Recenzováno: 21. září 2020 prostřednictvím mobilu

Tunisko - z důvodu komplikací cestování jsme pro odpočinek zvolili tuto destinaci.
Očekávání jsme neměli nikterak vysoké, přesto kvalita vs. cena - dobrý poměr. Za pouhých 13 tis. Kč jsme dostali maximum v jejich možnostech. (Měli jsme objednáný jiný hotel, ale den před odletem Exim oznámil jeho zavření a navrhl tento).
Pokoj č. 434, výhled bazén a moře, zakoupeno rovnou u CK s výhledem na moře. Pokoj čistý, pěkný. Každý den uklizený včetně denní výměny ručníků.
Uvítání velmi příjemné, všechno v klidu bez očekávání dinárů do rukou. Velmi sympatický je pan delegát Eximu, cesta autobusem díky němu chytla úplně jiný rozměr.
Jídlo: chutné, jen každý den úplně stejné ;). Já to chápu, hold teď si nikdo nemůže vyskakovat. Obsluha místy nestihala, ale za to nemohli, bylo jich proste málo.
Bazén: prima, příjemný k plavání.
Pláž: vím, že jsme byli u Stredozemniho moře a ne tradičně v Karibiku nebo indickém oceánu, přesto ta mini pláž a mini místo ke koupání nebylo ono. Pokud se píše, že pláže v Mahdii patří k nejkrásnějším, tak jsem o ni měla jiné představy. Kdo ale nikdy neviděl nic jiného, tak spokojen bude.
Bar: nahoře v hotelu - výborné pivo Stella z lahvičky. V přízemí hotelu, tocene pivo Celtia a bar vedle bazenu, od něhož je kousek i od moře. Tvrdý alkohol podavali všude.
Večerní zábava: obden úplně stejná. Asi nejhorší zpěv, který jsme kdy slyšeli, byl pan s piánem... před nim varoval sám pan delegát.
Výlety: zakoupili jsme čtyřkolky, výlet polem, kde bylo snad milion komárů k chatrči, kde byl chudák velbloud a na krátko přivázaní psi, jeden měl místo uší jen klíšťata....to mi mohlo srdce urvat. Jsem rada, že jsem je aspoň pohladila... rozdali by se pro záchranu a byli neskutečně vděční za dotyk.

Okolí hotelu: Vycházet z hotelu se normálně může, sám pan delegát říkal, ze nechápe, proč nám v CZ podávají nepravdivé informace.

My už sem nepojedeme, ale ne kvůli Tunisku, ale kvůli nám, není to typ dovolené, který bychom vyhledávali. A o tom, že se stydíme za některé naše občany je bez dizkuze.... aneb největší burani si objednávali u večeře stylem: “dělej, dones mi to pivo, do prdele...” bylo to strašný.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli kjanickaa.
Recenzováno: 13. září 2020

Pokud jsme někde zcela zapomněli na Covid 19, bylo to právě toto místo. Vstřícnost a ochota lidí, kteří se o nás starali vždy s úsměvem. Krásná okouzlující pláž, skvělé jídlo ,výlety....to vše je málo na 8 dní.....Všichni se snažili nám splnit všechna naše přání. Děkujeme, určitě se vrátíme a přejeme hodně spokojených klientů, my jsme byli nadmíru.

Datum pobytu: září 2020
2  Poděkujte uživateli Renda1971.
Recenzováno: 5. září 2020 prostřednictvím mobilu

Koupili jsme s kamarádkami last minute do Tuniska ‍♀️ hotel Mahdia Palace předčil naše očekávání natolik, že jsme se rozhodli pobyt prodloužit ✔️
Animátor Samuel se o nás hezky stará a rád se vším pomůže ☺️
Luxusní pláž skvěle jídlo a pití můžeme jen doporučit ‍♀️‍♀️
Tak jako výlet na JetSki
Luxusní Spa Therapy doporučujeme ✌️

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli ivu_s2020.
Recenzováno: 5. září 2020 prostřednictvím mobilu

Navštívila jsem tento hotel, jsem velmi mile překvapená! Původně jsem zakoupila 7 dnů poté na místě s delegátem prodlouženo o 10 dnů více!
Týden je podle mého málo
Hodnocení hotelu a 5* zcela odpovídá!
Velmi milý personál, jídlo perfektní alko i nealko místní drinky odpovídající této zemi.
Každý večer je zde zábava -animátoři velmi milí a aktivní- Samuel a jeho kamarádka.
Nemůžu nic vytknout.
Zcela jistě se zde vrátím.
Děkuji za tuto skvělou dovolenku!

Poděkujte uživateli 344mark_tam.
Recenzováno: 27. srpna 2020

Když jdu z obchodu tak měří teplotu,ale na jídelně na C 19 přímo serou,kuchaři na výdeji nejsou v čas a tak azbukou mluvící hosté se hranou v jídle něj horší bordel je u zákusků a zmrzliny. Chybí tam oddělení strávníku od výdejního pultu.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli jaroslavs616.
Assistante de direction, Autre v zařízení Hotel Mahdia Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. srpna 2020

Ahoj ,
S velkým potěšením jsme slyšeli váš komentář a jsme rádi, že jste se s námi skvěle bavili.
Ještě jednou vám děkujeme, že jste se podělili o svůj názor, a doufáme, že vás potěší, že vás velmi brzy uvítáme.