Recenzováno: 30. září 2020

Cesta z letiště cca 30 min.Hotel příjemný udržovaný,pokoje sice starší ale ucházející,úklid každý den v pohodě.Díky covidové situaci minimum lidí,personál vstřícný snaží se komunikovat,animáční programy dosti slabé,jídlo každý si vybere některá ostřejší,dostatek ovoce i zeleniny.Super zákusky.Pláž asi nejslabší část hotelu,plno chaluh málo udržovaná.Bazény čisté.Klientela Polsko,Česko a hodně tunisanů ale jsou v pohodě.V plné obsazenosti hotelu si to nedovedu představit.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli David P.
Recenzováno: 9. července 2019

Tento hotel je super, výborné jídlo, vstřícný personál, nádherný bazén. Vše je na úrovni, ale bohužel katastrofa je pláž a moře plné chaluh. Je to škoda, protože do moře se jinak chodí po plastovém můstku, což není pro každého.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli vandengab.
SamiraMokhles, Responsable relations clients v zařízení SENTIDO Palm Azur, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. července 2019

Dear Customer,
we thank you for your comment. Algae and a natural phenome It's not dirt, we try our best to maintain our beach.
thanks for your understanding.
Your Holiday Concierge Samira MOKHLES
SENTIDO Palm Azur

Recenzováno: 27. srpna 2018

Za mě to byla jedna z nejlepších dovolených! Pokoje útulné, denně uklízené, strava pestrá, každý si našel svoje - u oběda i večeře se tvořily fronty, pokud něco došlo bylo rychle doplněno. Množství bazénů - centrální, skluzavkový, brouzdaliště, relaxační. Pestrý animační program během dne, večer disko pro děti a poté program pro dospělé. Úžasný animační tým! 3 bary, 2 jídelny. Na svačinu palačinky. Personál vždy milý, usměvavý. Moře bylo průzračné se spoustou rybiček. Možnost svést se na velbloudovi, koních, vodní skútry, čtyřkolky...

Tip ohledně pokoje: 4119,4120 pokoje na západní stranu ve 4. patře,odpoledne na balkonu na padnutí - ale po schodech hned u bazenu a v noci klid a ticho.
Datum pobytu: srpen 2018
2  Poděkujte uživateli Martina D.
Recenzováno: 12. září 2017

Po šestnácti letech kontrola stavu ostrova Djerba. Již cesta z letiště vypovídala o tom, že plast a plech, papír i ostatní nepořádek zde vládnou. Příjezd do hotelu raději bez pohledu do okolí. Hotel pěkný, uklizeno, příjemný personál, pokoje čisté, restaurace v moderním stylu, jídlo bylo dle mého gusta, ryby, zelenina, ovoce, nápoje dle libosti. Bazen a jeho zázemí také vyhovující, ale létám kvůli moři a slunci.Štěstí bylo, že první den i ten následující bylo klidné moře, pláž poměrně čistá, ale nesmíte pohledem klouznout vedle.Kdo jezdí k bazenu a ne k moři, může být spokojen. Já jsem naopak "chodící" turista, neválím se na pláži, ale zajímá mě moře a pláže, které se dají projít.
Z tohoto pohledu je to jedno velké smetiště, kde se válí plastové lahve, které po sobě turisté neuklidí ani do koše, plastové pytle, plechovky, dokonce obří žárovky, hadry...to, co my, turisté vyprodukujeme.Problém je, že se veškerý nepořádek zaorává a při každém přílivu a odlivu se dostane zpět do moře. Za mě ani ten nejlepší personál a ubytování nenahradí moře....

Tip ohledně pokoje: Určitě ne pokoje v suterénu a nad diskotekou
Datum pobytu: září 2017
3  Poděkujte uživateli Eva J.
Recenzováno: 4. září 2017

Hotel je pěkný ,na recepci se bez problémů domluvíte anglicky.Velmi pěkný a velmi teplý bazén je předností hotelu.Vnitřní bazén je o trošku chladnější.Ručníky k bazénu dostanete oproti kartičkám,na pokoji jsou také takže je balit nemusíte.Dostáváte v rámci ALL INclusive vodu perlivou i neperlivou kolik chcete,my ji brali na pokoj na čištění zubů.V hotelu je především ruská klientela,ale nevadili.Pokoje jsou čisté a hezké.Denní úklid vylepšíte pohozeným dinárem na posteli.Ve skříni jsou mikrovláknové deky pokud nechcete spát pod prostěradlem.Na pokoji je malinká lednička a dostatečné množství skříněk na oblečení i s ramínky.Balkony jsou malé ale postačí, je zde i na zdi připevněný sušák na ručníky,stolek a plastové křesílka,popelník.Co se týče stravy - první tři dny to docela šlo ,dalo se něco vybrat,pak jsme byli jako mnoho dalších hostů o bagetách a máslu.Jídlo se dost opakuje a je bez chuti.I plátkový sýr je bez chuti.Tvrdý salám nečekejte.Mléko do kávy najdete pouze ráno k snídani.Největší problém jsou nápoje....sice je zde několik automatů vedle sebe ,ale teče z toho jen jeden nápoj ,někdy jen kape,nebo to prská,pivo pění,chybí sklo,příbory ,občas i místo...ale to Vám ochotně personál najde,ubrus upatlaný od jídla už nevymění.Fronta je kdykoliv v kteroukoliv hodinu jdete a u nápojů si postojíte,takže pokud nechcete aby vám vystydlo jídlo jděte nejdřív pro nápoje.Zákusky se opakují z předešlého dne,ale když chytíte čerstvé jsou moc dobré.
Přístup přímo hotelové pláže je sice dobrý,ale musí se Vám podařit přebrodit množství chaluh a nenakopnout se o kameny,které nejsou pod špinavým mořem vidět.Na pláži se válí tu bota,tu petka,tam zase igelity a množství chaluh.Když půjde k vedlejší pláži na levo ,je to lepší,kameny jsou jen místy a tak velké ,že jsou vidět.Průhledné moře jsme nezažili za celý týden,takže jsme pobývali jen chvilku(já vždy po nalepení chaluh nebo kusu igelitu na obličej utekla).Vlny byly občas nic velkého.Z pláže a moře jsme byli dost zklamaní. Velký problém je připojení Wifi.Raději se zařiďte jinak.

Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli balabanka.