Dobrý den, tento hotel jsem si vybrali s manželkou jako výměnu za Vincci Helios Beach, kde jsme vydrželi jednu noc. Pokoj máme standardní, ale dostatečně pro nás velký, čistý, postele pohodlné, trezor za poplatek 4 TDN za noc. Co se týče stravování nemám co vytknout, všeho dostatek, jídlo velmi chutné. Samozřejmě, že musíme brát v úvahu, že jsme v Arabské zemi. Vepřového masa se tady nedočkáte,ani parků, paštiky:), omezený výběr salámu a sýrů. Komplex hotelu je moc pěkný, pláž písčitá, vstup do moře pozvolný. Moře krásně čisté o příjemné teplotě asi 22 stupňů. Malé mínus na pláži hromada řas s výkaly od koní a velbloudů. Dalo se to obejít po pláži a při odlivu si i zaplavat viz.foto. Musíte ale počítat se všude přítomnými místními, který Vám budou nabízet vše možné od jízdy na koních, velbloudech, různé předměty a dokonce i hašiš. Při přílivu se to mlelo vše nechutně u břehu,to byl čas u bazénu. Pro děti je zde velké brouzdaliště s atrakcemi. O zábavu se stará skvělý tým animátorů. Personál je velmi milý a vstřícný. Hygiena a opatření proti COVID na jedničku. Za mě můžu doporučit.

Datum pobytu: listopad 2020
Poděkujte uživateli Colombo1974.

Jak jsem napsal to názvu tak Djerba je takový můj Joker v nouzi, například když se mi nechce na dlouhý let, nebo s vnoučaty z obavy před nějakým "Faraonem" a Djerba nezklamala ani tentokrát. Rád jezdím sám bez manželky za účelem odpočinku od všech a tak to hodnotím jako jednotlivec s požadavkem pohodlí jen pro svoji osobu. Předně hotel je kousek od letiště cca 20 min. jízdy autobusem. Měl jsem lehké obavy jestli v polovině října bude ještě moře v dobré teplotě . Sice to nebylo mých oblíbených 30°C, ale mezi 26-28 ° to bylo každý den, ta teplota byla lehce proměnlivá. Pláž čistá i když některé dny bylo hodně chaluh a po jednom větrné noci až extrémně moc, ale plážový personál mechanizovaně pláž upravuje ke spokojenosti hostů. Hotel disponuje třemi bazény, jeden krytý, je prostorný a lze si krásně zaplavat i době nepříznivého počasí, další dva z nichž jeden je dětský s tobogány jsou venkovní a ač jsem je nevyužíval tak byli přitažlivě čisté. Hotel jako takový mě osobně nezklamal . Pokoj čistý, co výhledu se týče, tak bohužel já byl orientován ven z hotelu, ale to mi nevadilo. Vada na kráse pokoje byla v prázdném minibaru a k dispozici byla pouze teplá voda v lahvi. Kdo je znalý němčiny, tak v televizi je asi 30 německých programů a to proto, že hotel je určen hlavně pro německou klientelu, ale v době mé návštěvy tam nebyl jediný příslušník této národnosti. Jídlo se opakovalo, ale bylo v pohodě , každý si může vybrat dle svého. Trošku mi při snídani vadilo, že když chcete pití tak tam jsou decové skleničky na nápoje a jelikož jste si sami nemohli nalévat, tak to aby Vám personál nalil aspoň 5x aby jste zahnali ranní žízeň. Z ovoce hlavně žlutý meloun, hrušky a granátová jablka. Personál velmi přátelský , žádný problém. Malé , útulné venkovní fitko, uvnitř vše nové, ale max, pro 6 lidí. Možnost slušného posezení venku před hotelem na terase , ale podle mě v době kdy je kapacita hotelu naplněna tak bude problém s místem. Já jsem typ co odjíždí za teplem od října do března, takže za mě OK, klidně bych se v této době vrátil, nóóó v sezóně bych o tom uvažoval, opravdu se mi zdálo, že v plné obsazenosti hotelu může být problém pro toho kdo má rád bazénové místo a večerní posezení. Na pláží je místa dost.

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli strny66.
Recenzováno: 19. října 2020 prostřednictvím mobilu

Do hotelu jsme cestovali v době Covid.
Dostali jsme rohový pokoj s mizerným výhledem do plotu vedlejšího hotelu . Na chodbách všude tma.
Pokoj pro tři dost maličký , ale chodili jsme tam jenom spát . Zcela prázdný minibar , jedna láhev s teplou vodou položena na skříňce, ale bez otvíráku. První pocity tedy nebyly úplně nejlepší .

Nicméně všechno zachránily služby a zcela perfektní personál v restauraci , jak kuchaři, tak číšníci , všichni byli úplně nejlepší , ochotni , milí , vstřícný ...
Jídlo parádní vyber a vše velmi chutné .
Animátoři se po cely den se starali o zábavu i sportovní aktivity.
Každý zahradnik, security, plavčíci, všichni předávali úsměv a dobrou náladu .
Cely areál čistý a zahrady upravené .

Speciální poděkování animátorce Saida, která se velmi krásně postarala o naši dceru a ta se do ni hned zamilovala . Dcera obvykle nemá v žádném jiném hotelu důvěru k cizím lidem , tady to fungovalo samo a hned .

Venkovní bazény byly příliš ledové, což mě mrzelo.

Pláž se denně uklízela.

Negativa - ledové venkovní bazény . Uklízečka pokoje , která nám občas škodila.
Napoje při snídaních, k dispozici byla pouze ze studených nápojů poměrně nepovedena napodobenina fresh džusu , ale fakt to nebylo dobré , chutnalo to jako voda když se do toho hodí nastrouhané ovoce nebo zelenina (nebylo to ani smíchané ) , takové nijake , mdlé a nedobré, denně jsem odcházela ze snídaní rovnou se někam napít ,jakou jsem měla žízeň .

Celkově ale musím hodnotit hotel na výbornou , jelikož rozhodne převažovala všechna pozitiva a tímto děkuji a určitě bych se i rada vrátila.

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli RadkaT_12.
Recenzováno: 6. června 2018

Tento hotel doporučuji, pokud si chcete odpočinout a nic nedělat.Byli jsme tu na 8dní v květnu a myslím si , že to akorát stačilo.Počasí dokonalé, akorát večer se dost ochladilo.Pokoj jsme měli krásný a denně uklizený. Jídlo se sice opakovalo, ale vynikající. Jedno velké plus byl krytý bazén.Animatoři se hostům opravdu věnovali. A je tam velké vyžití pro děti.Sice se sem na Djerbu už nevrátíme, ale tento hotel opravdu doporučuji.

Datum pobytu: květen 2018
2  Poděkujte uživateli Karel H.
Recenzováno: 13. září 2017 prostřednictvím mobilu

Naprosto luxusní a nádherný hotel. Sice menší, ale vše po ruce kromě pláže, na kterou se jde menší promenádou. Když jsme přišli poprvé na pláž byli jsme unešení, tak krásnou pláž a tak čisté průzračné a krásně tyrkysové moře jsme snad ještě neviděli. Jídlo moc dobré obsluha příjemná animační programy moc fajn. Celkově jsme byli nadšení a určite se tam ještě vrátíme.

Datum pobytu: červen 2017
2  Poděkujte uživateli anetavod.