Recenzováno: 6. listopadu 2019

Hotel je asi 1,5 od letiště v Monastiru. Je to pěkný hotel, čisté pokoje, výborná kuchyně.Velký bazén je s mořskou vodou. Animátoři se snaží každého zabavit. Určitě bych se do hotelu vrátila a budu ho doporučovat svým klenům.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli ivacavaradero.
Recenzováno: 14. října 2019

Po příjezdu 22.9.2019 v 15 hod na hotelu, RECEPCE - vedoucí , žádost o ubytování rodiny 2x2pokoje. Nejprve zaplatit 3 dináry na den/os, pak teprve náramky na ALL. kurs 1 euro / 3.11 dinárů. platily jsme 7 dní/ 4 osoby.vzal si 30 euro, nic nevrátil, že nemá, když jsme chtěli vyměnit za dináry tak směnárna údajně zavřená. za to, že jsme chtěli 2 eura zpět tak nám přidělil pokoje v 1 patře od sebe 10 pokojů ,kde z balonu hučely klimatizace, navíc jsme dostali klíče do neuklizených pokojů, výměna prý není možná a neochtně nás odbyl, začal obsluhovat další klienty. Těm pro změnu nabídl pokoj , ale za 50 euro. Měli jsme štěsí na delegáta, který vše vyřešil druhý den, Na recepci stále prý nemaji pokoje pro rodinu blíže sebe, načež arabský delegát přitoupil k počítači a hned ukázel na pokoje v přízemí vedle sebe. Tak jsme se druhý den stěhovali a poděkovali za ochotu delegátovi, který přistoupll ke směnárně na hotelu a vyžádal si zpět 2 eura. Jezdíme 20 let spolu na dovolenou , jsme zvyklé dávat bakšiš, pokoje, bary, jídelny, ale za něco. Co se týče jídla, super, byli jsme 15 dní a vždy upravené, bylo z čeho vybírat,jídelna, personál seper. Horší bylo nealko u baru na pláži, bylo převážně pivo. Bar u bazénu výběr nealko, alko jen někdy, vždy došlo, což nám ani nevadilo, káva více druhů a dobrá k dispozici. Osušky na kauci o.k., ale pozor výměna ročníků tak max. 2x za týden. Animace a program o.k. Naše dovolená končila 6.10.2019 odjezd hodina později a na letišti dalších 40 min zpoždění. Celkový dojem až na příjezd a neochota šefa recepce průměrný. Djerba byla v loňském roce úplně 4* o moc lepší.

Tip ohledně pokoje: Lepší pokoje za peníze na recepci(40-50 euro)přízemí komáři.
Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli milenachanova.
Recenzováno: 27. září 2019

Vše naprosto super :) skvělá hudba, parádní program. Moc se mi vsechno líbí <3 . Super,super to.gymnastic super,dance super,program maxisuper.animator Very good. Super dovolená .ahoj Nadine.super.,,y

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Nadine B.
Recenzováno: 27. září 2019

Hotel moc hezký, parádní služby za příjemné peníze. Všichni opravdu makají, snaží se. Pokoj jsme měli fajn. I když byl v době naší dovolené hotel plný, vždy si bylo s jídlem kam sednout, za malé drobné vám číšník pomůže se stolem a nezapomene na vás s pitím :-) - u oběda a večeře si totiž pití objednáváte a nosí vám ho obsluha. Lehátek u bazénu hodně, na pláži lehátka plná, ručníky se tam "opalovaly" již od brzkého rána. Jídlo výborné, veliký výběr, káva výborná, pití stačilo, ale alkohol hodně ředěný. Celkově hotel moc hezký, hlídaný. Nabízené výlety také bezva, byli jsme na velbloudech a pirátské lodi. V okolí nic moc není, ale jezdí autobus do Monastiru od hotelu každou chviličku, případně za pár dinárů lze vzít taxi. Tento hotel doporučuji :-)

Poděkujte uživateli 320silvievv.
Recenzováno: 24. září 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel splnil naše očekávání. Jídlo, pokoj a animátoři v pohodě. Odpovídá údajům uvedeným na netu. Výlety super. Pořád je co dělat, člověk se nenudí. V Tunisku určitě jeden z nejlepších hotelů. Příští rok se sem možná vrátíme.

Poděkujte uživateli 56luk_m.