“Úžasné a perfektní”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 7 dalších stránek!
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál
Recenzováno: 24. června 2014

Existuje jenom jedno slovo, kterým se dá tento hotel popsat, a to je dokonalost! Největší předností hotelu je jeho personál, který celé dny tvrdě pracuje, aby byl pobyt návštěvníků co nejpříjemnější. Personál je vždy ochotný pomoci a opravdu se snaží, když je potřeba. Ignorujte jakékoliv zdejší negativní komentáře, protože ani zdaleka nereflektují jak úžasný a upřímný personál to opravdu je. Hned po příjezdu nás přivítal pan Youssef, asistent manažera, jehož úsměv byl vřelý a hned jsme se cítili jako doma. Pak nás přivítal pan Hany, manažer recepce, který byl vždy ochotný, viděli jste ho pracovat celý den, a přesto si na vás udělal čas, pokud jste něco potřebovali. Taky jsme viděli Mohameda, Ahmeda a Hamdyho pobíhat okolo bazénu s paní Hawidou. Kéž bych tam teď byl!

Všechny restaurace podávají neskutečně kvalitní jídlo, manažer Amr byl vždy ochotný a sdílný ohledně restaurací, dal nám úžasné tipy kde se stravovat na základě našich požadavků. Vždy jsme si moc pochutnali!

Byli jsme v pokoji č. 633 s výhledem na moře, což mi přišlo úžasné, a udržoval ho pan Hamdi z údržby. Zamiloval jsem si balkón, mohl jsem tam sedět a číst si knihu a užívat si skvělý výhled.

Poslední den jsme se mohli odhlásit z hotelu později, protože jsme měli být vyzvednuti až v 17:00, moc děkuji panu Ahmedovi a dalším lidem z recepce!

Elina na informačním centru byla nápomocná a ochotná.

3  Poděkujte uživateli lan2311.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v English dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál
SharmGMoffice, General Manager v zařízení Stella Di Mare Beach Hotel & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. června 2014

Dear lan2311,
I am very pleased to read that you had a fabulous breakaway at Stella Di Mare Sharm Beach Hotel & Spa and that you received nothing but a great hospitable spirit from our Employees.
Thank you for mentioning the Team Members who stood out during your stay, they will be complimented for their valuable addition.
We are very proud for your continuous loyalty and trust, and thank you to be part of the ever growing Stella Di Mare Sharm Beach Hotel & Spa family! and we wish to have you again soon in your second home
Best Regards

Recenzováno: dnes

• Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli A_Shifayet.

Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Tony N.

Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Mohamed A.

Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli shonnie007.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Šarm aš-šajchu.
1.4 km daleko
Movenpick Resort Sharm El Sheikh Naama Bay
Movenpick Resort Sharm El Sheikh...
Č. 12 z 231 – Šarm aš-šajch
Č. 2 z 33 – Nabq Bay
412 recenzí
8.3 km daleko
Four Seasons Resort Sharm El Sheikh
Four Seasons Resort Sharm El She...
Č. 4 z 231 – Šarm aš-šajch
1 678 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Stella Di Mare Beach Hotel & Spa? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Stella Di Mare Beach Hotel & Spa

Adresa: Neama Bay, Šarm aš-šajch 1839, Egypt
Telefonní číslo:
Lokalita: Egypt > Rudé moře a Sinaj > Jižní Sinaj > Šarm aš-šajch
Vybavení:
Bar/salon Pláž Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup Doprava na letiště
Styl hotelu:
Luxusní hotel v Šarm aš-šajchu č. 3
Hotel na pláži v Šarm aš-šajchu č. 3
Lázeňský hotel v Šarm aš-šajchu č. 3
Business hotel v Šarm aš-šajchu č. 6
Romantický hotel v Šarm aš-šajchu č. 7
Rodinný hotel v Šarm aš-šajchu č. 9
Rozsah cen: 1 249 Kč–4 162 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Stella Di Mare Beach Hotel & Spa 5*
Pokoje: 298
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Hotels.com, Agoda, Expedia a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Stella Di Mare Beach Hotel & Spa. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Stella Di Mare Beach Hotel And Spa
Stella Di Mare Beach Hotel Sharm El Sheikh

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?