Recenzováno: 19. října 2020 prostřednictvím mobilu

skvělí animátoři najdou úzký kontakt se všemi hosty. tance, písně, zábava, hry pro každý vkus. pro každého je dost jídla. hotelové pokoje mají vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt. pláž je velmi čistá, bílý písek, modrá voda. díky za zbytek!

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli dianashafran.
Recenzováno: 4. října 2020

Pokud očekáváte dovolenou snů, tak to není hotel pro vás. Uváděná kategorie hotelu 4+ vůbec neodpovídá realitě. Pokud vybíráte dle promo foto, budete zklamání realitou. Hotelové pokoje a vybavení hotelu všeobecně jsou mnohdy v žalostném stavu. Na recepci jsme za bakšiš 10 euro získali od recepčního pokoj s výhledem na moře. Spolu s nim jsme také získali výhled na stavební suť na střeše bazénu. Také jako bonus byly v pokoji plesnivé stěny a koupelna. Tento pokoj jsme reklamovali a byl nám nabídnut pokoj další. Situace s plísní na stěnách se opakovala i u dalších pokojů, přičemž v jednom z nich doslova na stropě bujela(viz. foto). Vzali jsme až 4 pokoj, kde byla plíseň pouze na wc. Pokud by jste si chtěli jít zacvičit do posilovny tak bude zklamání jelikož spousta strojů je nefunkčních a rozbitých či nějak poškozených. Z mnoha palmových zahrad zůstávají pouze kmeny uschlých palem a celkově květiny a zeleň trpí. Také all inclusive služby jsou na velmi slabé úrovni a působí jako špatný vtip. Dostanete nejlevnější chemicky chutnající nealko nápoje a stejně tak i alko míchané. Odpolední svačina se zpravidla skládala z toho, co zbylo ze snídaně(palačinky, sýr, salám a pečivo).Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma, ovšem za ručník, který připomíná spíše podložku na zem, zaplatit musíte. Plusem je pouze to, že personál uklízí pokoje každý den a všeobecně je ochoten vám vyjít vstříc. Také přítomnost Netflix mne příjemně překvapila, nicméně musíte mít štěstí na kvalitní signál Wi-Fi a televizi, která jej podporuje. Také vánoční výzdoba v půlce roku působí zvláštním dojmem. Výsledný dojem z hotelu je opravdu tristní. Pokud se zde neprovede rekonstrukce veškerého hotelového vybavení a jeho pokojů, pak zde nemá smysl dobrovolně jezdit na dovolenou!

Tip ohledně pokoje: Pokud je možno, tak pouze v "nové" budově u pláže.
Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli radek883.
Recenzováno: 3. října 2020

Z dovolené si odvážíme smíšené pocity.
Služby: každodenní úklid pokoje včetně výměny ručníků, spousta snaživého personálu, skvělí animátoři. Všude desinfekce. Jakmile ale někoho sami oslovíte, třeba přinést u stolu pití v rámci all, očekávají hned dýško.
Hotel: nutně potřebuje minimálně vymalovat, ošetřit plíseň, opravit klimatizaci, vyměnit poškozený nábytek a zrezavělé části v koupelně. Je to škoda, protože by to mohl být pěkný hotel s nápadem dobové vesničky.
Pláž: hned před resortem, bohužel často plná zapáchajících chaluh. Je snaha o úklid, ale vzhledem k množství to není možné. Když však jdete procházkou, dá se najít překrásně čistý kousek s bílým pískem i mušličkami. Moře je jinak čisté, mělké, teplé. Osušku na lehátko si vezměte z domu, poplatek co chtějí za chátrající ručníky nestojí za to.
Stravování: jídla dost, i když vlastně stále totéž, v rámci all není jídlo 24 hod, jen tři hlavní jídla a odpolední maličká svačina. Zmrzlina nebyla nikdy, asi jen za peníze. Jídelna na pláži má děravou střechu a nefungovala jak bývá zvykem - že přijdete v plavkách a jíte. Mně jako vegetariánovi chyběly býlkoviny.
Bary: v rámci all nabízí nechutné míchané nápoje, které se nám zdály velmi chemické. Avšak za peníze vám připraví dobrou kvalitní klasiku jako mochito apod. Považujeme to za neúctu ke klientům, kteří zaplatí spoustu peněz za pobyt a je to opět skoda.
Fitness: rozbité nefunkční stroje, to nejde pochopit.
Zahrada: kolem bazénu zeleň, zbytek většinou smutné pahýly palem bez listů, květiny prakticky žádné, celkově působí areál neudržovaně, nechoďte do krajnějších částí, jinak budete mít po náladě.
Pokoj: za dýško 10 euro do pasu jsme dostali výhled na moře, jenže současně s tím jsme viděli střechy s odpadky. Přitom to stačí uklidit :( Pokoj se nám po reklamaci snažili vyměnit, protože tam byla plíseň apod (viz výše), byl ale dlouhý pořadník, a nabízené pokoje vyšly nastejno. Na třetí pokus nám nabídli novou budou, kde to bylo podstatně lepší ve všech směrech

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli 859lenkav.
Recenzováno: 24. září 2019

Úžasná akční dovolená. Se skvělým programem animátorů. Nečekaný program. Není to stejné jako ve všech hotelech :)

Hotel má částečně zrenovované pokoje. My jsme zrovna dostali zrenovovaný a byl úžasný. Jen trochu omítka, ale nás vůbec netížila.
Velké krásné koupelny se sprchou. Trochu mě to připadalo jak v lázních i se stoličkou. Ty nejlepší fény co jsem hotelech ještě nezažila nepřehřívaly se na moje husté vlasy. I postele moc pohodlné. Z balkónu byl výhled na okolí žádné zahrady jen hřiště a minigolf a výhled na hotel naproti.

Restaurace má venkovní a vnitřní prostor k sezení. Přes den jsme byli většinou uvnitř a večer v pohodlí venku i s animátory, kteří když se s nimi bavíte si k vámi sednou a komunikují. Výběr mají menší než jsem zažila v jiných hotelech ,ale obměňují není to stále to stejné. Grilují i venku. NĚKOLIKRÁT TÝDNĚ JSOU SPECIÁLNÍ VEČERY. KDY JE DOBRÉ JÍT DŘÍVE NA VEČEŘI. Mají část jídla venku kde i více grilují krájí určitá masa sýry, ale tvoří se fronty ze všech stran. Je lepší si tyto kdy dojít dříve na večeři. Můžete si také vzít pití co vám přinesou k večeři sebou na pokoj pokud potřebujete více balené vody. Obsluha je milá. Četla jsem recenze než jsme jeli na hotel, ale bylo to jiné. Jsou slušní pomohou a nehledí jen na peníze. Za to jak se o nás starali jsme dali peníze, ale většinou až na konce. Za jejich skvělou práci. Nebojte nečekají jen na peníze. Jen jsou slušní... když jste vy.

Okolí hotelu je moc hezké. Nemůžete tu čekat vše zarostlé spoustu květin. To v těchto zemích moc nemají. udržují rostliny co toto teplo vydrží a starají se i úklid hotelu a jeho okolí. Mají zde blízko pláž kde je bar, který se večer změní na disco. Jen většinou do 1h. Pokud by jste chtěli a bavili se s animátory. Vezmou vás na bowling, diskotéku. Pro děti a nadšené jedince jsou zde 4 tobogány. Pláž je krásná je zde písek. Jen trochu řas na břehu při vstupu, ale pak krásné. Na pláži máte k dispozici koně, velbloudy i malého krásného velblouda a nemají problém se s nimi zdarma vyfotit. Jen vám při tom budou nabízet jízdu na koních atd. Bazény jsou čisté různě hluboké i pro děti. Jen pozor na úchyty schůdků trochu se hýbají.

Prostory v hotelu jsou hezky upravené do jejich stylu , krásné posezení venku i uvnitř s bary. Alkohol i ne alko zdarma jen ne spešl drinky. Doporučuji pivo se spritem bylo moc fajn. Amfiteátr mají velký a moc hezký i molitany na sezení.

NEJLEPŠÍ NA HOTELU BYLI ANIMÁTOŘI. Zajímali se o lidi. Lákali na aktivit, kterých pro naši radost o ně bylo více než ve všech hotelech co jsme kdy byli. To musím říci opravdu vážně. Sama jsem pracovala jako animátor a tady bylo pořád něco. Hodně druhů aktivit. Proto si může každý vybrat. Jak pro jednotlivce tak i pro týmy 1 denně. 2x denně aquagym, volejbal, bocca, stolní tenis, protahování ráno, týmová hra, zumba, step aerobik, tance. Večerní programy každý den jiné tancování s animátory né jen jednu písničku a i společenské tance. Nebudu vám říkat dopředu ,ale je zde program co jsem neviděla v ostatních hotelech a i ohňostroje, které vás překlápí.

Opravdu z animátorů jsem velmi nadšená a chystám se vrátit.
Proto tento hotel doporučuji lidem co mají rádi program a baví se. Nebojte když nebudete program chtít nebude vás nikdo nutit, ale bude akční program kolem vás.

UŽIJTE SI DOVOLENOU POKUD SE VÁM TENTO HOTEL LÍBÍ :) :)

Tip ohledně pokoje: Pokoje jsou velmi dobré u recepce jsou renovované. Krásné s velkou sprchou...
Datum pobytu: září 2019
1  Poděkujte uživateli terezak1994.
Recenzováno: 4. srpna 2019

Určitý hotel jsme navštívili v dne 27.8.2019 po 6ti hodinovém spozdeni letadla nám cestovka oznámila že nás přesunuli z původního hotelu na tento. Tudíž tento hotel nebyl absolutně v plánu. All inclusive absolutně neodpovídá ceně a ani nabídce, jednoduše katastrofa. Obsluha vlezlá div si vás neodnesli domů. Animační program velmi slabí. Ubytování bylo na staveništi, kde se od 8 hodin ráno vrtalo a tlouklo. Všude špína a smrad. To vás odradí potom i k jídlu. Nezažila jsem čekat na dovolené ve 4 * hotelu ve frontě na jidlo až 15 minut. To si můžu čekat na táboře.Toto místo nikomu nedoporučím právě naopak, budu je varovat. Proto aby jste se najedli si musíte sami uklidit a prostřídat stůl, protože obsluha absolutně nefunguje. Týden stresu a nervů.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Pavla H.