Recenzováno: 5. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Nejhorsi hotel v kterem jsem kdy byl!Nekolikrat jsem byl v tunisu,v egypte,ale tohle je extrem! Stary,spinavy hotel. Hotel je plny arabu,kteri se chovaji velmi neslušně!! Tento hotel by mel byt okamzite vyrazeny z nabidky ceskych kancelari Hlavne Blue Style! Okradaji cestujici o penize v tomhle strasidelnem hotelu!!! Zazemi hotelu velmi stare a spatne!!
Na jidlo cekate fronty a nemate kde sednout!!
Bazen stary a voda nevim jestli vubec bude cista!
Tady opravdu ne!!

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli jirka2217.
Recenzováno: 5. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel vůbec neodpovídá 5*,dala bych jednu a nechala zbourat. Smrad, špína, plíseň, celkový dojem katastrofa, sem už nikdy, byla jsem v Tunisku 4x a vždy spokojenost, letos vůbec,jediný barman na pláži, toho chválím za ochotu se alespoň usmát, jo a pozor na fotky z katalogu, vůbec neodpovídají realitě, jeden bazén zatluceny prknama a druhý spinavej, Šárka M.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Šárka M.
Responsable Relations publiques, Service clients/Réception v zařízení El Mouradi Mahdia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. května 2020

Vážený zákazníku,

Nejprve děkujeme, že jste si vzali potíže s napsáním recenze své osobní zkušenosti v našem pětihvězdičkovém hotelu el mouradi mahdia.
Jsme překvapeni, že si přečteme vaše zklamání

Ještě jednou vám děkujeme a doufáme, že vás v našich provozovnách přijmeme velmi brzy, abychom vám nabídli kvalitu služeb, která nás zastupuje.
S pozdravem,
Manažer public relations
El Mouradi Mahdia

Recenzováno: 7. září 2019 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsme byly s kamarádkou na last minute zájezdu za pár korun. Hotel je starý a odpovídá tomu jeho vybavení. Pokoje jsou zařízené nic moc, strašné koberce, pokoj jsme musely nejdříve pořádně vyvětrat, aby nebyla tolik cítit zatuchlina.

Jídlo bylo moc fajn. Opravdu moc dobře vařili a byl velký výběr jídla. Já jsem poměrně složitý strávník a moc mi tam chutnalo. Jediný co bylo hrozný bylo to, že obsluha aboslutně nestíhala připravovat stoly, čemuž se ani nedivim, protože uklízet stoly po místních obyvatelstvu bych fakt nechtěla. To bylo opravdu strašný. Takže doporučuju sedat si s výhledem ven na bazén, ať na ně nemusíte koukat :)

Co se služeb týče, tak asi spokojenost. Personál hotelu milý, ale někdy až noc vlezlý. Wifi fungovala na recepci a v některých částech hotelu. Co se mi nelíbilo, byla nespolehlivost při vydávání plážových ručníků - 3x za týden se mi stalo, že ručníky došly a nebo, že jsem tam ve stanovený čas vydávání ani nikoho nenašla. (Vydávání pouze od 8-10h a vrácení od 17-18h). Personál na pláži super a moc ochotný.

Pláž byla čistá, moře taky čisté a krásné. Sem tam se objevila nějaká medúza, ale nic strašného. Na pláži možnost využít vodní sporty - padák, vodní skůtry, flyfish, wakeboard atd..Pláž se ale velmi rychle zaplňovala, proto doproučuji jít na pláž co nejdříve, abyste chytili místo :) v 8 už byla všechny lehátka zabraná.

Co bych chtěla vyzvednout je animátorský tým. Kluci jsou fakt skvělý a snaží se dělat zábavu. Jsou tam každý den s úsměvem :)
Show každý den - od 21.30 a od 20.30 mini club pro děti. Mnoho aktivit - vodní aerobik, střílení z luku, volejbal, fotbal, vodní pólo, hry v bazénu, petanque a výuky tance...Každý večer od 23.00 disco uvnitř hotelu.

Je pravda, že 5hvězdám hotel opravdu ani náhodou neodpovídá. Každopádně nutno dodat, že nám ke štěstí stačila postel, pláž a moře, takže jsme hotel vůbec neřešily a užily jsme si tak úžasnou dovču. Nakonec bych se sem i docela vrátila, i když po prvním dojmu, bych to určitě netvrdila :)

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Terushak.
Recenzováno: 3. srpna 2019

Dobrý den děkuji za tuto krásnou dovolenou v Tunisku mám z vašeho hotelu dobrý pocit.
Byla jsem už po několikáté u moře a tolik jídla jako máte ve vašem hotelu jsem ještě nikdy neviděla chutnalo mi to tam personál byl hrozně příjemný moře čisté na pláži bylo hrozně mušlí akorát s WiFi to byla docela bída já jsem si chtěla něco otevřít a musela jsem od lobby baru až k recepci ale to není to co by mi hodně vadilo super bylo že jsme mohli z pláže do baru byla tam strašně dobrá horká čokoláda večerní program byl nej a potom diskotéka
čtyři písničky bohatě stačilo super čistý bazén cvičení mě bavilo měli jsme jít do hotelu Tapsus ale byl obsazený někdo do něho šel a co jsem slyšela jsem moc ráda že jsme zůstali
Cvičení v bazénu bylo príma animátoři byli hrozně příjemní bavilo mě to s nima nápoje v lobby baru byli dobrý já měla třeba kolu nebo Sprite a chutnalo mi to.Rozhodně tento hotel doporučuji pokoj s balkónem a krásným víhledem na moře. Moře kousíček od hotelu líbilo se mi co dokázali pokojské vytvořit z ručníků a prostěradel Teplo bylo velké ale jinak to byla snad moje nej dovolená a určitě se někdy vrátím ještě jednou děkuji a nashledanou

Kateřina Stárková z Jindřichova Hradce

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli cestovatelkakacka06.
Mahdia20192, Responsable relations publiques v zařízení El Mouradi Mahdia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. srpna 2019

Драги купци,

Пре свега, захваљујемо вам на времену посвећеном дељењу вашег искуства током недавног боравка у нашем хотелу Ел Моуради Махдиа.

Надамо се да ћемо имати прилику да вас поново примимо, да вам понудимо услугу која нас карактерише и због чега наши купци одлазе са главама пуним дивних успомена.

С поштовањем,
Менаџер за односе са јавношћу
Ел Моуради Махдиа

Recenzováno: 7. července 2019

Hotel super, jídlo s ubytováním a animačními programy po celý den. Ve večerních hodinách minidico pro děti a pro dospělé či mladé dikotéka do ranních hodin. Okolí a pláže hotelu taky super. Alex je nejlepší animátor.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Tomáš V.