli půjčit animátoři pro nás neměli a za chvilku si s balonem hráli náramky červené...Jsou navíc docela nekompromisní v obsazování lehátek a v jídelně.Ale to my Češi umíme vlastně taky.

ubytování - pokoje čisté ,sprcha a toaleta udržovaná každý den výměna ručníků,
strava - je potřeba vychytat čas,kdy není v restauraci plno ,jídlo částečně na talíř dávají kuchaři,či-li občas fronty,ale jsme na dovolené a času je dost,bylo si z čeho vybírat .
cena odpovídá službám
Je-li jsme s rodinou ,dovolenou jsme si užili ,nicméně v budoucnu z důvodu špatného technického zázemí na pláži budu volit jiný hotel.

Tip ohledně pokoje: rozlehlý rezort a obsluha co se nebojí říci si o bakšiš za pokoj..../ a to jsem dala bakšiš i do pasů....
Datum pobytu: duben 2019
1  Poděkujte uživateli Kamila B.
Recenzováno: 28. dubna 2019

V resortu jsme stravili tyden (04/2019) a vse bylo OK.Resort je zrekonstruovany a nejake prace jeste probihaji. Zamestnanci i managment se velmi snazi. Pomer cena/vykon je v poradku.Pokud si priplatite ,muzete byt vedle v Hiltonu....Ubytovani ciste,vse fungovalo,klimatizace ovladana individualne,uklid denne vcetne rucniku.Jidlo OK,vzdy si clovek neco vybere,obedy all incl. je mozne konzumovat i v krasne restauraci Grill s vyhlidkou na more....organizovana zabava a animatori me nezajima,takze nemohu hodnotit...od stareho centra vzdaleno 3 km,na Old market jsme jeli nekolikrat -taxi od hotelu 3USD/EUR nebo minibus od Hadaba benzina 1USD/EUR/osoba...koupani je s postupnym vstupem do more a koraly plne nadhernych ryb kousek od plaze,moznost vyuzit molo...k mori vedou pozvolne schody + cesta pro kocarky....samozrejme jste v Egypte,takze komu vadi rysy teto narodnosti at zustane doma nebo jede jinam...jedina velmi negativni stranka jsou vsudepritomni Rusaci,kteri se neumeji chovat...to by ovsem clovek nemohl cestovat nikam...

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli heddas2.
Recenzováno: 15. ledna 2019

byli jsme v hotelu už po čtvrté a opět super!
je vidět že hotel se opravdu snaží a se vším jsme byli spokojeni
hodně se tam u pláže za ten týden postavilo,opravdu to pokračuje k lepšímu.
Pokud se ještě vydláždí a upraví cesta k moři-a upraví plážové WC bude hotel patřit ke špičkám v Sharmu.
Jídlo je tam výborné a velký výběr
a moře s krásnými korály je nádherné.
celý hotel je krásný fogenické
nové jsou krásné sochy v recepci
určitě se tam budeme vracet..
Helena

Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli monserat62.
Recenzováno: 21. října 2018 prostřednictvím mobilu

Právě jsem se vrátila z dovolené v tomto resortu. Dlouho jsem váhala s výběrem tohoto resortu kvůli negativním recenzím. Kvůli moři a pláži jsem nakonec jela a doufala že to nebude tak hrozné. Areál, bazény a pokoje je v pořádku. Sice opotřebované ale celkem čisté. Pláž a moře nemá chybu. Pro šnorchlaře i malé děti.
Ale.....
Hygiena v jídelně katastrofa!!!!!
Jídlo velmi omezené a jednotvárné.
Kultura stolování hrozná a nějaká etiketa, tak na to rovnou zapomeňte. Když přijedete na večeři v teplákách a žabkách, tak se nic nedeje. Hrneček a sklenicku nanajdete. Vše pouze do plastových jednorázových kelímku i u večeře.
Cestovní kancelář by měla zvážit označení resortu 4*
I přes krásu moře bych se nevrátila a tento resort nedoporučila.

Datum pobytu: říjen 2018
4  Poděkujte uživateli Lenka R.
Recenzováno: 3. října 2018 prostřednictvím mobilu

Co se tyče rezortu, je starší, nevadilo by.
Část personálu vstřícná ochotna, jiná dotěrná. Pokoje skromně zařízené, ale dostačující. Jídlo šílené, nešlo o malej výběr spíše že všude byl kopr.
Bohužel jsem Čech a Češi v tom to rezortu asi dostávají jídlo na příděl. Rusaci vládli.
Výběr ovoce, žádný. Jednou byl meloun na příděl! Ovšem, moře bylo nádherne, šnorchlovaní nádherne pláž čistá. Hotel má mít 4 hvězdy to ani náhodou, možná tak 2 hvězdy. Delegát nebyl moc ochotný.

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli David K.