Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Hledáte nejnižší ceny hotelů? Jste na správném místě. Procházíme pro Vás více než 200 webů.

“Nádherná dovolená, nejlepší dovolená co můžete zažít” 5 z 5 bublinek
Recenze Baron Resort Sharm El Sheikh

Nejlepší ceny pro
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 3 další stránky!
Baron Resort Sharm El Sheikh
Zaujímá 5. místo z 232 hotelů v Šarm aš-šajchu
Plzeňský kraj, Česká republika
1 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“Nádherná dovolená, nejlepší dovolená co můžete zažít”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 10. srpna 2014

Kvalita služeb : Kvalita služeb na tomto hotelu je kapitola sama pro sebe. Úžasné jednání , všichni s úsměvem na tváři to bylo k zamyšlení jak to vůbec dokáží. Pořád za Vámi někdo chodil dostávali jsme drinky, osvěžující ručníky , vše s úsměvem.Lobby bar, Beach bar naprosto bez jediné chybičky. Toto se ovšem nedá říct o Restauraci. Lidé se Vám tam věnovali pouze první den. Přijeli jsme 2 páry a protože se nám pokaždé nepovedlo časově se u večeře sejít ve stejnou chvíli byl to problém. Při vstupu na večeři Vás zdejší manager restaurace usazuje a byl pro něj obrovský problém nám dát stůl pro 4 osoby když jsme přišli jen 2. Takže nás úmyslně posazoval na nejhorší možné místo. Pro nikoho z nás nebyl problém zajít si pro pití, jenže když jsme chtěli byly jsme odkázáni zpět na svá místa s tím, že nám pití přinesou. Ano přinesou ale musíte si počkat dokud není dostatečně obsloužená veškerá Ruská klientela.

Pokoj:Super, klimatizace fungovala, trezor bez problému , výhled super, vždy krásně čisto, na pokoji připravené žabky ,župany..Není co vytknout.

Jídlo: Určitě nejsme z těch klientů kteří by hanili jídlo podávané v Egyptě. Každý den byli na stole nové a nové věci, ano stalo se, že některé jejich maso mi opravdu nechutnalo, ale je potřeba to brát tak, že oni takhle prostě jedí a vaří a Evropanovi to chutnat prostě nemusí, to ale neznamená, že to tak nemá být. Zákusky parádní, to ani nestačíte vybírat. Celkově se nestalo aby jsme se nenajedli.Takže super.

Umístění:Skvělé. Hotel je kousek od letiště, což je super, letadla slyšet nejsou. Do Naama Bay je to taxíkem 30 minut , stejně jako do Old Marketu.

Beach Bar: Musím ho vypsat jako zvláštní kapitolu. Bar na pláži byl naprosto dokonalý. Výborné koktejly, pro lenochy nosili jídlo i pití přímo na lehátka. Velikou pochvalu a náš obdiv si zasloužila hlavně obsluha Beach baru. Profesionální přístup, neustále dělali nové a nové koktejly, snažili se člověka rozesmát, celkově nám kluci na Beach aruB zlepšili dovolenou minimálně o 1*.. Takže obrovské poděkování patří : Mahmoutovi, Islamovi,Mohamadovi a hlavně Maherovi, který je jak úžasný ve své práci, tak i jako člověk.

Celkové hodnocení: Všichni jsme si dovolenou velice užili, služby jsou na naprosto špičkové úrovni, nikdy jsme se nesetkali s lepším servisem, hotel vždy čistý, téměř každý den chodili manageři hotelu a zjišťovali a ptali se co se nám líbí a co ne. Bohužel, náš požadavek, na restauraci a její ne přílis profesionální jednání nikdo nevyslyšel, zjevně taky proto že členem managerů je ruská velice příjemná slečna, kterou mohlo naše vyjádření, že ostatní národy jsou pří obsluze až za Ruskými klienty, trochu urazit.Pokud ano, tak se olmouváme byla jste skvělá :)
Až přes tenhle nepříjemný zážitek, kdy jsme museli sedět na nejhorším místě v restauraci každý den a koukat na nepříjemného managera, to byla naprosto famozní dovolená a každému jí vždy doporučím. Děkujeme Baron Palms a příště naviděnou.

• Datum pobytu: v červenci 2014, cestoval(a): jako pár
      Pokoje
      Čistota
      Služba
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Simona B.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

3 786 recenzí od naší komunity

1 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 body za pomoc
5 z 5 bublinek Recenzováno: 24. června 2014
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Právě jsme se vrátili z dovolené, která byla nejvíce odpočinková, a dosyta jsme si ji užívali. Servis je vynikající, hotel a pozemky jsou jako ze škatulky, jídlo je fantastické a je nabízen skvělý výběr pokrmů. Měli jsme pokoj s výhledem na moře, který byl překrásný, ale myslím, že všechny pokoje by byly stejně dobré. Pokoje byly našim uklízečem, který se jmenoval Montazer, udržovány naprosto čisté. Montazer si vždy našel chvilku, aby si s námi popovídal, a pokud jsme něco potřebovali, tak to hned obstaral. Vyzkoušeli jsme všechny tři restaurace: italskou, indickou a sinajskou. V sinajské jsme potkali milého, velmi vysokého muže jménem Mohamed. Byl to opravdový gentleman, který se o nás dobře staral. Budeš nám chybět, příteli. V té italské se o nás starali Omar a Valentino. Jídlo bylo fantastické a servis profesionální. Omar vždy mile vtipkoval. Doufáme, že jsi nesnědl všechno tiramisu, Omare. Většinu dní jsme strávili na pláži, o kterou se personál dobře staral. Obzvlášť jsme ocenili osvěžující sprej na nohy, který byl z vody s jemným aromatem. Mohamed nás zásoboval pitím po celé pláži. Po celou dobu měl na tváři úsměv a rád si s námi popovídal. Chtěli bychom také poděkovat personálu, který jsme nezmínili. Všichni děláte dobrou práci. Pokud si chcete odpočinout a cítit se jako v bavlnce, tak nad ničím nepřemýšlejte a zamluvte si tento hotel. My už máme na další rok hotel zarezervovaný, snad se uvidíme. Pokud pojedete v brzké době, tak zamávejte zahradníkovi. Stoprocentně vám pozdrav,společně s velkým úsměvem, vrátí.

Užitečné?
3 Poděkujte uživateli Trevor W.
BaronResortManager, General Manager v zařízení Baron Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi., 25. června 2014
Dear Guests,

Greetings from Baron Resort – Sharm El Sheikh!

We would like to thank you very much for having been our guests recently and for taking the time to share your valuable feedback about your vacation experience and certainly for your kind recommendation, which is highly appreciated from our side.

It’s of utmost pleasure for us, that you enjoyed the most relaxing holiday at our hotel and you felt so well looked after by our staff, who you highlighted with very nice praises.

We are awaiting you to come back next year to see your new friends again and to spend another great stay at our resort.

Best & sunny regards from the Ras Nasrani Bay
Abdel Hamid Ahmed
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Šarm aš-šajchu.
11.6 km daleko
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa
Zaujímá 2. místo z 232 v destinaci Šarm aš-šajch
5.0 z 5 bublinek 4 047 recenzí
10.2 km daleko
Movenpick Resort Sharm El Sheikh Naama Bay
Movenpick Resort Sharm El Sheikh...
Zaujímá 18. místo z 232 v destinaci Šarm aš-šajch
4.5 z 5 bublinek 1 724 recenzí
3.3 km daleko
Four Seasons Resort Sharm El Sheikh
Four Seasons Resort Sharm El She...
Zaujímá 3. místo z 232 v destinaci Šarm aš-šajch
Sultan Gardens Resort
Zaujímá 22. místo z 232 v destinaci Šarm aš-šajch
4.5 z 5 bublinek 5 937 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Baron Resort Sharm El Sheikh? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Baron Resort Sharm El Sheikh

Zařízení: Baron Resort Sharm El Sheikh
Adresa: Ras Nasrani Bay | P.O. Box 115, Šarm aš-šajch 46619, Egypt
Lokalita: Egypt > Rudé moře a Sinaj > Jižní Sinaj > Šarm aš-šajch
Vybavení:
Bar/salon Pláž Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Rozsah cen (za noc): 770 Kč–2 925 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Baron Resort Sharm El Sheikh 5*
Pokoje: 360
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Expedia, Hotels.com a Agoda. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Baron Resort Sharm El Sheikh. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Baron Resort Sharm El Sheikh Hotel Sharm El Sheikh
Baron Hotel Sharm El Sheikh
Baron Sharm El Sheikh

Je toto Váš profil na webu TripAdvisor?