“Kouzelný je především rozpadlý chrám v údolí a procházka podél řeky”

Elephant Cave Ubud
Č. 23 z 135 aktivity v Ubudu
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: <1 hodina
Recenzováno: 15. prosince 2015

Doporučuji se projít od nedalekých reliéfů Yeh Pulu podél řeky pěknou džunglí až ke Goa Gajah, kde je kouzelný rozpadlý chrám v údolí.

1  Poděkujte uživateli JiriHruska.

Recenzováno: 4. prosince 2015

Goa Gajah není pravou jeskyní, ale svatyní vytesanou ve skále. Historie místa sahá nejméně do 8.století a dříve než hindu zde byla svatyně budhismu. Byl jsem zde mnohokrát a jsem přesvědčen, že stojí za návštěvu. Mimo "jeskyně" s falickými symboly bohů hindu a bazénů s ženskými symboly nezapomeňte sestoupit do údolí s ruinami budhistické svatyně a projít za můstkem dále po pěšince do údolí s jeskyňkami a pozůstatky dalších obětních míst. Chrám hindu vedle pěšinky je starý asi 6 let a nemá s historií nic společného - jen zde oblbují neznalé turisty a vybírají :) Na parkovišti rezolutně odmítněte pouliční prodejce s vyřezávanými výrobky z kosti i dřeva - jedni z největších šmejdů na Bali.

1  Poděkujte uživateli Jiří H.
Recenzováno: 12. srpna 2015 prostřednictvím mobilu

Nic moc. Jeskyně byla zklamání, jedna soška a jinak nic... Celkově nás to moc nenadchlo a v okolí se dají najít lepší věci. Doporučuji v případě že máte více než jeden den.

Poděkujte uživateli Ondřej Z.
Recenzováno: včera

Poděkujte uživateli MADMANX.
Recenzováno: před 2 dny prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli Alan B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Elephant Cave Ubud, si také prohlíželi

Už jste navštívili Elephant Cave Ubud? Sdílejte své zkušenosti!