Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Super, báječné, wow” 5 z 5 bublinek
Recenze Baron Resort Sharm El Sheikh

Nejlepší ceny pro
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 2 další stránky!
Baron Resort Sharm El Sheikh
Zaujímá 5. místo z 232 hotelů v Šarm aš-šajchu
1 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Super, báječné, wow”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 24. června 2014
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Právě jsme se vrátili z dovolené, která byla nejvíce odpočinková, a dosyta jsme si ji užívali. Servis je vynikající, hotel a pozemky jsou jako ze škatulky, jídlo je fantastické a je nabízen skvělý výběr pokrmů. Měli jsme pokoj s výhledem na moře, který byl překrásný, ale myslím, že všechny pokoje by byly stejně dobré. Pokoje byly našim uklízečem, který se jmenoval Montazer, udržovány naprosto čisté. Montazer si vždy našel chvilku, aby si s námi popovídal, a pokud jsme něco potřebovali, tak to hned obstaral. Vyzkoušeli jsme všechny tři restaurace: italskou, indickou a sinajskou. V sinajské jsme potkali milého, velmi vysokého muže jménem Mohamed. Byl to opravdový gentleman, který se o nás dobře staral. Budeš nám chybět, příteli. V té italské se o nás starali Omar a Valentino. Jídlo bylo fantastické a servis profesionální. Omar vždy mile vtipkoval. Doufáme, že jsi nesnědl všechno tiramisu, Omare. Většinu dní jsme strávili na pláži, o kterou se personál dobře staral. Obzvlášť jsme ocenili osvěžující sprej na nohy, který byl z vody s jemným aromatem. Mohamed nás zásoboval pitím po celé pláži. Po celou dobu měl na tváři úsměv a rád si s námi popovídal. Chtěli bychom také poděkovat personálu, který jsme nezmínili. Všichni děláte dobrou práci. Pokud si chcete odpočinout a cítit se jako v bavlnce, tak nad ničím nepřemýšlejte a zamluvte si tento hotel. My už máme na další rok hotel zarezervovaný, snad se uvidíme. Pokud pojedete v brzké době, tak zamávejte zahradníkovi. Stoprocentně vám pozdrav,společně s velkým úsměvem, vrátí.

Užitečné?
3 Poděkujte uživateli Trevor W.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC
BaronResortManager, General Manager v zařízení Baron Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi., 25. června 2014
Dear Guests,

Greetings from Baron Resort – Sharm El Sheikh!

We would like to thank you very much for having been our guests recently and for taking the time to share your valuable feedback about your vacation experience and certainly for your kind recommendation, which is highly appreciated from our side.

It’s of utmost pleasure for us, that you enjoyed the most relaxing holiday at our hotel and you felt so well looked after by our staff, who you highlighted with very nice praises.

We are awaiting you to come back next year to see your new friends again and to spend another great stay at our resort.

Best & sunny regards from the Ras Nasrani Bay

• Španělština jako první
  • Švédština jako první
  • Všechny
Nejprve čeština
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Šarm aš-šajchu.
11.6 km daleko
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa
Zaujímá 2. místo z 232 v destinaci Šarm aš-šajch
5.0 z 5 bublinek 4 104 recenzí
10.2 km daleko
Movenpick Resort Sharm El Sheikh Naama Bay
Movenpick Resort Sharm El Sheikh...
Zaujímá 13. místo z 232 v destinaci Šarm aš-šajch
4.5 z 5 bublinek 1 811 recenzí
3.3 km daleko
Four Seasons Resort Sharm El Sheikh
Four Seasons Resort Sharm El She...
Zaujímá 4. místo z 232 v destinaci Šarm aš-šajch
Xperience Sea Breeze Resort
Zaujímá 10. místo z 232 v destinaci Šarm aš-šajch
4.5 z 5 bublinek 6 495 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Baron Resort Sharm El Sheikh? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Baron Resort Sharm El Sheikh

Zařízení: Baron Resort Sharm El Sheikh
Adresa: Ras Nasrani Bay | P.O. Box 115, Šarm aš-šajch 46619, Egypt
Lokalita: Egypt > Rudé moře a Sinaj > Jižní Sinaj > Šarm aš-šajch
Vybavení:
Bar/salon Pláž Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Rozsah cen (za noc): 1 103 Kč–5 964 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Baron Resort Sharm El Sheikh 5*
Pokoje: 360
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Hotels.com, Expedia a Agoda. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Baron Resort Sharm El Sheikh. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Baron Resort Sharm El Sheikh Hotel Sharm El Sheikh
Baron Hotel Sharm El Sheikh
Baron Sharm El Sheikh

Je toto Váš profil na webu TripAdvisor?