“Super, báječné, wow”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 9 dalších stránek!
Baron Resort Sharm El Sheikh
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál
Recenzováno: 24. června 2014

Právě jsme se vrátili z dovolené, která byla nejvíce odpočinková, a dosyta jsme si ji užívali. Servis je vynikající, hotel a pozemky jsou jako ze škatulky, jídlo je fantastické a je nabízen skvělý výběr pokrmů. Měli jsme pokoj s výhledem na moře, který byl překrásný, ale myslím, že všechny pokoje by byly stejně dobré. Pokoje byly našim uklízečem, který se jmenoval Montazer, udržovány naprosto čisté. Montazer si vždy našel chvilku, aby si s námi popovídal, a pokud jsme něco potřebovali, tak to hned obstaral. Vyzkoušeli jsme všechny tři restaurace: italskou, indickou a sinajskou. V sinajské jsme potkali milého, velmi vysokého muže jménem Mohamed. Byl to opravdový gentleman, který se o nás dobře staral. Budeš nám chybět, příteli. V té italské se o nás starali Omar a Valentino. Jídlo bylo fantastické a servis profesionální. Omar vždy mile vtipkoval. Doufáme, že jsi nesnědl všechno tiramisu, Omare. Většinu dní jsme strávili na pláži, o kterou se personál dobře staral. Obzvlášť jsme ocenili osvěžující sprej na nohy, který byl z vody s jemným aromatem. Mohamed nás zásoboval pitím po celé pláži. Po celou dobu měl na tváři úsměv a rád si s námi popovídal. Chtěli bychom také poděkovat personálu, který jsme nezmínili. Všichni děláte dobrou práci. Pokud si chcete odpočinout a cítit se jako v bavlnce, tak nad ničím nepřemýšlejte a zamluvte si tento hotel. My už máme na další rok hotel zarezervovaný, snad se uvidíme. Pokud pojedete v brzké době, tak zamávejte zahradníkovi. Stoprocentně vám pozdrav,společně s velkým úsměvem, vrátí.

3  Poděkujte uživateli Trevor W.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v English dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
BaronResortManager, General Manager v zařízení Baron Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. června 2014

Dear Guests,

Greetings from Baron Resort – Sharm El Sheikh!

We would like to thank you very much for having been our guests recently and for taking the time to share your valuable feedback about your vacation experience and certainly for your kind recommendation, which is highly appreciated from our side.

It’s of utmost pleasure for us, that you enjoyed the most relaxing holiday at our hotel and you felt so well looked after by our staff, who you highlighted with very nice praises.

We are awaiting you to come back next year to see your new friends again and to spend another great stay at our resort.

Best & sunny regards from the Ras Nasrani Bay
Abdel Hamid Ahmed

Recenzováno: včera

Tip ohledně pokoje: Garden rooms are lovely.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Jeanette R.
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli nastynay21.
BaronResortManager, Hotel Manager v zařízení Baron Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Recenzováno: před 1 týdnem

• Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Valijon T.

Recenzováno: před 1 týdnem

Tip ohledně pokoje: Sea view rooms are very nice
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli Summer E.

Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Šarm aš-šajchu.
11.6 km daleko
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa
Č. 5 z 231 – Šarm aš-šajch
4 542 recenzí
10.3 km daleko
Movenpick Resort Sharm El Sheikh Naama Bay
Movenpick Resort Sharm El Sheikh...
Č. 10 z 231 – Šarm aš-šajch
Č. 9 z 231 – Šarm aš-šajch
472 recenzí
3.3 km daleko
Four Seasons Resort Sharm El Sheikh
Four Seasons Resort Sharm El She...
Č. 3 z 231 – Šarm aš-šajch
6 363 recenzí
6.2 km daleko
Radisson Blu Resort, Sharm El Sheikh
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Baron Resort Sharm El Sheikh? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Baron Resort Sharm El Sheikh

Adresa: Ras Nasrani Bay, Šarm aš-šajch 46619, Egypt
Lokalita: Egypt > Rudé moře a Sinaj > Jižní Sinaj > Šarm aš-šajch
Vybavení:
Bar/salon Pláž Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Rodinný hotel v Šarm aš-šajchu č. 2
Romantický hotel v Šarm aš-šajchu č. 4
Business hotel v Šarm aš-šajchu č. 5
Hotel nejlepších resortů v Šarm aš-šajchu č. 5
Luxusní hotel v Šarm aš-šajchu č. 6
Hotel na pláži v Šarm aš-šajchu č. 6
Rozsah cen: 1 083 Kč–3 963 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Baron Resort Sharm El Sheikh 5*
Pokoje: 357
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, 5viajes2012 S.L., Expedia, Booking.com a Agoda. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Baron Resort Sharm El Sheikh. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Baron Resort Sharm El Sheikh Hotel Sharm El Sheikh
Baron Hotel Sharm El Sheikh
Baron Sharm El Sheikh

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?