“Nádherná letní dovolená v Sharmu”
Recenze Iberotel Palace

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 9 dalších stránek!
Iberotel Palace
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 26. června 2014

Bydleli jsme v Iberotelu Palace, protože podle recenzí odpovídal našim potřebám a nebyli jsme zklamaní. Nádherný malý hotel se vším, o čem jsme snili, neskutečně přátelský personál a vynikající jídlo. Je skvěle umístěn na pláži a hned naproti tržnice Starého Sharmu, takže nebylo třeba chodit do Naama Bay na prázdninové nákupy.
Jediné mínus byl kosmetický salón, který Iberotel Palace nevlastní, na rozdíl od lázní.
Měla jsem tam tu nejhorší pedikúru a manikúru, tak drsnou, že mě z toho ještě po týdnu bolí nohy - VYHNĚTE se mu a ušetřete peníze!
Lázně byly profesionální a naše masáže byly dobré.
Nejlepší tady byla škola potápění; C-Fun Divers. Skvělý personál:) a přístav byl 5 minut minibusem, takže jsme nemuseli dlouho dojíždět k jejich lodím na potápění.
Rozhodně doporučuji Iberotel Palace v Sharmu.
Plánujeme návrat......

7  Poděkujte uživateli aliceyvonne.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál

Recenzováno: před 4 dny

• Datum pobytu: prosinci 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli anastasiiav2018.
IberotelpalaceGM, General Manager v zařízení Iberotel Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 dny

Recenzováno: před 4 dny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: lednu 2018, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli maher1967.
IberotelpalaceGM, General Manager v zařízení Iberotel Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 dny

Recenzováno: před 1 týdnem

Tip ohledně pokoje: Ask for “Arena” site if you want Morning sun
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
Datum pobytu: prosinci 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli catherinemcneil1963.
IberotelpalaceGM, General Manager v zařízení Iberotel Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Recenzováno: před 1 týdnem

Datum pobytu: prosinci 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli zekik2018.

Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Šarm aš-šajchu.
5,8 km daleko
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa
Č. 5 z 231 – Šarm aš-šajch
4 650 recenzí
7,2 km daleko
Movenpick Resort Sharm El Sheikh Naama Bay
Movenpick Resort Sharm El Sheikh...
Č. 9 z 231 – Šarm aš-šajch
Č. 64 z 231 – Šarm aš-šajch
2 207 recenzí
2,3 km daleko
Renaissance Sharm El Sheikh Golden View Beach Resort
Renaissance Sharm El Sheikh Gold...
Č. 55 z 231 – Šarm aš-šajch
3 335 recenzí
2,3 km daleko
Hilton Sharm Waterfalls Resort
Hilton Sharm Waterfalls Resort
Č. 51 z 231 – Šarm aš-šajch
6 748 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Iberotel Palace? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Iberotel Palace

Adresa: | Maya Bay, Šarm aš-šajch, Egypt
Lokalita: Egypt > Rudé moře a Sinaj > Jižní Sinaj > Šarm aš-šajch
Vybavení:
Bar/salon Pláž Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Romantický hotel v Šarm aš-šajchu č. 6
Hotel nejlepších resortů v Šarm aš-šajchu č. 10
Hotel na pláži v Šarm aš-šajchu č. 14
Luxusní hotel v Šarm aš-šajchu č. 15
Rozsah cen: 1 700 Kč–2 945 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Iberotel Palace 5*
Pokoje: 254
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, 5viajes2012 S.L., Expedia a Agoda. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Iberotel Palace. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Iberotel Palace Hotel Sharm El Sheikh
Iberotel Palace Sharm El Sheikh

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?