Recenzováno: 28. září 2020

Tento hotel by zasloužil 5 hvězdiček, pokoje čisté, uklid kazdy den, fén v koupelně, klimatizace fungovala, ikdyz bylo jiz po sezone, trezor zdarma, jídla opravdu veliky dostatek, vše velmi dobře ochucené. Pláž pozvolný vstup do moře,pisek,obcas chaluhy.... Slunečníky, lehátka zdarma. Bary otevřené, výborny pivo, a dokonce i do tretinekDíky covidu hotel naplněný jen ze ctvrtky. . Všichni milý, ochotni a usmevavi. my se určitě radi vrátíme. Martina a Miloš pokoj 221.

Poděkujte uživateli U2664WYmartinav.
SEABEL HOTELS, Marketing v zařízení Seabel Rym Beach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. října 2020

Ahoj
Děkujeme, že jste si pro svou dovolenou v Djerbě vybrali pláž Seabel Rym.
Děkujeme, že jste se s námi podělili o své úspěšné zkušenosti.
Rádi vás brzy přivítáme v jednom z našich Seabel Hotels. :)

Recenzováno: 27. září 2020

Jela jem po 15 letech na Djerbu jelikož Covid moc nikam neumožňuje letět a velké překvapení.Vše uplně super jelikož jezdíme Turecko a Řecko a máme trošku požadavky tak tady mě to velmi překvapilo,jediné co mi vadí tak každodení pokřikování prodávajících na pláži to ahoj,jak se máš no, někdo na to je někdo není.-(Jinak jídlo perfektní,bazén čistý plavčík pomáhal ochotně dceři do vody bála se vždy ochotně nápomocen s úsměvem,v hotelu neustále se uklízí,personál vtřícný úsměv,opravdu mě to hodně překvapilo a do Tunisu se určitě vrátím.

Tip ohledně pokoje: byli jsme v 1.patře výhled do zahrady, v noci naprosté ticho super,čistý,denně uklizený
Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli fanyjar.
SEABEL HOTELS, Marketing v zařízení Seabel Rym Beach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. září 2020

Ahoj
děkujeme, že jste si pro svou dovolenou v Djerbě vybrali Seabel Rym Beach.
jsme rádi, že váš pobyt proběhl dobře.
doufáme, že vás ještě jednou přivítáme v jednom z našich hotelů mořských řas.

Recenzováno: 16. září 2020 prostřednictvím mobilu

Tento hotel by zasloužil 5 hvězdiček, pokoje čisté, fén v koupelně, klimatizace, trezor zdarma, jídla opravdu dostatek, vše velmi dobře ochucené. Pláž pozvolný vstup do moře. Slunečníky, lehátka zdarma. Bary otevřené Cola a Fanta originál, výborná ledová káva a matový čaj. Díky covidu hotel naplněný jen z půlky. Všichni milý, my se určitě vrátíme.

Datum pobytu: září 2020
2  Poděkujte uživateli Laděna M.
SEABEL HOTELS, Marketing v zařízení Seabel Rym Beach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. září 2020

Ahoj
nejprve vám děkuji, že jste si vybrali dovolenou Seabel Rym Beach pro vaši dovolenou v Djerbě a také za sdílení vašeho názoru.
jsme rádi, že váš pobyt u nás proběhl dobře.
Těšíme se, až vás přivítáme zpět v jednom z našich hotelů Seabel.

Recenzováno: 14. září 2020

Dovolenou, kterou jsme letos prožili v tomto hotelu, vzhledem k omezením vyvolaným COVID-19 s poměrem cena/výkon již asi nikdy nenajdeme. Nemohu posoudit, nakolik je tato recenze ovlivněna opatřeními proti šíření koronaviru, v době naší návštěvy byl hotel obsazen cca z 50 %.
Služby hotelu zcela odpovídají kvalitě mezi ****+ a *****, jak je různě uváděno. Pokoje (a to jsem spíše náhodně odklepl promo (levnjší a údajně horší pokoj) jsou velmi dobře zařízené, např. bezplatný trezor, sušák na plavky jsou příjemné.
Strava v rámci AI je doopravdy pestrá, vybere si snad každý. Vaří se především z čerstvých surovin, přímo před Vámi. Práci kuchařů a celého personálu jsme hodnotili kladně.
24 hodin AI doopravdy funguje, pokud máte ve 4:30 chuť na sklenici červeného vína, v baru Vám ji vydají s úsměvem.
Hotel leží v krásně udržované palmové zahradě, pláž čistá, udržovaná, pouze jedno maličké mínus - Středozemní moře pravidelně mění přístup do vody, občas je nutno překonat při břehu pásmo nepříjemných kamenů.

Tip ohledně pokoje: Výhoda - do hotelových pokojů a balkonů není vidět z ostatních pokojů.
Datum pobytu: září 2020
3  Poděkujte uživateli karel1954.
SEABEL HOTELS, Marketing v zařízení Seabel Rym Beach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. září 2020

Ahoj,
Děkujeme, že jste si vybrali dovolenou Seabel Rym pro vaši dovolenou v Djerbě a za sdílení vašeho názoru.
Jsme rádi, že váš pobyt u nás v Djerbě proběhl dobře.
Těšíme se, až vás přivítáme zpět v jednom z našich hotelů Seabel. :)

Recenzováno: 13. září 2020

Vše jak má být, manažer kontrolující provoz stále v dohledu, opak betonových kolosů, vše v souladu s přírodou, naprostá pohoda, strava bohatá na dary moře, chaluhy uklízeny každé ráno, bohatý program aktivit.

Datum pobytu: září 2020
3  Poděkujte uživateli SeniorBrno.

Ahoj,
děkujeme, že jste si vybrali dovolenou Seabel Rym Beach pro vaši dovolenou v Djerbě a za sdílení vašeho názoru.
jsme rádi, že váš pobyt proběhl dobře a doufáme, že vás opět přivítáme v jednom z našich Seabel Hotels.