“Skvělé jídlo a super hostilel”

Dev Kothi Roof Top Restaurant
Č. 60 z 496 Restaurace v Džódpur
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Měli jsme zde 2x typickou indickou snídani a 3x kari na večeři ( safranove kari, kari s kešu oriskami), poslední snidani jsme bohužel nestihli, protože nám autobus odjížděl v 6 ráno. Jídlo bylo naprosto výborné a hodně jsme si pochutnal. Majitel hotelu, Manu, byl skvělý hostilel a spnil nám jakékoliv přání. Pokud budete v Džódpuru, určitě tuto restauraci navštivte, nebudete litovat a navíc výhled ze střešní restaurace je úchvatný. Určitě si dejte jejích místní čaj, je to pochoutka.

Poděkujte uživateli Pavla D.

Recenzováno: 18. února 2020

Datum návštěvy: únor 2020
Recenzováno: 23. ledna 2020

Datum návštěvy: leden 2020
Recenzováno: 21. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: leden 2020
Recenzováno: 6. ledna 2020

Datum návštěvy: prosinec 2019

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dev Kothi Roof Top Restaurant, si také prohlíželi

Džódpur, Jodhpur District

Už jste navštívili Dev Kothi Roof Top Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!