Tripadvisor
Hammamet
Hledat
Recenzováno: 13. září 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel byl poměrně velký, pokoje uklizené. Z jídla jsem si pokaždé vybral. Byla tu pestrá kuchyně. Animátor byl zábavný, a organizoval tu mnoho skupinových akcí.
The best hotel and the beter there animation team. Zama Kato zouzou mouris

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Dan O.
Recenzováno: 24. srpna 2019

Velmi příjemný hotel postavený ve starém maurském stylu.díky zvláštní stavbě hotelu je i jeho útrobách hodně zeleně.Trochu trvá než se v něm vyznáte.Pokoje jsou standartně vybavené tv,minilednice,klimatizace,trezor.Jídlo rozmanité a hezky upravené nenáročný strávník si vždy vybere.Slabší to bylo se snack občerstvením přes den,Větčinou toho moc nebylo. Nápoje po celý den v baru u bazénu i na pláži. Vrámci all nalívali i dovozové alkoholické nápoje jako whisky J.W. atd. Bazén na kapacitu hotelu byl trochu menší. Využívali jsme proto víc pláž,na kterou se šlo pěknou uličkou osázenou palmami a keři s pestrými květy. Pláž byla pěkná i s restaurací na obědy a večeře. a hlídaná ostrahou ,která nepouštěla plážové prodavače až k lehátkům. moře pěkné čisté ale pláž podél moře znečištěná od velbloudího trusu .Velice kvalitní měli animační večerní programy.Ochotný a milí personál hotelu, hlavně číšníci a skvělí animátoři.Hotel bych doporučil pro nenáročné klienty.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Petr Ř.
Recenzováno: 10. srpna 2019

Už při vstupu do jídelny hotelu Nesrine litujete,že jste si vybrali dovolenou právě sem.Špínavé ubrusy,jidlo nic moc a stále se opakuje. Na pokoje zapomínají dávat ručníky.Moře samá řasa a plast.Lehátka a podložky na pláži mají lepší časy za sebou.
Vzhledem k tomu,že jsme nebyli v Tunisu poprvé,máme možnost s čím porovnávat.Bylo to velké zklamání.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Levandule145.
Recenzováno: 8. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsme se cítili skvěle. Příjemný, ochotný a simpatický personál. Skvělí animátorský team. Který se o všechny hosty skvěle stará téměř celý den, a dlouho do noci. Široký výběr jídla v jídelně, a překvapili nás i řízky . Pokoje denně hezky uklizeny. K moři vede krásná ulička, osazená květinami a stromy. Moře teplé a pozvolný vstup do moře je skvělý pro děti. Nemusíte se bát, že se vašemu dítěti něco stane, a můžete si užívat sluníčka na lehátku. Vřele doporučuji pro rodiny s dětmi. Za 5-6 TD ( 1 TD =8 Kč) se dostanete taxíkem do města, kde je možnost levně nokoupit. Za mně skvělá dovolená sa dobrou cenu.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli 579katar_nat.
Recenzováno: 4. října 2018

Jeli jsme s přáteli do tohoto hotelu. Přijeli jsme t.č. kolem 1 ráno.
Dostali jsme pokoj na který nás ochotně dovedl zaměstnanec hotelu. Po obhlédnutí pokoje jsem byla mírně zděšená. (Nutno podotknou, že nejsem velký rýpal a nehledám každou chybu.)
Vana byla opravdu špinavá, žlutá, no prostě jsme měli velký odpor se v tomto umývat. Všude v hotelu teče lehce slaná voda. Pak jsme přešli k posteli, matrace šílené, byli na ni nějaké boule a polštář malinký, sepraný.
Druhý den přišla Delegátka a naštěstí pokoj vyměnili. Druhý pokoj byl o něco lepší kromě nějaké dřevěné mříže v chodbě ze které po velkém dešti (a následném zatopení dolní části hotelu) něco za dva dny hrozně páchlo.
Co se týče stravy jsme celkem neměli problém. Každý den se dalo něco vybrat. Hromada melounů, zákusků i zeleniny a salátů. Za mě dobré.
Zaměstnanci hotelu byli skvělí, usměvaví, přátelští, vždy k dispozici. Animátoři také super, stejně jako animační programy. Každý den něco jiného.
Cesta na pláž je lemována květinami a palmami, moc hezké. U pláže hned bar kde se podává pivo a soft pití. Je možnost si tam dát i oběd a po obědě snacky v podobě pizzy. Teď to horší, na pláži se zdržují ''velbloudáři,, . Bohužel výkaly z velbloudů jsou všude po pláži a nikdo je neuklízí, tudíž vše jde do moře. Krom velblouďáků se tam zdržují i jiní prodejci všeho možného co Vás nenechají v klidu relaxovat na lehátku pokud ležíte hned u břehu. Bacha na ně, pokud nic nechcete , vůbec na ně nemluvte. Moře bohužel také žádná sláva, za nás bylo kalné. Vstup pozvolný, moře teplé.
Bazén jsme bohužel nevyzkoušeli, protože díky záplavě co nastala první den příjezdu byl nepřístupný několik dní.
Jak říkám nejsem velký rýpal, takže za mě celkem dobré. Každopádně hotel byl podán jako 4*.. Za mě 2,5 max 3* za dobré animátory a příjemný personál :)

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Martina S.