Recenzováno: 2. října 2020

V době koronakrize jsme ve výběru hotelu značně omezení, nicméně dovolená v Tunisku a v hotelu Eden Star je opravdu fajn. Hotel samozřejmě má své mouchy, mnoho z nich pravděpodobně může jít na vrub covidu, ale člověk se cítí vítán a místní dělají vše, co je v jejich silách, aby se dovolená povedla.

Byli jsme ubytováni v rekonstruovaných pokojích, které měly vše, co bylo potřeba, byly čisté a pohodlné. Výběr jídla může být možná trochu omezený, ale já jsem si vždy vybral, takže žádný problém. Tento hotel je možná trochu proslulý nedostatkem příborů, což se dělo i za nás, ale to je drobnost, která se oželí. Jinak vše fungovalo, jak mělo.

Hotel byl vytížen stěží z 50%, takže u bazénu i na pláži byla spousta místa a určitě se nekonaly boje o lehátka, super. Pláž byla o mnoho horší, než co jsme si pamatovali z minulého pobytu před sedmi lety, bylo vidět, že okolní hotely jsou zavřené a přecejenom se o pláž tolik nestarají, byla tam spousta řas a i nějaký ten nepořádek. Ale i tak se to dalo.

Počasí bylo fajn, sluníčko, horko, teplé moře i bazén...nebylo na co si stěžovat. Zvláštní opatření ohledně covidu hosta opravdu neomezí, jen chudáci zaměstnanci museli nosit roušky, hosté nikoliv. Bezpečnost je zajištěna a opravdu nebyl v průběhu dovolené jediný moment, kdy bych o tom pochyboval, takže v tomto ohledu není čeho se bát.

Co musím vyzvednout jsou opravdu zaměstnanci hotelu, za celou dobu nebyl jediný problém, všichni byli ochotní a strašně milí. Nejlepší však byl animační tým, Jose, Aya, Rika a všichni ostatní se den co den starali, abychom se bavili a za to jim patří upřímný dík.

Celkově hodnotím dovolenou velmi kladně, za velmi slušné peníze dostanete vše potřebné, přes drobné výhrady byl hotel naprosto v pořádku a my si naši dovolenou skutečně užili. Určitě bych se vrátil.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli MartinZ416.
Recenzováno: 11. ledna 2020

Parádní hotel spíše pro náročnější klientelu. V této oblasti jeden z nej. Personál usměvavý, vstřícný, komunikativní, ochotný. Jak píše kolegyně na jiném místě, také díky ceně minimum Čechů. Animátoři výborní- usměvavý, šikovní, přátelští. Bohatý výběr ovoce, zeleniny, zákusků, masa apod. Co se týká nápojů- dtto. Pokoje čisté, útulné, dostatečně prostorné. Bazén čistý, teplý. Pláž hotelu čistá, písčitá. Moře čisté, jen při větru medůzy a chaluhy. Skladba hostů- Polsko, Francie, Německo, Rusko, Česko a Arab. poloostrov- Jordánsko. Doporučuji jako relaxační dovolenou. Oproti jiným rezortům nejen v této zemi klidný, příjemný hotel na vysoké úrovni. Jako jediné mínus vidím scházející skluzavky, zábavu pro děti.

Tip ohledně pokoje: Luxusní hotel pro náročnější klientelu.
Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli MARKETKA29.
Recenzováno: 9. října 2019

Jeden z nejlepších hotelů co jsme zatím v Tunisku zažili,po příjezdu,který byl ve večerních, hodinách jsme na recepci okamžitě dostali náramky a byli ihned odesláni na večeři,abychom ji stihli,bylo půl hodiny do konce. Poté teprve následovalo ubytování.Byli jsme příjemně překvapeni tím,že nikdo neočekával žádný bakšiš za pokoj a odnos kufrů,pokoj čistý,nový,výhled na moře i do nádherné zahrady,úklid prováděn denně ,výměna ručníků pod symbolem nechání na zemi v koupelně bez problémů. Personál velmi vstřícný,milý,ochotný,všude absolutně čisto.
Dalším překvapením bylo jídlo.Vše velmi chutné,výběr velký,jak ovoce,zákusky,různé pečivo i vepřové maso ,vše bez nějakých problémů zaměřeno i na evropskou stravu,takže každý si vybral dle své chuti.
Dalším milým překvapením byl delegát,který byl velmi ochotný ,vstřícný a kdykoliv po ruce,kdyby bylo potřeba.
Pláž prostorná,vždy uklizená,bar na pláži i u bazénu perfektní včetně stále milého personálu i přes nápor neustálých rekreantů.Bazeny čisté,každé ráno se uklízelo,lehátek dostatek.
V moři bohužel hodně chaluch,každý den se to snažili z pláže uklízet,ale do večera opět nánosy,s tím se nedá nic dělat,je to prostě příroda.
Za nás nejlepší hotel a určitě se vrátíme.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli lillinka11.
Recenzováno: 25. srpna 2019

Vynikající hotel. Vstřícný, komunikativní a velmi milý personál. Nikdo od vás nevyžaduje bakšiš.Čechů minimálně, v našem turnusu cca 15. Animace probíhají ve francouzštině. Animátoři jsou úžasní...usměvavý, milý, přátelští.
Jídlo čerstvé a dobře dochucené. Vždy několik chodů děláno čestvě přímo před vámi ( pizza, grilované maso, zelenina, omelety, palačinky, jejich chleba, tuňák....)
Koktejly, pivo ve skle...
Pokoj s výhledem na moře bez příplatku....
pláž nádherná, vždy se sehnalo v pohodě lehátko.
Bazén jsme nevyužívali, ale byl pěkný.
Mohu jen doporučit a určitě si dokážu představit se tam vrátit.
Z této dovolené mám jen ty nejlepší dojmy

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Miloslava C.
Recenzováno: 25. července 2019

Podle recenzí jsme vůbec nevěděli, do čeho jdeme, při příjezdu nás čekal šok v podobě moře a pláže, čekali jsme, že tam budou chaluhy, ale že jich bude tolik, jak na pláži, tak v moři, to jsme nečekali, naštěstí to trvalo jen dva dny a pak jsme si užívali krásné uklizené pláže a čistého moře, občas nějaká chaluha, ale s tím se musí počítat, moře krásně teplé. Bazén taky fajný. Dostatek lehátek jak na pláži, tak u bazénu, nevstávali jsme kvůli tomu brzo. Bohatý animační program, kdo chtěl, šel, kdo nechtěl, nemusel, nijak se nevnucovali... miniclub taky fungoval, ale my jsme s dětma blbli sami, večer akorát se těšili na mini disco a po něm byla taneční zábava pro dospělé, anebo jiná show, vše končilo ve 23hodin, takže se člověk i krásně vyspal. Jídla bylo taky hodně, pořád doplňovali, jídlo se pak opakovalo, ale vždy se dalo vybrat. Na pláži fungoval jen jeden bar na nealko pití asi od 10hodin do 12, ale kousek byl bazénový bar, ten jel od 9-23. Pak tam byla kavárna, kde taky dělali koktejly, kávu, nealko. Zábavy tam bylo hodně, nenudili jsme se.

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Markéta M.