Recenzováno: 18. října 2020 prostřednictvím mobilu

Úžasná dovolená.Na to ,že se mi do Tunisu nikdy moc nechtělo jsem byla nadšená.Menší hotel přímo na pláží,hezké pokoje,vše fungovalo i klímatizace.Denně se uklízelo i měnily ručníky.Občas na posteli dekorace z ručniku a květin.Měli jsme výhled na moře.Nádhera!.Moc hezká i zahrada.Velmi příjemný a ochotný personál(nejlepší co jsem zažila)Všichni ochotní,usměvaví,snažili se mluvit český.Samozřejmě jsme jim občas dali nějaké dinary.Zasloužili si je.Jidlo taky chutné a dostatek.Drinky trochu přeslazené,ale snažili se.Pláž nádherná,písčitá,obrovská a skoro prázdná.Postupný vstup do moře,to bylo krásně azurově modré a čisté.Skvělý i aqapark a bazén.Všude čisto,denně všude uklízeli.Ta paní co psala tu negativní recenzi musela být v jiném hotelu.Také naše delegátka Lenka byla skvělá,Vždycky nám vše vyřídila a výlety se nám taky líbily.Byli jsme v Berberských vesnicích a v Zoo.To bylo taky super.Mohli jsme se za poplatek vyfotit s lachtanem ,se lvíčaty, lemury atd.A lachtani šou taky stála za to.Rozhodně hotel doporučuji všem věkovým kategoriím.A děkuju za krásnou dovolenou

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli 659mirkat.
Recenzováno: 16. října 2020 prostřednictvím mobilu

Krásný hotel blízko pláže,která je krásná a velká...bazény nádherné. Jídlo i místní a velký výběr. Barmani super - hlavně u bazénu Gelani. Animátoři SUPER...jejich šéf dj-rico bezvadný. Usměvavý a přátelský personál.

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli Deltyg.
Recenzováno: 6. října 2020

Nedoporučuji tento strašný hotel opravdu už tam nepojedu byla to pro mně noční můra a to nepovlečené postele strašné jídlo a neochota delegátky Blue tyle arogantní a to tak že když jsem jí říkal o špinavém ručníku na mém pokoji tak mně řekla že si snad nemyslím že si sedne do auta a osobně mně ho doveze.Co se týče doslova povinné kauce na osušky mně šokovalo protože jsem byl ve 4 hvězdičkovém hotelu s All inclusive .Recepční si vzal odnás 60 Eur jelikož jsme neměli TND pos skončení dovolené nám vrátil na tuto Kauci jen 30 Eur prý se na kauce doklad nevystavuje

Tip ohledně pokoje: Tam nejezděte!!!
Poděkujte uživateli 872anton_np.
Recenzováno: 2. října 2020 prostřednictvím mobilu

Po zrušeném letu, který jsme měli mít v červnu 2020 do jiného hotelu v Tunisu jsme se dočkali a vybrali jsme si Salammbo a vůbec nelitujeme, ba naopak, jsme rádi, že se nám ten původní hotel zrušil a mohli jsme sem. Letěli jsme od 24.9. do 1.10. a i když je napsané, že klimatizace je pouze do 15.9., tak nám normálně po celou dobu pobytu fungovala zdarma. Ocenili jsme i to, že jsme v tomto hotelu nemuseli platit místní pobytovou taxu. Výběr jídel byl pro naší 4 člennou rodinu plně dostačující a pokaždé jsme si moc pochutnali, musíme vypíchnout výborné palačinky s čokoládou ke snídani a odpol svačině, vynikající hranolky k obědu a za našeho dvouletého syna žlutý meloun, ten baštil každý den. Moře krásně teplé a čisté, až na pár dní, kdy trochu sprchlo a trošku se znečistilo, ale hned ráno vše, co se vyplavilo na pláž uklidili. Trošku dceru mrzelo, že se nedočkala klasického minidisca, ale to jsme ji vysvětlili, jaká je situace. Nesmím zapomenout dát také velké plus uklízečkám, které nám každý den dávaly čisté osušky a ručníky, v jiných hotelech i v Egyptě nám je třeba 2 dny nevyměnili. Určitě bychom se zase chtěli do tohoto hotelu vrátit, protože jsme si to tam opravdu moc užili.

Datum pobytu: září 2020
4  Poděkujte uživateli O8242SKm_ah.
Recenzováno: 30. září 2020

Hotel jsem navštívila v září 2020. I přes veškerá omezení kvůli Covid-19, které jsou od letiště až po hotel nařízeny, byla dovolená naprosto v pohodě.
V hotelu ubytují do hodiny od příjezdu (dopolední transfer), ihned náramky.
Pokoje uklizeny denně jak známe i z jiných destinací. Jídlo dostačující, i když né tak rozmanité. Vše za sklem a lidé si ukazují co chtějí nandat. Nic na příděl, všichni ochotní :)
Animační programy jsou také. Cvičení v bazénu, večer zábava formou diskoték. Převážně vše ve francouštině.
Hotel navštěvují poláci, francouzi, češi :)
Pláž je široká. Moře čisté-pokud není zrovna po bouřce, ta bohužel vždy naplaví trávu a nepořádek.
Klimatizace na pokoji je centrální pouze do 15.9. avšak dle počasí. Teď byla funkční do 23.9. (později nejde ani za příplatek!)
Shrnula bych to tak, že dovolená dopadla dobře. Hotel odpovídá na klasické 4*v Tunisku.

Tip ohledně pokoje: Blok A - všemu nejblíže
Poděkujte uživateli misimisimisi.