Recenzováno: 12. července 2018

Hodnoceni dovolené v hotelu THAPSUS od 16.6. 2018 do 7.7. 2018. V hotelu se velmi zlepšilo stravování. Musím pochválit všechny kuchaře a číšniky v jídelně. Počet číšníku v jídelně byl nedostačující a proto stoly v jídelně byly špinavé , chyběly ubrousky, příbory. Vedení hotelu neustále přehazovalo číšníky z místa na místo a tím způsobovalo pro příchozí hosty zmatek, protože většina byla zvyklá na svého číšníka.Vedení hotelu si musí uvědomit, když číšník má stále své místo, dobře se stará o své hosty a ti to velmi ocení. Úklid na pokojích od 1.7. byl špatný, na uplně obsazený hotel bylo málo uklízeček a pokoj téměř nikdo neuklízel.Byli jsme rádi když nám vyměnili ručníky.V hotelu je vidět příliv peněz, přivezli nová lehátka na pláž, szení na balkonech bylo vyměněno za nové a též sezení u barů. Většina personálu byla vyměněna za mladé zaměstnance. Největší problém byla malá neklimatizovaná jídelna která nestačila na plně obsazený hotel. Na takový počet hostů je třeba nasadit v jídelně větší počet číšníků. Děkujeme za skvělou práci pro nás v jídelně, asi nezkušenějšímu a velmi obětavému číšku ASKRI. Tímto tě JIŘÍ zdravíme a ještě jednou děkujeme. Vyměňte šefa jídelny a bude to fungovat !!!!

Datum pobytu: červen 2018
4  Poděkujte uživateli voldrichova.
Recenzováno: 15. srpna 2017

Dovolená 7/2017 Tunis hotel THAPSUS, jen pro silné jedince ,služby hotelu neodpovídají hodnocení 3+ .Ubytování standardní ,úklid běžný ,služby hotelu v oblasti stravování a programu all inclusive velmi žalostný,při každém jídle jsme stále čekali – talíře,příbory,sklo a doplnění jídla,když už bylo co jíst a na čem nebylo kam si sednout,po několika stížnostech delegátům c.k. manažer hotelu rozhodl o půl hodinové pauze mezi jídli , aby personál stihl doplnit a umýt ,u výdejních pultů s obsluhou –když už jste vystáli frontu a například ke snídani jste chtěli víc jak 2 palačinky tak paní, která je vydávala vás obdarovala pohledem,že vás na celou snídani přešla chuť.Večer jít a sehnat místo k posezení zcela nemožné,stoly se neustále přesouvali a bylo jich málo na počet hostů ,dostat pití byl též nadlidský výkon,na cca 1000 lidí v hotelu otevřen 1 bar,když jste se po 20 minutách dostali na řadu tak vám řekli že není sklo a čekali jste dál,proto lepší ukořistit jednu skleničku a stou chodit celí večer bez mytí.Perličkou byl názor delegátky, která bydlela s námi v hotelu ,že raději chodí jíst do jiného hotelu nebo na ulici do rychlého občerstvení.8 dní jsme vydrželi ,ale někteří klienti kteří byli na delší dobu žádali o výměnu hotelu .Tento hotel bych nedoporučil nikomu kdo chce strávit klidnou dovolenou a odpočinout si od stresu který nás provází každý den .

Tip ohledně pokoje: V žádném případě pokoj s výhledem do středu komplexu každý pátek a sobotu velmi hlučná discoteka mimo hotel do ranních hodin.
Datum pobytu: červenec 2017
6  Poděkujte uživateli martaskuca.
Recenzováno: 9. srpna 2017

už po příletu pokoj bez okna a fungující klimatizace - hodně Čechů si na pokoje stěžovalo. Problémy s ručníky i toaletním papírem.
V jídelně velký problém s příbory, talíři i jídlem - velké fronty. Neřešili nefungující automat na pití. Rychlost číšníků a kuchařů tragická,,, V poledne ve venkovní jídelně vesměs těstoviny - chyběly ryby.
Na pláži hluk z vedlejšího hotelu, který opravovali.
Jediné, za co stojí tam jezdit, je moře - nádhera

Datum pobytu: červenec 2017
4  Poděkujte uživateli rudzanovi.
Recenzováno: 8. srpna 2017

Navstivili jsme hotel na prelomu cervence a srpna 2017 a uz kdyz jsme tam jeli, jsem cetla velmi spatne recence, ale slo nam hlavne o plaz. Ta opravdu byla pekna, voda cista, a temer bez meduz, coz bylo super. Co se ale tyce sluzeb a servisu predevsim uklid a nebo v jidelne, tak to byla katastrofa. Je opravdu pravda, jak zde psali v jinych recenzich, ze je zde jiny pristup k Cechum a Slovakum nez k obcanum z Ruska, ktere se zde roztahovali snad uplne vsude s tim, ze jim vse patri. Behem naseho pobytu musela nocovat skupina Cechu v lobby do druheho dne, protoze pry nemeli pokoje. V jidelne, pokud jste nepodplaceli cisnika kazdy den, tak jste jedli na spinavych ubrusech,kde se valeli zbytky jidla od predchozich hostu,po cele jidelne jste shaneli pribory, lahev s vodou, ubrousky a sklenicky, to uz byl opravdu luxus, kdyz jste je sehnali. Ranni kavu si zvyknete pravidelne michat priborovym nozem, protoze lzicky jim dojdou po 5 minutach. Zaplatili jsme i pani na uklid - 300 Kc, ocekavali jsme, ze na 2 tydny budeme mit vystarano a bude se snazit. Kazdy den sebrala rucniky a cekali jsme do vecera, jestli si vzpomene a donese nam nove, pokud ne,museli jsme za ni jit a pripomenout se. Na chodbe se nas ptala,jestli nam nevadi,ze nam neuklidi pokoj, protoze ma hodne odletu...a takto bylo kazdy den. Takze asi nezalezi ani na tom, jestli ji neco date a budete mit stejny servis...PROSTE NEUKLIZENO. Na pokojich jsou svabi,chytila jsem celkem 2, takze doporuciji prokleavat dukladne veci,pri ceste zpet domu :). Pokud chcete sehnat lehatko na plazi, pripravde se na vstavani mezi 5-6 hodinou ranni, jinak nemate sanci. Lehatka jsou popraskane a slozene na sobe do kominu, takze kazdodenni ritual spocival v tom, ze jsme museli chodit ve 2 lidech a prebirat lehatka a dotahnout si je pod slunecniky.

Datum pobytu: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli lenkakordova.
Recenzováno: 6. srpna 2017

Tento hotel nesplňuje ani 3 hvězdy.Hned v úvodu jste zklamáni přístupem na recepci.Arogance s úsměvem,jinak se to nazvat nedá.Nedoporučuji připlácet na výhled na moře,zaplatíte si s tím i příšerně hluičnou diskotéku trvající i do 2hodin ráno.Bazén je malý,nevhodný pro neplavce,používaný i v noci,kdy opilý rusové do něj skáčou a doslova řvou bez ohledu na ostatní klienty.Restaurace je jich plná,nabírají si ve velkém a pak odchází od nedojedených talířů,zapatlaných ubrusů a jídla pod stolem.Není tam klimatizace,tudíž se snažíte rychle najíst,aby jste odešli co nejrycheji,což se vám nepodaří,díky tomu,že je nedostatek talířů a příborů.Pokoje jsou denně čisté,ale nábytek zastaralý.Klimatizace finguje v každém pokoji jinak.Druhý den jsme díky hluku museli vyměnit pokoje,byli na recepci velice neochotní,ale díky delegátu z Eximu se to podařilo.Velice mu děkujeme.V baru u bazénu dostanete vodu na pokoj,musíte mít ale z recepce papírky,ktaré si průběžně vyzvedáváte.V tomto baru dostanete veškeré dostupné tekutiny.Voda,nápoje nealko i alko.Wiska chutná jako obarvená Becherovka a koňak je více méně to samé.Stojí se zde fronty a starší číšník je velmi nepříjemný.Jedné co je na tomto hotelu pozitivní je nádherná pláž s krásně čistým mořem.Stojí zde údajně ochranka v plavkách,ale nevím jak funkční.Pláž je celkem přístupná každému,protože i mezi klientama jsou domorodci,tudíž se asi nepozná,kdo je kdo.po obou stranách jsou pláže pro Tunisany.Do toho hotelu se už vícekrát nevrátíme,nedoporučuji.

Tip ohledně pokoje: Ne pokoje s výdhledem na moře
Datum pobytu: červenec 2017
4  Poděkujte uživateli Monika Š.