Ras Mohammed National Park
Krásné potápění

S přáteli jezdíváme se potápět do Egypta a toto místo bylo velice krásné. Viděli jsme spoustu... přečíst další informace

Recenzováno: 12. února 2020
ell_kot
Ostrava, Česká republika
Nádherné místo

Jezdím se na to místo potápět, doporučuij všem, tento park je neskutečně krásný, plno podvodního... přečíst další informace

Recenzováno: 4. září 2019
lenka n

Recenzováno: 4. září 2019

Jezdím se na to místo potápět, doporučuij všem, tento park je neskutečně krásný, plno podvodního bohatství.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli lenka n.
Recenzováno: 1. září 2019 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme Ras Mohamed a byla to krása, určitě stojí za to vidět.
Negativní snad jen, že bychom uvítali více času na prohlídku.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Eli199488.
Recenzováno: 19. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Lodi jsme vyrazili na vylet, ktery mel obsahovat dve zastavky na snorchlovani v rezervaci Ras Mohamed a jednu na Bilem ostrove (tzv. Egyptske Maledivy). Do Egypta jezdim pomerne casto, ale musim rict, ze na Ras Mohamed jsem jel letos poprve a musim konstatovat, ze jsem cekal vic. Rekl bych, ze mam “odsnorchlovano” docela dost a tuto rezervaci v Egypte vsichni velebi jako neco TOP, jedno z nejhezcich mist v Egypte, coz rozhodne rict nemohu. Pokud hledate pekne snorchlovani, osobne doporucuji spis vylet na plaz Jaz Fanar. Bily ostrov ovsem za navstevu urcite stoji!

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Alex P.
Recenzováno: 3. srpna 2019

Tentokrát jsme zvolili privatní výlet, s LM Holiday. Jejich průvodce nás vyzvedl ráno po snídani na hotelu. Zvolili jsme tentokrát výlet ne lodí, ale minibusem po národním parku. Vůbec toho nelitujeme, protože vidíte daleko víc než lodí. Ras Mohamed je nádherný, všude krásně čisto, vůbec jsem netušila jak je rozsáhlý, krásné mangrovníky. Měli jsme dvě zastávky na šnorchlování. Moc povedený celodenní výlet. Opravdu můžu jenom doporučit.

Datum zážitku: květen 2019
2  Poděkujte uživateli Soňa K.
Recenzováno: 3. srpna 2019

Krásné místo ,byli jsme nadšeni. Určitě stojí za to park navštívit. Několik zastávek ,Magické jezero, Solné jezero, praskliny v zemi, Allahova brána, Mangrovníky ,šnorchl ... završené výborným obědem a koupáním. Super zážitek

Datum zážitku: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli pavlickovapetra1.