Recenzováno: 25. května 2019

Ubytováni jsme byli hned po příjezdu na hotel ,pokoje skromne ale krásně čisté.Strava vynikajíci apon já se najedl pokaždé dobře.Jsem pivař a pivo výborné velké díky patří Magdimu za barem super kluk staral se o nás jako o vlastní rodinu ,moře koraly nádhera ,pláž s pozvolným vstupem pro děti .bar na pláži podava aji alkoholicke nápoje cestovka uvádí že tam nejsou .Animátoři super nebyli vubec otravní.Za tu cenu prostě super určitě se tam rádi vrátime.

Datum pobytu: květen 2019
2  Poděkujte uživateli Pavel V.
Recenzováno: 18. května 2019

pláž - do Egypta jezdíme hlavně kvůli moři .Moře je zde krásně,ale
hotel je v zátoce s menší pláží,ke které se jde po schodech/ hotel je nad útesem/
či-li na pláži chybí toalety a sprchy - předpokládám problém s technickým
řešením.Nevěřím,že turisté vybíhájí na toaletu po schodech nahoru..
Hlučná animace- reproduktory dostávaji zabrat.Vhodné tedy pro klienty
vyhledávající zábavu .Pláž písek ,přístup OK,dále molo ,opět příjemné šnorchlování bez vln.
Řesením hlučné a nedostatečně vybavené pláže byl pobyt u bazenu ,kdy jsme aspoň měli nějaký pohyb,když jsme šli šnorchlovat na pláž.Bohužel odpoledne k pláži najíždí lodě,denně cca 8 až 12 kusů,a smrad z nafty je cítit skrz masky i pod vodu.Nemluvě poškozování korálů...Škoda,že si Egypťani svoje přírodní bohatství více nechrání.
A nepočítejte s používáním AJ či NJ .Oprášila jsem svou ruštinu . Navíc Češi modré náramky a velký,, balšoj ,, národ náramky červené.Takže volejbalový balon ,který jsme si chtěli půjčit animátoři pro nás neměli a za chvilku si s balonem hráli náramky červené...Jsou navíc docela nekompromisní v obsazování lehátek a v jídelně.Ale to my Češi umíme vlastně taky.

ubytování - pokoje čisté ,sprcha a toaleta udržovaná každý den výměna ručníků,
strava - je potřeba vychytat čas,kdy není v restauraci plno ,jídlo částečně na talíř dávají kuchaři,či-li občas fronty,ale jsme na dovolené a času je dost,bylo si z čeho vybírat .
cena odpovídá službám
Je-li jsme s rodinou ,dovolenou jsme si užili ,nicméně v budoucnu z důvodu špatného technického zázemí na pláži budu volit jiný hotel.

Tip ohledně pokoje: rozlehlý rezort a obsluha co se nebojí říci si o bakšiš za pokoj..../ a to jsem dala bakšiš i do pasů....
Datum pobytu: duben 2019
1  Poděkujte uživateli Kamila B.
Recenzováno: 28. dubna 2019

V resortu jsme stravili tyden (04/2019) a vse bylo OK.Resort je zrekonstruovany a nejake prace jeste probihaji. Zamestnanci i managment se velmi snazi. Pomer cena/vykon je v poradku.Pokud si priplatite ,muzete byt vedle v Hiltonu....Ubytovani ciste,vse fungovalo,klimatizace ovladana individualne,uklid denne vcetne rucniku.Jidlo OK,vzdy si clovek neco vybere,obedy all incl. je mozne konzumovat i v krasne restauraci Grill s vyhlidkou na more....organizovana zabava a animatori me nezajima,takze nemohu hodnotit...od stareho centra vzdaleno 3 km,na Old market jsme jeli nekolikrat -taxi od hotelu 3USD/EUR nebo minibus od Hadaba benzina 1USD/EUR/osoba...koupani je s postupnym vstupem do more a koraly plne nadhernych ryb kousek od plaze,moznost vyuzit molo...k mori vedou pozvolne schody + cesta pro kocarky....samozrejme jste v Egypte,takze komu vadi rysy teto narodnosti at zustane doma nebo jede jinam...jedina velmi negativni stranka jsou vsudepritomni Rusaci,kteri se neumeji chovat...to by ovsem clovek nemohl cestovat nikam...

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli heddas2.
Recenzováno: 15. ledna 2019

byli jsme v hotelu už po čtvrté a opět super!
je vidět že hotel se opravdu snaží a se vším jsme byli spokojeni
hodně se tam u pláže za ten týden postavilo,opravdu to pokračuje k lepšímu.
Pokud se ještě vydláždí a upraví cesta k moři-a upraví plážové WC bude hotel patřit ke špičkám v Sharmu.
Jídlo je tam výborné a velký výběr
a moře s krásnými korály je nádherné.
celý hotel je krásný fogenické
nové jsou krásné sochy v recepci
určitě se tam budeme vracet..
Helena

Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli monserat62.
Recenzováno: 21. října 2018 prostřednictvím mobilu

Právě jsem se vrátila z dovolené v tomto resortu. Dlouho jsem váhala s výběrem tohoto resortu kvůli negativním recenzím. Kvůli moři a pláži jsem nakonec jela a doufala že to nebude tak hrozné. Areál, bazény a pokoje je v pořádku. Sice opotřebované ale celkem čisté. Pláž a moře nemá chybu. Pro šnorchlaře i malé děti.
Ale.....
Hygiena v jídelně katastrofa!!!!!
Jídlo velmi omezené a jednotvárné.
Kultura stolování hrozná a nějaká etiketa, tak na to rovnou zapomeňte. Když přijedete na večeři v teplákách a žabkách, tak se nic nedeje. Hrneček a sklenicku nanajdete. Vše pouze do plastových jednorázových kelímku i u večeře.
Cestovní kancelář by měla zvážit označení resortu 4*
I přes krásu moře bych se nevrátila a tento resort nedoporučila.

Datum pobytu: říjen 2018
4  Poděkujte uživateli Lenka R.