Recenzováno: 11. července 2019

Delegát jménem AHMED ABULDAHAB akorát prodává zájezdy s účelem získání vlastního rabatu. koupil jsem představení na delfíny, ve smluvený čas jsme byli na smluveném místě. V recepci, 10 min., před smluveným odjezdem nás odchytl animátor, zaměstnanec hotelu, já mu ukázal vstupenku na delfíny a on to odkýval, že je to OK a posadil nás do autobusu. Autobus vyjel přesně, směr Sharm, ale vysadil nás na plážové diskotéce. A co delegát na to? uvedl, pouze, že je to moje chyba, na hotel nepřijel, odmítl to řešit osobně, vše telefonicky a do telefonu mu řekl: "co po mě chcete", já mu řekl, že vrácení vstupného a on na to, že druhý den můžeme znova na delfíny, ale s příplatkem 15,- Eur za dopravu, což jsem pochopitelně již zamítnul a sdělil jsem mu, že to budu řešit v ČR přes CK. Druhý den poslal svého kolegu, který mi předložil papír napsaný v češtině s názvem PROHLÁŠENÍ, kde stálo, že mi vrátí 45,- Eur a 15,- Eur propadne za dopravu, s tím, že tam napsali, že jsem špatně nasedl do jiného autobusu. Podotýkám, že jsme mi nikam nenasedali, že jsme byli dovedeni zaměstnancem hotelu do jiného spoje i přes to, že jsem se prokázal při nástupu vstupenkou. Uvedl jsem, že žádám celou částku a ten papír jsem nepodepsal.
Delegát nehledí na spokojenost klientů, ukáže se pouze po příjezdu nového turnusu, aby něco prodal. Dále při příjezdu poučí, jak to chodí při odjezdu na letiště a už se neukáže.
Strava KO, ráno čerstvá zelenina, ta samá, zbylá od snídaně zamíchaná v salátu na oběd a na večeři, večer je zapařená je seno a v salátech namíchané oschlé zbytky salámů. Jídlo nedochucené, masu nedovařené, napůl syrové, tuhé jako podrážka. Ubytování ve starém komplexu - zub času se nezastaví, ale čisto a uklizeno. Postele proležené, pouhým okem viditelný vymačkaný lavor, takže ráno záda jak po výprasku. Na pláži absence toalet a sprch, nezbývá jít než na útes na hotel. V hotelu a na pláži cca 75% rusky mluvících, večer uřvaná disko v ruštině - hnus. Moře před 15-ti lety bylo živé, korály tenkrát byly plné ryb. Momentálně korály v 1/2 života a za 15 let to bude totálně mrtvý útes. Egypťané si toho nějak moc neváží, hlavně že když přejede turista a utratí peníze a co v budoucnu? To je nějak extra nevzrušuje, žijí přítomností, zítřek je nezajímá - cikánský způsob života. Útes vedle pláže hnus "fialovej" domorodci z útesu házejí dolů odpadky, nechutný bordel, kolem kterého se chodí na molo šnorchlovat - normální skládka, plná střepů. Toto není pomluva, to je holý fakt. Už nikdy do Egypta, byl jsem znechucený. Zlatá "čistá" jižní Evrop.
Dnes jsem podal žádost na CK o vrácení částky za neuskutečněný výlet, ať mi to proplatí CK a strhne to delegátovi za mzdy. Tak jsem zvědavý, v případě zamítnutí dávám dál na ČOI.
M.V. z Tábora.

Tip ohledně pokoje: tento hotel s delegátem Ahmed Abuldahab NE.
Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli tabor007.
Recenzováno: 25. května 2019

Ubytováni jsme byli hned po příjezdu na hotel ,pokoje skromne ale krásně čisté.Strava vynikajíci apon já se najedl pokaždé dobře.Jsem pivař a pivo výborné velké díky patří Magdimu za barem super kluk staral se o nás jako o vlastní rodinu ,moře koraly nádhera ,pláž s pozvolným vstupem pro děti .bar na pláži podava aji alkoholicke nápoje cestovka uvádí že tam nejsou .Animátoři super nebyli vubec otravní.Za tu cenu prostě super určitě se tam rádi vrátime.

Datum pobytu: květen 2019
2  Poděkujte uživateli Pavel V.
Recenzováno: 18. května 2019

pláž - do Egypta jezdíme hlavně kvůli moři .Moře je zde krásně,ale
hotel je v zátoce s menší pláží,ke které se jde po schodech/ hotel je nad útesem/
či-li na pláži chybí toalety a sprchy - předpokládám problém s technickým
řešením.Nevěřím,že turisté vybíhájí na toaletu po schodech nahoru..
Hlučná animace- reproduktory dostávaji zabrat.Vhodné tedy pro klienty
vyhledávající zábavu .Pláž písek ,přístup OK,dále molo ,opět příjemné šnorchlování bez vln.
Řesením hlučné a nedostatečně vybavené pláže byl pobyt u bazenu ,kdy jsme aspoň měli nějaký pohyb,když jsme šli šnorchlovat na pláž.Bohužel odpoledne k pláži najíždí lodě,denně cca 8 až 12 kusů,a smrad z nafty je cítit skrz masky i pod vodu.Nemluvě poškozování korálů...Škoda,že si Egypťani svoje přírodní bohatství více nechrání.
A nepočítejte s používáním AJ či NJ .Oprášila jsem svou ruštinu . Navíc Češi modré náramky a velký,, balšoj ,, národ náramky červené.Takže volejbalový balon ,který jsme si chtěli půjčit animátoři pro nás neměli a za chvilku si s balonem hráli náramky červené...Jsou navíc docela nekompromisní v obsazování lehátek a v jídelně.Ale to my Češi umíme vlastně taky.

ubytování - pokoje čisté ,sprcha a toaleta udržovaná každý den výměna ručníků,
strava - je potřeba vychytat čas,kdy není v restauraci plno ,jídlo částečně na talíř dávají kuchaři,či-li občas fronty,ale jsme na dovolené a času je dost,bylo si z čeho vybírat .
cena odpovídá službám
Je-li jsme s rodinou ,dovolenou jsme si užili ,nicméně v budoucnu z důvodu špatného technického zázemí na pláži budu volit jiný hotel.

Tip ohledně pokoje: rozlehlý rezort a obsluha co se nebojí říci si o bakšiš za pokoj..../ a to jsem dala bakšiš i do pasů....
Datum pobytu: duben 2019
1  Poděkujte uživateli Kamila B.
Recenzováno: 28. dubna 2019

V resortu jsme stravili tyden (04/2019) a vse bylo OK.Resort je zrekonstruovany a nejake prace jeste probihaji. Zamestnanci i managment se velmi snazi. Pomer cena/vykon je v poradku.Pokud si priplatite ,muzete byt vedle v Hiltonu....Ubytovani ciste,vse fungovalo,klimatizace ovladana individualne,uklid denne vcetne rucniku.Jidlo OK,vzdy si clovek neco vybere,obedy all incl. je mozne konzumovat i v krasne restauraci Grill s vyhlidkou na more....organizovana zabava a animatori me nezajima,takze nemohu hodnotit...od stareho centra vzdaleno 3 km,na Old market jsme jeli nekolikrat -taxi od hotelu 3USD/EUR nebo minibus od Hadaba benzina 1USD/EUR/osoba...koupani je s postupnym vstupem do more a koraly plne nadhernych ryb kousek od plaze,moznost vyuzit molo...k mori vedou pozvolne schody + cesta pro kocarky....samozrejme jste v Egypte,takze komu vadi rysy teto narodnosti at zustane doma nebo jede jinam...jedina velmi negativni stranka jsou vsudepritomni Rusaci,kteri se neumeji chovat...to by ovsem clovek nemohl cestovat nikam...

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli heddas2.
Recenzováno: 15. ledna 2019

byli jsme v hotelu už po čtvrté a opět super!
je vidět že hotel se opravdu snaží a se vším jsme byli spokojeni
hodně se tam u pláže za ten týden postavilo,opravdu to pokračuje k lepšímu.
Pokud se ještě vydláždí a upraví cesta k moři-a upraví plážové WC bude hotel patřit ke špičkám v Sharmu.
Jídlo je tam výborné a velký výběr
a moře s krásnými korály je nádherné.
celý hotel je krásný fogenické
nové jsou krásné sochy v recepci
určitě se tam budeme vracet..
Helena

Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli monserat62.