Recenzováno: 27. září 2020 prostřednictvím mobilu

Dobry den chtela bych se s ostatnimi podelit o zazitky z hotelu a hoteloveho servisu v obdobi covid - 19 . Je zde nadherne vsem kdo muzou letet doporucuji poloprazne plaze Vam nabidnou naprosty klid , kuchyne uzasna opravdu chodime s plnym briskem fantasticka obsluha ,samozrejme je zde male zpropitne i pro uklizecku a cisniky atd. Vsem doporucuji tento hotel .

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli Simona S.
Recenzováno: 11. září 2020 prostřednictvím mobilu

Personál se snazil na 100%. Pocasi prevazne zatazeno a dosti i bourky. Hotel je vybavenim spise 3-4*. Chybí toaletni vybavení, minibar prazdny. Jidlo však snad 120%, fakt mňamka
Celkovy dojem je skvělý!!!
Pouze to neovlivnitelne počasí a hlavne vybaveni pokoje.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli leonidasn241.
Recenzováno: 3. září 2020

CK Fischer, naše první Tunisko, přelom srpen a září 2020

Dovolená splnila naše očekávání. Hotel čistý, v této době téměř prázdný, personál velice ochotný, jídlo dobré, moře i pláž krásné a teplé, bazény udržované, pokojový servis v pořádku.
Vzhledem ke Covid-19 situaci nemáme srovnání s běžným provozem, ale věříme, že si hotel tento standard udržuje i při plné obsazenosti.

Hotel doporučujeme, dovolenou jsme si užili :)

✔ Check in mají od 15. hodiny, přiletěli jsme v 6 hod., pokoj dostali ve 12 hod, náramek ihned
✔ Na letišti měření teploty (termokamera), v letadle roušky po celou dobu
✔ V hotelu měření teploty (bezkontaktní teploměr)
✔ V restauraci je provoz cca třetinový, menší výběr, ale úplně v pohodě si vybereme
✔ Jídlo nandává personál, nijak to neomezuje, všude je alespoň čisto --> nejdřív trošku nezvyk, ale postupně si zvykáme
✔ Personál nosí roušky, klienti ne
✔ Všude je k dispozici desinfekce
✔ Klimatizace ve společných prostorách je asi trošku ztlumená, ale stačí (nemáme srovnání), na pokoji jede na plný výkon
✔ Hotel krásný, poloprázdný (pár místních, Poláků, Čechů, Rusů, majorita Francouzů)
✔ Pokoj velký, uklizený, voda v rámci all
✔ WiFi zdarma kolem recepce, i venku, i u bazénu
✔ Pláž krásná, moře čisté
✔ Bary v budově, u bazénů, na pláži
✔ Ručníky půjčují oproti záloze 50 TDN za kus
✔ Personál je velice milý, úslužný - pomáhají, snaží se
✔ Je tu klid, ticho, čisto, málo lidí
✔ Vnitřní bazén je také k dispozici (dva dny nám bohužel pršelo, takže se hodil stejně jako pingpong, biliár, zdejší obchůdek, atp.)

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli BlancheCasl.
Recenzováno: 31. října 2019

S hotelem jsem byla velice spokojena, hodnocení 5 ti hvězd sedí! Jídlo bylo úžasný, na jejich bambaloni( pro mne langoše) nikdy nezapomenu. Personal, kuchari, cisnici, recepcni proste vsichni se moc snazi. Animatori jsou taky prijemni a ne vlezly, respektuji slovo ne. Doporucuji vrele!

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Jitka K.
Recenzováno: 9. října 2019

Dle recenzí jsme jeli na dovolenou s velkým očekáváním. Hezky se o nás starali první večer, když číšníci viděli že nedáváme spropitné, tak servis šel hodně dolů a téměř si nás nikdo nevšímal. Když jiní turisté podstrčili číšníkovi bankovku, tak se přednostně věnovali jemu a i když stojíte ve frontě před ním. Jídlo průměrné, po týdnu už jsme nevěděli co jíst, vše bylo zalito v podobně chutnajících omáčkách, maso většinou suché. Ryby jsou silně cítit rybinou, raději jsme je nezkoušeli. 2 dny jsem proležela v křečích s horečkami, nevím jestli po místních alko nápojích, nebo po divně balené vodě (měkká láhev, doplněná úplně až po okraj - vypadá to jako by si jí plnili sami) či po vodě v mašinkách na kávu/čaj, která byla znatelně slaná, tudíž jejich kohoutková. Na pláži množství nedopalků. Dále nám vadilo, že jsme museli zaplatit zálohu za karty na ručníky. Zálohu vám ale vrátí v dinárech, takže za 2 ručníky poslední den pobytu dostanete v přepočtu 800,- které musíte utratit, jelikož na eura vám je vyměni jedině na letišti, s velice nevýhodným kurzem. Místní měna se vyvážet nesmí. Hotel jinak pěkný, měli jsme krásný výhled na moře, moře také hezké ale sem tam množství kamenů - doporučuji boty do vody. Turisté hlavně Němci a Rusové.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli SDvorakova.