Baron Resort Sharm El Sheikh
Four Seasons Resort Sharm El Sheikh(Šarm aš-šajch)
509 US$
  • Bazén
Il Mercato Hotel & Spa(Šarm aš-šajch)(Skvělá hodnota!)
51 US$
  • Snídaně v ceně
Parrotel Beach Resort(Nabq Bay)(Skvělá hodnota!)
84 US$
  • Snídaně v ceně
Jaz Fanara Resort & Residence(Šarm aš-šajch)
102 US$
90 US$
  • Snídaně v ceně
The Royal Savoy Sharm El Sheikh(Šarm aš-šajch)
215 US$
84 US$
65 US$
55 US$
  • Bazén
Xperience Sea Breeze Resort(Šarm aš-šajch)
86 US$
54 US$
  • Snídaně v ceně
Reef Oasis Blue Bay Resort(Šarm aš-šajch)
121 US$
64 US$
FiltrVšechny jazyky
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 24. června 2014

Právě jsme se vrátili z dovolené, která byla nejvíce odpočinková, a dosyta jsme si ji užívali. Servis je vynikající, hotel a pozemky jsou jako ze škatulky, jídlo je fantastické a je nabízen skvělý výběr pokrmů. Měli jsme pokoj s výhledem na moře, který byl překrásný, ale myslím, že všechny pokoje by byly stejně dobré. Pokoje byly našim uklízečem, který se jmenoval Montazer, udržovány naprosto čisté. Montazer si vždy našel chvilku, aby si s námi popovídal, a pokud jsme něco potřebovali, tak to hned obstaral. Vyzkoušeli jsme všechny tři restaurace: italskou, indickou a sinajskou. V sinajské jsme potkali milého, velmi vysokého muže jménem Mohamed. Byl to opravdový gentleman, který se o nás dobře staral. Budeš nám chybět, příteli. V té italské se o nás starali Omar a Valentino. Jídlo bylo fantastické a servis profesionální. Omar vždy mile vtipkoval. Doufáme, že jsi nesnědl všechno tiramisu, Omare. Většinu dní jsme strávili na pláži, o kterou se personál dobře staral. Obzvlášť jsme ocenili osvěžující sprej na nohy, který byl z vody s jemným aromatem. Mohamed nás zásoboval pitím po celé pláži. Po celou dobu měl na tváři úsměv a rád si s námi popovídal. Chtěli bychom také poděkovat personálu, který jsme nezmínili. Všichni děláte dobrou práci. Pokud si chcete odpočinout a cítit se jako v bavlnce, tak nad ničím nepřemýšlejte a zamluvte si tento hotel. My už máme na další rok hotel zarezervovaný, snad se uvidíme. Pokud pojedete v brzké době, tak zamávejte zahradníkovi. Stoprocentně vám pozdrav,společně s velkým úsměvem, vrátí.

3  Poděkujte uživateli Trevor W.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
BaronResortManager, General Manager v zařízení Baron Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. června 2014

Dear Guests,

Greetings from Baron Resort – Sharm El Sheikh!

We would like to thank you very much for having been our guests recently and for taking the time to share your valuable feedback about your vacation experience and certainly for your kind recommendation, which is highly appreciated from our side.

It’s of utmost pleasure for us, that you enjoyed the most relaxing holiday at our hotel and you felt so well looked after by our staff, who you highlighted with very nice praises.

We are awaiting you to come back next year to see your new friends again and to spend another great stay at our resort.

Best & sunny regards from the Ras Nasrani Bay
Abdel Hamid Ahmed

Recenzováno: včera prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: dubnu 2018, cestoval(a) s rodinou
BaronResortManager, Resident Manager v zařízení Baron Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: včera

Recenzováno: před 2 dny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: dubnu 2018, cestoval(a) s rodinou

Recenzováno: před 3 dny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: dubnu 2018, cestoval(a) s přáteli
BaronResortManager, Resident Manager v zařízení Baron Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 dny

Recenzováno: před 3 dny

Datum pobytu: dubnu 2018, cestoval(a) v páru