Recenzováno: 22. října 2020

Super animátoři, Abdel,Rihana.relax, zábava,vlny i klidně moře a relativně čistě ale záleži na počasi. Strava dobrá a chutná. Pokoje čisté,wifi a lednička na pokoji. Hotelový butik a tam prodavač Momo,pokud něco nemá tak do druhého dne doveze, cigarety na kartony se dá ukecat okolo 50 dinárů podle značky karton.

Tip ohledně pokoje: Každý podle sebe.
Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli Homolkovi.
Recenzováno: 5. října 2020

Velmi příjemný hotel na pláži ,pěkné pokoje, skvělý ochotný personál a vynikající kuchyně. Večer vyplní velmi milí a zábavní animátoři, pokud máte zájem ,jinak nádherný klid na relaxaci.Moře čisté,pouze po bouřích jsou vyplavené chaluhy.Pláž každý den vzorně uklizená.

Tip ohledně pokoje: výhled na moře v patře
Poděkujte uživateli hana-pravdova.
Recenzováno: 10. září 2020

Menší hotel, který nám vyhovoval, dostali jsme pokoj v 1. patře s bočním výhledem na moře, který byl čistý, každé ráno uklizený a vyměněné ručníky. Jídlo velmi chutné, v dostatečném množství, vždy jsme si vybrali. V jídelně vždy milý a usměvavý Adel a skvělý, ochotný a milý číšník - malý velký muž Mabrouk, v baru u bazénu skvělý Youseph.
O zábavu se staral skvělý animační tým - Rihanna, Abdel, Fifi, Sam, Chouchou, pod vedením Snoppyho.
Velmi nás zklamala pláž, na které byla spousta stavebního materiálu, pravděpodobně z rekonstrukce hotelu a pořádně se neuklízela. Moře bylo po bouřce plné chaluh, ale za to nikdo nemůže - je to příroda.
Rovněž úklid kolem bazénu nebyl dostatečný.
Na recepci vůbec neměli drobné dináry - pouze papírové a v neděli jsme si chtěli vyměnit ještě nějaká eura a to neměli ani dinár a odkázali nás na pondělí.
Pokud bychom neměli srovnání s jinými hotely na Djerbě, byla by to ale skvělá dovolená.

Poděkujte uživateli POLY9664.
Recenzováno: 3. září 2020

Malý hotel, služby výborné,z nabídky jídel se dá vybrat.Pláž malá a moře teplé.
Na recepci je možná výměna peněz.
Animační programy byly,ale v době našeho pobytu zde bylo málo lidí.
Dovolená- o.k.
Všude čisto,výměna ručníků každý den.

Tip ohledně pokoje: Výhled z ppkoje na moře i do zahrady
Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli sikulkaa.
Recenzováno: 1. září 2020

Hotel je malý,coz nám vyhovovalo.Při příjezdu drink na uvítání a milí recepční.Dostali jsme pokoj v patře s výhledem na moře.Dveře nešli pořádně zavřít a zajistit proti vloupání už vubec. lednice uz tu nejakou řádku let je,ale měli jsme v ni jen vodu a to stačilo.Klima funkční tichá.Chybí tu dětské hřiště (bylo psane v nabidce CK ) a v dětském koutku je akorat tak bordel take nefunguje.Jeli jsme s dítětem a večer uz se nudil a hřiště mu chybělo.Pláž je jedna velika katastrofa!! Nevim,zda jsou tunisane takový prasata,ale pláž plná odpadků,cihel,apod to jsme jeste nezažili.Bylo mi do breku.Chaluhy,sem tam kameny v moři.
K jídlu malý výběr,ale možná kvůli male obsazenosti hotelu.Tunisko už vice ne.

Poděkujte uživateli 825petrh.