Recenzováno: 2. listopadu 2019

CK by měla dát informace že,tento resort je jen pro rusky mluvící hosty.Neuvěřitelné jak se hosté s bývalých ruských zemí chovají.V jídelně fronty a ve stylu ,ne co sníš ale kolik uneseš!!! Nepořádek který nikoho nezajímal. Upozornění: těchto hostů tam bylo cca 99%.. Hodnocení hotelu 3

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Papalolo54.
DreamsResortsEgypt, Guest Relations Manager v zařízení Dreams Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. listopadu 2019

Vážení hosté,
děkujeme, že jste si vybrali letovisko Dreams Beach Resort a že jste si udělali čas na zveřejnění recenze. Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a je nám líto, že některé aspekty vašeho pobytu u nás nesplnily vaše očekávání. Ocenili bychom, kdybyste informovali Duty nebo Night manažery o svém zklamání, když jste byli v hotelu, abyste se co nejvíce ujasnili a splnili vaše očekávání. Chtěli bychom si všimnout během vašeho pobytu byli hosté z Belgie, Německa, Holandska, Iráku, Egypta, Itálie, Jordánska, Kazachstánu, Polska a Ukrajiny. Doufáme, že přehodnotíte budoucí návštěvu našeho střediska a my zůstaneme k vašim službám.

Recenzováno: 9. října 2019

CK uvádí tento hotel jako 5*, realita odpovídá spíše 3*.
Byli jsme ubytováni asi zrovna v té staré části (některé "domky" byly zrovna v rekonstrukci). Vybavení už něco zažilo, ale na tom nám zas tolik nezáleží, protože se na pokoj chodíme jen vyspat. Každopádně mi byla zima a tak jsem si brala ze skříně teplou deku - jedna deka měla roztrhané povlečení, ale alespoň bylo znát, že je čistá. Kdežto druhá deka, kterou jsme ze skříně vyndali, byla nejspíše použita předchozími hosty, bylo v ní spousta dlouhých tmavých vlasů - hotel se již asi neobtěžoval čistě povléci.
Klimatizace často nefungovala tak, jak by měla. S úklidem se kluci moc nemazlí, občas by chtělo trochu otřít alespoň ta zrcadla.

Strava za těch 12 dní se velmi opakovala, ale hlady tu neumřete. Na oběd můžete být i v Grillu na pláži, avšak tam byl výběr omezenější a každý den více méně stejný. V hlavní restauraci se dělaly i minutky, pizza atp. O sladké dortíky tu nebyla nouze. Odpoledne si můžete v baru na pláži dát palačinku.

Do Egypta jezdíme kvůli moři a z toho jsme byli velmi zklamaní. Do vody můžete pouze z mola, protože jsou zde korály. Rybiček je tu dost, ale na jiných místech v Egyptě jsme toho viděli více. Nenáročným šnorchlařům ale postačí. Každopádně do moře se dostanete více méně jen brzo ráno před snídaní, jinak každý den se cca od dopoledne tvoří dost velké vlny a visí tak červená vlajka... Chápu, že toto není vina hotelu, každopádně na dovolenou jezdíme kvůli moři a za těch 12 dní jsme se v moři vykoupali asi 10x.

Co je ale veliký nešvar asi celého Sharmu, je počet ruských hostů. Tak 90% hotelu tvoří Rusové, stejně tak animace jsou zaměřené pouze na ně a každý na vás mluví rusky s přesvědčením, že musíte být taky z Ruska. Opravdu šílený pohled je na ně při jídle v restauracích, kdy mají celý stůl obsypaný jídlem a ani to nejedí, tudíž se to vyhazuje... Již zmiňované minutky v restauraci jsou tzv. "na příděl" protože by po náletu Rusů asi na ostatní hosty vůbec nezbylo. Lehátka přímo u moře byla všechna obalena Rusáky - takový ruský koutek...

Každý večer u hlavní restaurace vystupuje paní, která zpívá a je to dost nahlas (slyšeli jsme to až na pokoj) a to se opravdu každý den poslouchat nedá. Stejně tak přes den u hlavního bazénu je hlasitá hudba - kdo chce odpočívat tak raději u spodního bazénku.

Až se budete nudit, můžete jít na procházku k sesterskému hotelu Dreams Vacation, kde se můžete podívat na papoušky - je tu i veliká voliéra plná andulek. Byl tu milý starý Egypťan, který nám dal do ruky i želvu. U tohoto hotelu je i plno bazénů.

Abych napsala i nějaké plusy: personál se choval vždy mile - stačí hezky pozdravit a usmívat se, což Rusáci neumí.
Hotel není úplně špatný, komu stačí ležet u bazénu tak asi v pohodě. My ale, jakožto náročnější přes moře, bychom příště jeli jinam.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Katie T.
DreamsResortsEgypt, Guest Relations Manager v zařízení Dreams Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. října 2019

Drahá Katie,
děkujeme, že jste si vybrali letovisko Dreams Beach Resort a že jste si udělali čas na zveřejnění recenze. Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a je nám líto, že některé aspekty vašeho pobytu u nás nesplnily vaše očekávání. Ocenili bychom, kdybyste informovali Duty nebo Night manažery o svém zklamání, když jste byli v hotelu, abyste se co nejvíce ujasnili a splnili vaše očekávání. Chtěli bychom si všimnout, že naši hosté si mohou rezervovat 4 a la carte restaurace: italské, mexické, ryby a gril. Pokud jde o vaše další body, ujišťujeme vás, že hosté z různých zemí světa jsou vítáni a vzhledem k jejich národnosti nemůžeme nijak změnit. Během vašeho pobytu byli hosté z Belgie, Německa, Holandska, Iráku, Egypta, Itálie, Jordánska, Kazachstánu, Polska a Ukrajiny.

Recenzováno: 22. července 2019 prostřednictvím mobilu

Není co vytknout, vše OK. Velmi ochotný personal stále se usmivajici, cisto, velmi dobra kuchyně, kvalitní ubytování. Žádné fronty v jídelně ani u barů, dostatek personálu všude, velmi dobré a la carte restaurace.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Roman6719.
DreamsResortsEgypt, Guest Relations Manager v zařízení Dreams Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. července 2019

Milý Roman,
Děkujeme vám, že jste si vybrali Dreams Beach Resort a udělali si čas na zaslání své laskavé recenze. Bylo mi potěšením hostit vás a jsme potěšeni, že jste si s námi užili Váš pobyt. Těšíme se, že vás brzy uvítáme a vždy zůstaneme k vašim službám.

Recenzováno: 21. července 2019

Dovolená v tomto hotelu se nám velice líbila.S ubytováním jsme byli spokojení.Neměli jsme to nikam daleko - jídelna, bary, bazeny, moře.Pokoj byl vždy čistý, denně čisté ručníky a častá výměna ložního prádla.
Měli jsme obavy s přístupem k moři po schodech, ale bylo to v pohodě. K moři se dalo jít i po cestě z kopce. Koupání bylo báječné. Nejvíce jsme užívali molo, které bylo pod vodou. Bylo zde možno vidět spousty ryb /dokonce jsme viděli i mantu obrovskou, což byl zážitek. Je zde spousta korálů. Obsluha u barů u moře byla vynikající. Na oběd jsme chodili většinou do jídelny u pláže,kde bylo stejné jídlo jako v hlavní jídelně.Strava byla vynikající, i když během 15 dní se občas opakovala, ale nevadilo to.
Moc se nám líbily skály a vybudovaná podloubí v nich.
Také jsme využívali večeře ala cart, kde nám moc chutnalo.
U bazenu jsme moc času netrávili, neboť nás rušila hlasitá hudba a ruské písničky.
Také bylo příjemné svezení se sombrérem do sousedního hotelu.
Dále musíme vyzdvihnout služby naší delegátky Lucii Miklašové. Vždy nám dobře poradila a ve všem nám ochotně pomohla.Moc jí za to děkujeme.Takové delegátky by měly být na každém hotelu. Také jsme poznaly jejího kolegu Ibrahima, který mluví dobře česky, což bylo příjemné.
Mimo hotel byla promenáda, kde se dalo leccos koupit.
Tento hotel bychom klidně navštívili znovu. Doufáme, že se služby nezhorší.
Tak ještě jednou Lucia díky.
Luda a Pepa z Plzně a jejich kamarádi.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli fenclpepa.
DreamsResortsEgypt, Guest Relations Manager v zařízení Dreams Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. července 2019

Milý Ludo a Pepa,
Těšíme se, že vás brzy uvítáme a vždy zůstaneme k vašim službám.

Recenzováno: 5. května 2019

Tento hotel bych nikomu nedoporučila, šílený přístup, jak na recepci, tak všude velice neochotný personál,všude špína, nic je nezajímá.Jídla velice málo,v podstatě tento hotel vůbec neodpovídá 5, ale slabá 3.Hotel je obsazený pouze Rusy a to z 95 a zbytek jsou zřejmě Egyptané,nechápu, že to vůbec CK Blue style nabízí a prodává.Egypt máme rádi, ale co tady se dělo je šílené.Ani za 5 tisíc na 14 dní.Katka s rodinou z Prahy

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli PetrKKK.
DreamsResortsEgypt, Guest Relations Manager v zařízení Dreams Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. května 2019

Dear PetrKKK,
thank you for choosing the Dreams Beach Resort and for taking the time to post your review. We appreciate your feedback and are sorry to read that your stay with us did not live up to your expectations. Your opinion is very important for us and all your comments have been studied carefully. We would like to note that the resort hosts guests from different countries, also there are 4 ala carte restaurants (Italian, Mexican, Fish and Grill) which are available for guests during dinner.
We hope you will reconsider a future visit to our resort and we will have the opportunity to serve you better during your next visit.
Best regards.