Recenzováno: 8. září 2020 prostřednictvím mobilu

Po pravdě jsem od sítě TUI Magic life čekala po předchozích zkušenostech s jinými hotely této sítě mnohem více a proto jsem tento hotel vybrala .

Hotel je krásný , akorát velký , má spousty bazénu a nádhernou udržovanou zahradu .

Čekali jsme větší hygienická opatření a nižší avizovanou obsazenost .
V době našeho příjezdu ve čtvrtek před víkendem a tuniskym státním svátkem jsme byli v šoku . Hotel byl narvany až po střechu , všude hlava na hlavě . O nějaké hygieně a odstupu jsme si mohli nechat jenom zdát .
Nedostatek míst k sezení u jídla , všude fronty , neuklizene stoly , neustále prázdné a nedoplnene nádoby s jídlem obzvláště s deserty a ovocem .
O například odpolední moucnik , palačinky a ovoce bychom se museli asi poprat , aby na nás nějaký kousek zůstal . Nic jiného ani v nabídce nebylo .
Nápoje servírované podprůměrným zpusobem a velmi malým vyberem .
Na barech věcně něco neměli a pouze kroutili hlavou - nemáme . Vitriny na jidlo po celou dobu pobytu zcela prázdné . Michane drinky prakticky žádné nebo nepozivatelne a to pouze na baru u recepce .

Celkove menší vyber jidel , který se opakoval skoro denně dokola . Žádné tematické dny , otevřené ala carte restaurace ,dobre michane drinky, snacky na baru nic z původního konceptu. Po stížnostech nám byla alespoň jedna restaurace otevřená a za to děkujeme .

Naštěstí po víkendu se situace zklidnila a s tím i trochu služby hotelu .

Momentální poměr / výkon / cena neodpovídal .

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli RadkaT_12.
Maike Mahmoud, Other v zařízení TUI MAGIC LIFE Africana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. září 2020

Dear RadkaT_12

Thank you very much for your review and your compliments to garden and swimming pools and also your critics for our Restaurant and Bar Services were noted.

It would be a pleasure to welcome you one day again in our club, to convice you of our offer and services

Your TUI MAGIC LIFE Africana Team

Recenzováno: 30. července 2019

Dovolenou s manželem jsme původně objednávali v jiném hotelu, ale po příletu do letoviska jsme se dozvěděli od rozvozové delegátky, že dny dovolené strávíme jinde-v TUI MAGIC LIVE AFIKANA.
První moment byl šok.
Po příjezdu do hotelu jsme se trochu uklidnili. Hotel je světlý, čistý a obsluha všude milá. Ubytovali nás v podstatě hned, a to nám spadla brada. Tak čistý pokoj (149) jsme snad nikde na dovolené neměli. A takový byl i po celou dobu našeho 15ti denního pobytu (díky paní RAFIKA :-) ).
Jídlo bych v porovnání s jinými zařadila mezi trošku slabší (někdy tuhé a suché masa), ale pokaždé si bez problémů vyberete, pokud se nechcete přejídat. Polévky i zákusky výborné, zmrzliny, ovoce a studená kuchyně všeho druhu.
Pití paráda-všude flaškové malé i velké vody, cola, fanta atd. Alko i nealko chutné. U snídaní kromě běžného normálu i čerstvé mléčné koktejly, mátová, citrónová a pomerančová voda.
Bazény menší, a hodně blízko lehátek. Ležení u nich je trochu mačkalov. Buď vám dýchá na záda soused z vedlejšího lehátka, nebo vás sestřelí balónem z bazénu. Lidí v hotelu je víc, než místa u bazénů.
Moře...pokud v něm nic neplavalo, tak bylo krásné a příjemně a osvěžující. Ale stalo se nám asi 4-5x že v něm plavalo spoustu igelitu a dalšího fuj... Lehátek i slunečníků je u moře plno, a místa je tam taky dost. Vodní atrakce zdarma každý den. Prodejci chodí, ale neotravují.
Celkově bych hodnotila dovolenou s překvapením za povedenou , všichni jsme si odpočinuli.
děkujeme.
Eva a Vladimír

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli evamikes.
Maike M, Gérant v zařízení TUI MAGIC LIFE Africana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. srpna 2019

Dear Eva and Vladimir

Thank you very much for your detailed review. We are very happy you enjoyed your stay with us, even it was not your booked hotel and that you like our service, the rooms and the club area.

We would be happy to welcome you soon again in our club

Maike
Assistant General Manager

Recenzováno: 22. července 2018

Vrátili jsme se do tohoto hotelu po třech letech a opět na dva týdny a opět jsme si pobyt tady krásně prožili. Tentokrát jsme často po večeři navštěvovali večerní představení v amfiteatru, která byla velmi dobře připravena a skvěle jsme se bavili. Mírné zhoršení jsme zaznamenali v jídelně již zde nebyl takový výběr sýrů, uzenin, ryb a mořských plodů. Vybrat se ale vždy dalo a restaurace ala carte byly kvalitní.

Datum pobytu: červen 2018
2  Poděkujte uživateli Alena Š.
Recenzováno: 5. listopadu 2016

V druhé polovině října jsme zde zažili opravdu báječnou dovolenou. Hotelu nelze absolutně nic vytknout. Vše bylo perfektní, krásný výhled z pokojového balkónu na bazén, báječný personál, který nám vyšel ve všem vstříc, skvělé jídlo lahodilo nejen zraku, ale i velmi dobře chutnalo. Každodenní úklid byl samozřejmostí. Uchvátilo nás nádherné prostředí hotelového komplexu. Krásné bazény v areálu hotelu, každý si může vybrat kde chce relaxovat. U moře lehátka, slunečníky, osušky zdarma. Bary s občerstvením a velmi dobrým výběrem nápojů a drinků. Dostatek sportovního využití - hřiště na plážový volejbal, fotbal, fitness, aerobic, jóga . V ceně šlapadla, lodičky, jízda na banánu. Naše nejlepší dovolená, kterou jsme zažili. Rádi se sem znovu vrátíme :-)

Datum pobytu: říjen 2016
5  Poděkujte uživateli Hana Z.
Recenzováno: 14. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Ačkoli jsme se v tomto hotelu ocitli náhodou, tak musím říct, že to byla úžasná náhoda! Prostředí hotelu krásné, čisté, personál ochotný vždy a všude. Skvěle chutné jídlo, možnost navštívení italské, indické a ještě jedné restaurace:) neomezená konzumace alkoholu i nealkoholu na baru, včetně láhví(voda, fanta, cola,..), což ne nevídané. Byla to jedna z nejlepších dovolených, které jsem zažila:)

Datum pobytu: srpen 2015
3  Poděkujte uživateli 960gabbyn.