Recenzováno: 9. října 2020

na dovolenou jsme letěli na začátku října. Musím říci, že začítek října je na pevnině v Tunisku už zima. Teploty kolem 25 stupňů a vítr od moře už nejsou na pohodové koupání.
Měli jsme pokoj 2325 a byl po rekonstrukci, takže pokoje jsou dobré a čisté. Z jídla se dalo vždy vybrat a stále doplňovali. U bazénu bar s dalším jídlem.
Aquapark super - málo lidí.
Pláž čistá, písečná s pozvolným vstupem do moře.
Moře mě překvapilo čistotou. Zádné chaluhy, prostě průzračné moře. Občas byly vlny, ale nic hrozného.
Bohzžel u bazému se nedalo ležet, protože tam byla invaze much. Mouchy byly kolem bazénu všude. Nechápu, proč vedení hotelu s tím nic neudělalo. to bylo tak jedíné, co se mi tam opravdu nelíbilo. Protože se u bazénu nedalo ležet.
Personál velmi milý a vstřícný

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli Mirka P.
Recenzováno: 29. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Co se tyce hotelu tak příjemný personál. Byli jsme teda rádi ze sme přijeli ráno, protože odpoledne byla fronta od recepce az k hlavnímu vchodu.
Bar v hotelu super, barman se s náma snažil mluvit česky a byla s nim i legrace.
Animáci skvělý, budou si s váma povídat klidně 5ti různými a jazyky jen ne česky , každý den od rana do vecera program a zábava. Pokud nejste stydlivý nebo liný tak se naucite i nové tance, zacvicite si, zahrajete šipky, fotbal a tak, jde o to se zapojit.
Nas pokoj byl 331 a za me teda pokoje krásný uklizený, úklid pokoje každý den. Koupelna skvělá a velká, všechno v pořádku jen nešel fén.
Klimatizace fungovala tak jak měla. Lednička taky.
Co se týče vaření tak to uslo, každý den žlutý a červený meloun a bud broskve nebo hroznové víno. Na poslední dva dny co sme tam byli tam měli dokonce i dva druhy zmrzliny.
Na obědy a večeře bych doporučila chodit tak aby jste byli mezi prvníma protože pak to je katastrofa ale to díky místním lidem protože neumí jist normalne ale jako prasata !!
Klidně bych se vrátila, neměla bych problém.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli 331nat_lieb.
Recenzováno: 11. prosince 2019

Cestovní Kancelář Best Risen nebyl úplně nejlepší výběr, jejich řidič, který nás měl odvést do hotelu, byl místní mafián, kterého dokonce při naší cestě zpátky na letiště zastavila policie a nechtěli nás pustit. Naštěstí jim asi došlo, že jsme jen turisti a my s tím mladým individuem nemáme nic společného. Kromě jízdy smrti v podání místního mafiána kanceláře BS, byl pobyt velmi příjemný.
Jako radu číslo jedna Vám dám tu, že na nic nečekejte a dejte pánovi na recepci nejlépe tomu v modré košili, ten je větší Kápo než ten v bílé úplatek a řekněte mu anglicky, že by jste chtěli dobrý pokoj, nejlépe v pravé částí, je to ta vedle bazénu směrem za recepcí. Nečekejte, že Vás třeba dají do hezkého pokoje. Tady to funguje tak, že Vám ze začátku pokud nezaplatíte cca třeba 30 euro úplatek, tak Vás dají do nejhnusnějších pokojů. Na nic nečekete a běžte ho hned vyměnit, ani nevybalujte. Personál je povinnen Vám pokoj vyměnit, pokud se Vám nelíbí. Budou hrát hry. Nás dali do pokoje číslo 2015 v přízemí levého křídla. Potom o patro výše pokoj 2115. Klasický smrad, zatuchlina, plíseň. Proto se vyvarujte tomudle obcházení hnunsých pokojů a rovnou dejte úplatek do pasu nebo ho prostě šoupněte přes recepci k recepčnímu s tím, že chcete pokoj v pravém křídle. Úplatek s úsměvem vezme a hned se začnou dít věci.
Delegát nám řekl, že by měli být povinni Vám dát hezký pokoj i bez úplatku, pokud se Vám nebude líbit.
Po výměně pokoje, jsme byli spokojení, dostali jsme krásný pokoj s pohodlnou matrací i čistou koupelnou, kde byla vana, pokoj měl výhlede na aquapark, do kterého mimo jiné máte vstup zdarma a funguje od 8 do 6. Náš pokoj měl číslo 315. ten mohu s klidem doporučit.
Pláž byla vždy uklizená a moře nádherné, opravdu čisté a jen jedinou medůzu jsme potkali za celých 8 dní.
Ručníky i lehátka jsou v ceně pokud máte program all inclusive. Já vstávala na východ slunce a vždy zašla zarezervovat ručníkem lehátka na pláž, protože kdybych přišla až po snídani třeba kolem 10 - 11 hod, tak se místo pod slunečníkem hledá špatně. Doporučuji si přes ručník hodit nějakou osobní věc (tričko, knihu), aby šlo vidět, že tam opravdu někdo chce ležet, protože jeden nejmenovaný národ "zdrastvujtě" rád shazuje lidem ručníky a lehátka si bere.
Po pláži chodí místní prodavači a snaží se Vám vnutit nejrůznější cetky, náramky, trička, cigarety banány apod. Delegát radil nekupovat, že si dávají velkou přirážku.
Všude je plno mušlí, já si dovezla plnou tašku.
Jídlo jedním slovem lahoda, vážně tak pestré jídlo a výběr jsem dlouho nezažila, toto léto jsme byli v Bulharsku a to jídlo tam bylo opravdu příšerné a o pití ani nemluvím. Hotel se stará aby byl animační program velmi pestrý, přes den jsou tam různé aquaerobiky a cvičení, večer např. fakír show nebo disco. Hotel si je vědom, že tam není moc kam se vydat mimo bránu, takže se snaží zajistit hostům pestrý program. Pokud si na začátku pobytu zajistíte hezký pokoj, o zbytek už se starat nemusíte, říkám Vám narovinu, že bych tam jela klidně znovu, ani tam není čas na to mít hlad, protože tam je tolik jídla, že pak budete smutní, až přijedete domů a ráno Vám nikdo nebude dělat čerstvé palačinky nebo omeletu.

Tip ohledně pokoje: č. 315 pravé křídlo za recepcí je super. Levé neberte, je to stará nezrekonstruovaná část.
Poděkujte uživateli Nataliejjj.
Recenzováno: 20. října 2019

V zari jsem opět navstivila Mahdii,a byla jsem v šoku, protože jsem myslela ,že jsem v Moskvě. Tento hotel co se týče ubytování, jídla a pití patri mezi lepší. Velké mínus je ze u bazenu pouze jeden venkovni záchod v hroznem stavu,odlepene kachlicky v bazénu, absolutni chaos u baru..Vim,ze se sem už určitě nevratim,protoze vse by se dalo prezit,ale drzost cisniku v usmudlanych zasterach rikajicich si bezostysne o baksis me silne šokoval!!!Již 12let jezdim na dovcu do Tunisu do vsech destinaci,ale toto byl vrchol drzosti.

Poděkujte uživateli Nedbalova.
Recenzováno: 22. září 2019

Dali jsme na recenze ve facebookové skupině, kde lidé tento hotel vychvalovali. Bohužel ve skutečnosti tomu tak nebylo.
Co se týká čistoty veřejných záchodů - katastrofa.
Jídelna - věčně nenachystané stoly, absolutně se neměli k tomu jej nachystat, personál neochotný a nevychovaný. Když jsme se ptali Všeobecně personálu co je za problém, řekli nám že už mají po sezoně.
Jídlo jednotvárné, od kazdeho masa jeden druh, testovin bylo vice druhu na vyber. Vše často se opakujici, včetně zákusku které byli tři druhy celý týden pořád dokola, sýr jeden druh, salam mozna dva druhy... ovoce vzdy jen dva druhy, pouze zluty meloun, a broskve, nebo svestky, obcas hruska.. jinak bída
Jedine + co se tyka jidla, byli odpoledni a dopoledni svaciny, kde se dalo neco vybrat. Takze clovek ve finale tak uplne hlady nebyl. Výborné bylo také kafe u baru na recepci. Čísník mluvící hodně česky se opravdu snažil - jediný.
Vody bylo vždy u baru na recepci dostatek..
Pokoj jsme si podplatili dle tipu od byvalích cestovatelu na recepci lepsi, takze jsme dostali nadherny zrekonstruovany.
Pláž byla celkem čistá a udržována, ale lehátka už byli v 8 hodin ráno plně obsazené. Nejvíc mě zaujalo, že nás nechali plavčíci v moři při bouřce a celkem velkých vlnách.
Co se týká animace, snažili se, ale mohlo to byt celkove lepsi - asi opet bylo po sezone.
Bar u bazenu fungoval jen v jedne casti, cast v bazenu byla mimo provoz...

Datum pobytu: září 2019
1  Poděkujte uživateli Vendy F.