Recenzováno: 24. září 2019

Úžasná akční dovolená. Se skvělým programem animátorů. Nečekaný program. Není to stejné jako ve všech hotelech :)

Hotel má částečně zrenovované pokoje. My jsme zrovna dostali zrenovovaný a byl úžasný. Jen trochu omítka, ale nás vůbec netížila.
Velké krásné koupelny se sprchou. Trochu mě to připadalo jak v lázních i se stoličkou. Ty nejlepší fény co jsem hotelech ještě nezažila nepřehřívaly se na moje husté vlasy. I postele moc pohodlné. Z balkónu byl výhled na okolí žádné zahrady jen hřiště a minigolf a výhled na hotel naproti.

Restaurace má venkovní a vnitřní prostor k sezení. Přes den jsme byli většinou uvnitř a večer v pohodlí venku i s animátory, kteří když se s nimi bavíte si k vámi sednou a komunikují. Výběr mají menší než jsem zažila v jiných hotelech ,ale obměňují není to stále to stejné. Grilují i venku. NĚKOLIKRÁT TÝDNĚ JSOU SPECIÁLNÍ VEČERY. KDY JE DOBRÉ JÍT DŘÍVE NA VEČEŘI. Mají část jídla venku kde i více grilují krájí určitá masa sýry, ale tvoří se fronty ze všech stran. Je lepší si tyto kdy dojít dříve na večeři. Můžete si také vzít pití co vám přinesou k večeři sebou na pokoj pokud potřebujete více balené vody. Obsluha je milá. Četla jsem recenze než jsme jeli na hotel, ale bylo to jiné. Jsou slušní pomohou a nehledí jen na peníze. Za to jak se o nás starali jsme dali peníze, ale většinou až na konce. Za jejich skvělou práci. Nebojte nečekají jen na peníze. Jen jsou slušní... když jste vy.

Okolí hotelu je moc hezké. Nemůžete tu čekat vše zarostlé spoustu květin. To v těchto zemích moc nemají. udržují rostliny co toto teplo vydrží a starají se i úklid hotelu a jeho okolí. Mají zde blízko pláž kde je bar, který se večer změní na disco. Jen většinou do 1h. Pokud by jste chtěli a bavili se s animátory. Vezmou vás na bowling, diskotéku. Pro děti a nadšené jedince jsou zde 4 tobogány. Pláž je krásná je zde písek. Jen trochu řas na břehu při vstupu, ale pak krásné. Na pláži máte k dispozici koně, velbloudy i malého krásného velblouda a nemají problém se s nimi zdarma vyfotit. Jen vám při tom budou nabízet jízdu na koních atd. Bazény jsou čisté různě hluboké i pro děti. Jen pozor na úchyty schůdků trochu se hýbají.

Prostory v hotelu jsou hezky upravené do jejich stylu , krásné posezení venku i uvnitř s bary. Alkohol i ne alko zdarma jen ne spešl drinky. Doporučuji pivo se spritem bylo moc fajn. Amfiteátr mají velký a moc hezký i molitany na sezení.

NEJLEPŠÍ NA HOTELU BYLI ANIMÁTOŘI. Zajímali se o lidi. Lákali na aktivit, kterých pro naši radost o ně bylo více než ve všech hotelech co jsme kdy byli. To musím říci opravdu vážně. Sama jsem pracovala jako animátor a tady bylo pořád něco. Hodně druhů aktivit. Proto si může každý vybrat. Jak pro jednotlivce tak i pro týmy 1 denně. 2x denně aquagym, volejbal, bocca, stolní tenis, protahování ráno, týmová hra, zumba, step aerobik, tance. Večerní programy každý den jiné tancování s animátory né jen jednu písničku a i společenské tance. Nebudu vám říkat dopředu ,ale je zde program co jsem neviděla v ostatních hotelech a i ohňostroje, které vás překlápí.

Opravdu z animátorů jsem velmi nadšená a chystám se vrátit.
Proto tento hotel doporučuji lidem co mají rádi program a baví se. Nebojte když nebudete program chtít nebude vás nikdo nutit, ale bude akční program kolem vás.

UŽIJTE SI DOVOLENOU POKUD SE VÁM TENTO HOTEL LÍBÍ :) :)

Tip ohledně pokoje: Pokoje jsou velmi dobré u recepce jsou renovované. Krásné s velkou sprchou...
Datum pobytu: září 2019
1  Poděkujte uživateli terezak1994.
Recenzováno: 4. srpna 2019

Určitý hotel jsme navštívili v dne 27.8.2019 po 6ti hodinovém spozdeni letadla nám cestovka oznámila že nás přesunuli z původního hotelu na tento. Tudíž tento hotel nebyl absolutně v plánu. All inclusive absolutně neodpovídá ceně a ani nabídce, jednoduše katastrofa. Obsluha vlezlá div si vás neodnesli domů. Animační program velmi slabí. Ubytování bylo na staveništi, kde se od 8 hodin ráno vrtalo a tlouklo. Všude špína a smrad. To vás odradí potom i k jídlu. Nezažila jsem čekat na dovolené ve 4 * hotelu ve frontě na jidlo až 15 minut. To si můžu čekat na táboře.Toto místo nikomu nedoporučím právě naopak, budu je varovat. Proto aby jste se najedli si musíte sami uklidit a prostřídat stůl, protože obsluha absolutně nefunguje. Týden stresu a nervů.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Pavla H.
Recenzováno: 28. července 2019

Sice starší, ale čistý a udržovaný resort přímo u moře. Výborné bazény, dostatek jídla i pití. Na výrobu ledu do drinků používají vodu z barelů do automatů na pití takže není důvod k obavám. Personál až na výjimky velice ochotný, samozřejně jste v arabském světě a Bakšiš zázrak udělá. Kdo není lakomý a občas nějaké drobné dá, má se zde jako král. Animační tým super, zvláštní ocenění pro Hamzu, Bubu a čiči. Lehátek i matrací u bazénu i u moře dost, jen si je někteří nenažranci zbytečně rezervují a pak je nevyužijí. Většina klientely hotelu jsou nevychovaní a neomalení Francouzi, kteří mohou dovku trochu pokazit strkáním se u nandavání jídla. Není zde k tomu žádný důvod, všeho je dostatek a všechno se doplňuje včetně rybích a mořských specialit. Tematické večeře na pláži nebo bílá párty u bazénů mooooc dobré. Jistě se najde nějaký brbla, který nebude spokojený nikde, ale přátelé, jste v Africe. Za mne dávám celkově devět z deseti !!!

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Fousacek.
Recenzováno: 6. července 2019 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme tento hotel poprvé a můžu říct, že jsme byli velmi spokojeni. Ubytování bylo pěkné, pokoj dobře vybaven, koupelna se sprchovým koutem, toaletou, v koupelně fén na vlasy. Hotel je v krásné rozlehlé zahradě plné zeleně a palem, velký bazén hlavně pri rodiny s dětmi a menší bazén s tobogány. Moře bylo v tomto období krásně teplé, čisté i když jsou zde, většinou ráno, ve vodě chaluhy, což se ale dle jinych recenzí vysjytuje téměř na celém pobřeží Tunisu, tedy i na Djerbě. Pláž byla každý den uklizená, bylo zde i dostatek slunečníků a lehátek, nemusel nikdo vstávat brzy, aby si lehátko se slunečníkem rezervoval. I v 10:00 hodin se vždy našlo na pláži místo. U pláže je bar, kde je možné koupit nealko, káva a pivo. Alkoholické a míchané nápoje se zde nepodávají. Na pláži je i jídelna, kde se podává oběd, a lze si docela dobře vybrat. Studený i teplý bufet, ovoce, nekdy i zmrzlina, nealko nápoje, rozlévané stolní víno. V hlavní jídelně je výběr samozřejmě bohatší ale dá se zde skutečně dobře najíst. Jinak strava je v hotelu velice dobrá a je velký výběr. Klientela hotelu je většinou francouzská a italská, dále pak Poláci a Češi. Celkový dojem z celého pobytu byl tak velice dobrý a doporučuji jej navštívit. Vhodné místo jak pri páry tak i rodiny s dětmi.

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli janakD6488SX.
BBWMHotels, Responsable relations clients v zařízení Welcome Meridiana Djerba, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. července 2019

Dear Sir,

First of all, we thank you for taking the time to share your impressions following your stay at Welcome Meridiana.
What a joy to welcome you again and we appreciate that you are a returning customer of Welcome Meridiana.
We are delighted to hear that you have been satisfied with our services and that you had a pleasant stay among us.

Hope to see you soon for a new experience at Welcome Meridiana Djerba, please accept our warmest regards.

Recenzováno: 22. května 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel jsem letos navštívila již podruhé. Chtěla jsem mít jistotu kvalitních služeb. Byla jsem velice překvapená, jelikož služby se kvalitou ještě zvedly.kuchyne neuvěřitelná, skvělá. Hotel celkové klidný, příjemný, čistý. O cokoliv požádate je splněno- balené vody ,ručníky ,nic není problém. Na hotel jezdí poměrně málo Čechů, pokud si chcete odpočinout, nejste v hledáčku ostatních .Pláž čistá, okolí u bazénu taktéž. CK Blue style má celý pobyt zaštítěný delegáty na vysoké profesionální úrovni. Díky personálu hotelu i CK za super dovolenou.

Datum pobytu: květen 2019
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli ver1507.
BBWMHotels, Responsable relations clients v zařízení Welcome Meridiana Djerba, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. května 2019

Dear Sir,

We are delighted to hear that you have been satisfied with our services: (quality, cleanetery,quietness,food,room...), and that you had a pleasant stay among us.

It was a pleasure to welcome you again at Welcome Meridiana and We are pleased for your loyalty.