Recenzováno: 23. července 2019 prostřednictvím mobilu

Nyní jsme dojeli z dovolené
Není to luxus, ale jdeme se bavit a to taky bylo a je pravda né vše ok, ale spokojenost.Animatoři výborní a přátelští.
Myslím si ze úklid byl v normě a ručníky denně čisté.S jídlem velká spokojenost,pitny režim ok.
Schopink bazar u hotelu slušný a Tomáš který byl vždy usměvavý a milý Vas obsloužil tak neměl chybu /ZLATICKO /Toho by si měl majitel držet /ukeca i mrtvého /za nás super

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Radek C.
Recenzováno: 22. července 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi jsme byli spokojeni s animátory hotelu, stále se nám věnovali a bavili nad až do noci především Speedy,Simon,jako a mimo velmi sympatickákrásné umí tancovat a i velmi sportovní typychceme tímto poděkovat❤❤❤

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli josefo617.
direction t, Responsable relations publiques v zařízení Topkapi Beach Mahdia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. července 2019

Recenzováno: 10. července 2019

Tento hotel už nikdy více. Fotky co jsou uvedeny jsou stare .Pokoje není pravda jídlo není pravda a all inclusive už vůbec ne .Pivo se cepuje do pet lahve a necha se opadnout pena a zase se docepuje a az si prijdete pro pivo dostanete tepleho bolehlava.To same nealko.Mate all inclusive do 23.00 a ve 21.00 vam reknou finito.Na pokoj dostanete 1.5 litru vody na pokoj pro 4 lidi.Takže si kupujete piti za sve.Ovoce daji jak praseti do koryta a jidlo kazdy den to same.Byly jsme ve 3 hvezdickovem hotelu ale tento bych ohodnotila na 2.Na zachode nesitilo tekl záchod. Vse nahlášeno delegatovi a když jsme odjížděli nic se nezměnilo. U sprch venku se ne uklizelo.Pozor na uklízečky vylijou kýble a takhle vytiráji a je jim jedno ze tam sedite

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Jana B.
Recenzováno: 6. září 2018

Děkujeme za celkem příjemný pobyt. Hotel odpovídá úrovni ***. Pokoje čisté, personál příjemný, ale velmi omezený výběr jídla. Moře čisté, lehátek a slunečníků dostatek. Perfektní tým animátorů, program pro hosty na vysoké úrovni. Velmi blízký vztah animátorů k hostům, ze kterého byly děti nadšené. Děkujeme animátorům ve složení: Mimo, Fati, Simo, Timo, Djo. Zejména Fati byla skvělá.

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Šarinka N.
Recenzováno: 31. července 2018 prostřednictvím mobilu

Naprostá spokojenost .Odpovídá ☆☆☆ hotelu.Klid,pláž 20 kroků od bazénu . Ochotný personál a skvělí animátoři. Můžu jen doporučit :)Dovedu si představit, že se tam ještě někdy vrátíme. Jídlo taky dobré.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Barca2408.