Expedia.com
Travelocity
Orbitz.com
StayForLong
Prohlédněte si všech 12 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 7. října 2020 prostřednictvím mobilu

Great Animationteam Christina and Sam, perfect servis, we come back

Skvělý animační tým (Christina a Sam), perfektní servis, přijdeme zpět, počasí by mohlo být teplejší, ale i tak se dovolená povedla na jedničku

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli MFSH8693.
Recenzováno: 2. října 2020

Jeli jsme s Eximem last.hotel je U letiště což ukrati transfer. S ohledem na cenu vcelku všechno ok bazén pláž pokoje pěkně jidlo slusne obsluha všude velmi ochotná. Co vadilo bylo množství much nejen v restauraci a vypnutá klima od 15.9 odpoledne a v noci byli v pokojích docela dusno s tim by hotel mohl něco dělat.ale ano klidně za rok znovu.

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli andysts.
Recenzováno: 6. listopadu 2019

Hotel je asi 1,5 od letiště v Monastiru. Je to pěkný hotel, čisté pokoje, výborná kuchyně.Velký bazén je s mořskou vodou. Animátoři se snaží každého zabavit. Určitě bych se do hotelu vrátila a budu ho doporučovat svým klenům.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli ivacavaradero.
Recenzováno: 14. října 2019

Po příjezdu 22.9.2019 v 15 hod na hotelu, RECEPCE - vedoucí , žádost o ubytování rodiny 2x2pokoje. Nejprve zaplatit 3 dináry na den/os, pak teprve náramky na ALL. kurs 1 euro / 3.11 dinárů. platily jsme 7 dní/ 4 osoby.vzal si 30 euro, nic nevrátil, že nemá, když jsme chtěli vyměnit za dináry tak směnárna údajně zavřená. za to, že jsme chtěli 2 eura zpět tak nám přidělil pokoje v 1 patře od sebe 10 pokojů ,kde z balonu hučely klimatizace, navíc jsme dostali klíče do neuklizených pokojů, výměna prý není možná a neochtně nás odbyl, začal obsluhovat další klienty. Těm pro změnu nabídl pokoj , ale za 50 euro. Měli jsme štěsí na delegáta, který vše vyřešil druhý den, Na recepci stále prý nemaji pokoje pro rodinu blíže sebe, načež arabský delegát přitoupil k počítači a hned ukázel na pokoje v přízemí vedle sebe. Tak jsme se druhý den stěhovali a poděkovali za ochotu delegátovi, který přistoupll ke směnárně na hotelu a vyžádal si zpět 2 eura. Jezdíme 20 let spolu na dovolenou , jsme zvyklé dávat bakšiš, pokoje, bary, jídelny, ale za něco. Co se týče jídla, super, byli jsme 15 dní a vždy upravené, bylo z čeho vybírat,jídelna, personál seper. Horší bylo nealko u baru na pláži, bylo převážně pivo. Bar u bazénu výběr nealko, alko jen někdy, vždy došlo, což nám ani nevadilo, káva více druhů a dobrá k dispozici. Osušky na kauci o.k., ale pozor výměna ročníků tak max. 2x za týden. Animace a program o.k. Naše dovolená končila 6.10.2019 odjezd hodina později a na letišti dalších 40 min zpoždění. Celkový dojem až na příjezd a neochota šefa recepce průměrný. Djerba byla v loňském roce úplně 4* o moc lepší.

Tip ohledně pokoje: Lepší pokoje za peníze na recepci(40-50 euro)přízemí komáři.
Datum pobytu: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli milenachanova.
Recenzováno: 27. září 2019

Vše naprosto super :) skvělá hudba, parádní program. Moc se mi vsechno líbí <3 . Super,super to.gymnastic super,dance super,program maxisuper.animator Very good. Super dovolená .ahoj Nadine.super.,,y

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Nadine B.