Tripadvisor
Hammamet
Hledat
Recenzováno: 10. srpna 2019

Už při vstupu do jídelny hotelu Nesrine litujete,že jste si vybrali dovolenou právě sem.Špínavé ubrusy,jidlo nic moc a stále se opakuje. Na pokoje zapomínají dávat ručníky.Moře samá řasa a plast.Lehátka a podložky na pláži mají lepší časy za sebou.
Vzhledem k tomu,že jsme nebyli v Tunisu poprvé,máme možnost s čím porovnávat.Bylo to velké zklamání.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Levandule145.
Recenzováno: 8. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsme se cítili skvěle. Příjemný, ochotný a simpatický personál. Skvělí animátorský team. Který se o všechny hosty skvěle stará téměř celý den, a dlouho do noci. Široký výběr jídla v jídelně, a překvapili nás i řízky . Pokoje denně hezky uklizeny. K moři vede krásná ulička, osazená květinami a stromy. Moře teplé a pozvolný vstup do moře je skvělý pro děti. Nemusíte se bát, že se vašemu dítěti něco stane, a můžete si užívat sluníčka na lehátku. Vřele doporučuji pro rodiny s dětmi. Za 5-6 TD ( 1 TD =8 Kč) se dostanete taxíkem do města, kde je možnost levně nokoupit. Za mně skvělá dovolená sa dobrou cenu.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli 579katar_nat.
Recenzováno: 4. října 2018

Jeli jsme s přáteli do tohoto hotelu. Přijeli jsme t.č. kolem 1 ráno.
Dostali jsme pokoj na který nás ochotně dovedl zaměstnanec hotelu. Po obhlédnutí pokoje jsem byla mírně zděšená. (Nutno podotknou, že nejsem velký rýpal a nehledám každou chybu.)
Vana byla opravdu špinavá, žlutá, no prostě jsme měli velký odpor se v tomto umývat. Všude v hotelu teče lehce slaná voda. Pak jsme přešli k posteli, matrace šílené, byli na ni nějaké boule a polštář malinký, sepraný.
Druhý den přišla Delegátka a naštěstí pokoj vyměnili. Druhý pokoj byl o něco lepší kromě nějaké dřevěné mříže v chodbě ze které po velkém dešti (a následném zatopení dolní části hotelu) něco za dva dny hrozně páchlo.
Co se týče stravy jsme celkem neměli problém. Každý den se dalo něco vybrat. Hromada melounů, zákusků i zeleniny a salátů. Za mě dobré.
Zaměstnanci hotelu byli skvělí, usměvaví, přátelští, vždy k dispozici. Animátoři také super, stejně jako animační programy. Každý den něco jiného.
Cesta na pláž je lemována květinami a palmami, moc hezké. U pláže hned bar kde se podává pivo a soft pití. Je možnost si tam dát i oběd a po obědě snacky v podobě pizzy. Teď to horší, na pláži se zdržují ''velbloudáři,, . Bohužel výkaly z velbloudů jsou všude po pláži a nikdo je neuklízí, tudíž vše jde do moře. Krom velblouďáků se tam zdržují i jiní prodejci všeho možného co Vás nenechají v klidu relaxovat na lehátku pokud ležíte hned u břehu. Bacha na ně, pokud nic nechcete , vůbec na ně nemluvte. Moře bohužel také žádná sláva, za nás bylo kalné. Vstup pozvolný, moře teplé.
Bazén jsme bohužel nevyzkoušeli, protože díky záplavě co nastala první den příjezdu byl nepřístupný několik dní.
Jak říkám nejsem velký rýpal, takže za mě celkem dobré. Každopádně hotel byl podán jako 4*.. Za mě 2,5 max 3* za dobré animátory a příjemný personál :)

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Martina S.
Recenzováno: 26. července 2018

Pokud hledáte klidnou dovolenou a odpočinek , tak zde v hotelu rozhodně ne. Hotel je ze 3/4 zaplněný tunisany , alžířany a araby. Neustále řvou, práskají dveřmi od sedmi ráno do noci o křičících dětech ani nemluvě. Od dopoledne 10 :00 u bazénu i na pláži hudba na plné pecky a každý den ta samá asi fleška ale pořád dokola. Takže na klid zapomeňte. Pokoje absolutně neodpovídají fotkám. Klimatizace funguje jako když nefunguje , akorát hučí a možná po třech hodinách trochu pokoj zchladí. Zašlá oloupaná vana , baterie odřené sprchová hadice drží jen tak tak . Denně vám sice vytřou a ustelou ,ale to je tak vše . Povlečení na posteli je zašlé a potrhané. Polštáře vyplněné nějakými tvrdými cucky . Denně vám mají dát jednu jemně perlivou vodu a jednu neperlivou 0,7 l . Když dostanete jednu neperlivku tak máte štěstí....běžně jsme museli chodit na recepci ,že nebylo doplněno . Bazén je špinavý , jelikož se tam koupaji ženy v těch jejich koupacích úborech a je jich tamm dost i s dětmi. Pláž a moře krásné , čisté , teplé. Na proleželá lehátka vám zdarma zapůjčí špinavé matrace, doporučuji vzít si svoji osušku nebo deku . Pití u hotelového bazénu i na pláži do kelímků, ktere pozbírají opláchnou pod vodovedem a toť veškerá hygiena. Pití je teplé , zapomeňte na chlazenou vodu atd. V jídelně skleničky mastné a špinavé. Jídlo celkem v pohodě , když pominete davy arabů ,kteří si naberou na stůl hromady jídla, něco málo snědí zbytek rozpatlají to po stole a odchází. Jinak vaří chutně , personál je příjemný . Delegátka výborná . Shrnutí - Tunis asi už ne a pokud ano tak hotel s více hvězdami a zjistit si klientelu hotelu.

Tip ohledně pokoje: Ne pokoj do ulice , do noci tam řvou dvě diskotéky , pokoj na bazén taky žádná výhra
Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli ktys487.
Recenzováno: 5. června 2018 prostřednictvím mobilu

14 dni v Hammametu, příjemné prostředí, příjemný personal. Spokojenost. Všichni animátori příjemní, hlavně nevhavejte dyska, nejsou dobře placeni. Chudá země - rodinné prostředí. Za peníze co zaplatíte dostanete dobrý servis.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Simona P.