Nejnižší ceny Vašeho pobytu
Zajistěte si nejnižší cenu od těchto stránek
Expedia.com
Hotels.com
Travelocity
Prohlédněte si všech 10 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 21. srpna 2019

Moře bylo čisté a teplé. Pláž každý den udržovaná. Nikdy se nestalo že bychom neměli lehátka. Město je od hotelu asi tak 15 min, kde je spousta obchodu, zábavní park a přístav.Velice hezké město. Jídlo v hotelu se sice celkem opakovalo, ale i tak tam byl bohatý výběr hlavně salátů a zákusků. Pokoje byli hezké a prostorné, uklízečky každy den uklizeli a doplnovali vodu. Co se týče personálu troufám si říct, že jsem nikde nezažila lepší. Každý den byli úsměvavy, ochotni a milý. Všichni naprosto skvěle odvádí svoji práci takže se člověk cítí opravdu dobře a díky animátorům zažije i spoustu zábavy. Díky těmto lidem tvoří hotel velice přátelskou a příjemnou atmosféru. Z tohoto hotelu máme spoustu nových kamarádů. Za nás dovolenou vychvaluji do nebes. Doufám že to tady ještě někdy navštívíme.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Tereza D.
Lesoleilabousofiane, Responsable commercial v zařízení Hotel Abou Sofiane, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. srpna 2019

Drahá Tereza,
Rádi bychom vám poděkovali za to, že jste měli čas zveřejnit svoji vynikající recenzi Tripadvisoru po svém pobytu v ABOU SOFIANE HOTEL.
Jsme velmi rádi, že si můžeme přečíst, že balíček služeb splnil vaše očekávání, zejména pokoje, jídlo a vstřícnost našich zaměstnanců.
Ještě jednou děkujeme za váš čas a těšíme se, až se zase brzy uvidíme.<3 <3
S pozdravem,
manažer vztahů se zákazníky
AMAL

Recenzováno: 9. srpna 2019

Pěkná recepce.
Milý personál, který kdykoliv pomůže a vždy se usmívá.
Výtečné jídlo.
Skvělá animace + animatori, kteří se Vám snaží po celou dobu Váš pobyt zpříjemnit.
Moře teple a čisté.
Příjemný pokoj.
Spoustu krámů v okolí.
11/10 ❤️
Btw. Hi Stevie ‍♀️

Poděkujte uživateli Histevie.
Lesoleilabousofiane, Responsable relations clients v zařízení Hotel Abou Sofiane, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. září 2019

Ahoj Theresa,
Jsme velmi vděční za vaši spokojenost s nedávným pobytem v ABOU SOFIANE HOTEL.
Je nám potěšením přečíst, že se vám líbil náš hotel a zejména náš tým zábavy a kuchyně a místnost obecně.
Těšíme se, až se zase uvidíme při vaší další návštěvě Port El Kantaoui / Sousse.❤️❤️

Manažer vztahů se zákazníky
AMAL

Recenzováno: 9. srpna 2019

Po vstupu do velmi pěkné recepce na Vás hotel dýchne svou specifickou atmosférou. Měli jsme štěstí (pravděpodobně delší dobou ubytování na 11 nocí) a dostali jsme zrekonstruovaný pokoj v 1. patře s balkónem s orientací na východ kousek od recepce, takže jsme měli všude relativně kousek. Vše nám fungovalo, úklid byl každý den vč. láhve vody. Okolí hotelu velmi pěkné, každodenně udržované. V areálu bazén, který jsme ale nevyužívali, protože míříme přímo k moři. Moře čisté s pozvolným vstupem, pláž krásný světlý písek, po dobu naší návštěvy dostatek lehátek a slunečníků, ochotní stevardi nachystají lehátka s matracemi na Vámi zvolené místo. Bar na pláži s velmi ochotným barmanem, který zpříjemňuje pobyt na pláži srandičkami s turisty. Jídlo celkově výborné, dostatek a velký výběr. Je třeba si uvědomit, že jsme v Africe, tak na šunku nebo hovězí steak můžeme zapomenout, ale příjemná změna proti domovině. Výhodou je i jídelna u bazénu s omezeným výběrem jídla pro ty, kterým se nechce na oběd chodit z pláže do hotelové restaurace.Jediným negativem je ve večerních hodinách pouze jeden bar s frontami, přetíženým personálem a slabým alkoholem. Vlastní zásoby se hodily. Poloha hotelu výborná i na večerní procházku do přístavu nebo hrající fontánu. Výhodou jsou i levné služby mimo hotel, taxi do přístavu 5 TDN, jízda v kočáře 15 TND. Celkově shrnuto- velká spokojenost.

Tip ohledně pokoje: Doporučuji pokoj blízko recepce, hotel je rozlehlý a ti, co bydlí na konci se projdou labyrintem chodeb.
Datum pobytu: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli Martin K.
Recenzováno: 8. srpna 2019

Byla tam moje mamka, a říkala, že super hlavně Stivy animátor na areobic step. To ji hodně bavilo a taky ostatní animátoři. Užila si poprvé moře a byla nadmíru spokojena. Příští rok bych tam také chtěla jet.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Véja J.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Tuto dovolenou jsme si zaplatily s kamarádkou týden před odletem, vše bylo narychlo a bála jsem se, co na nás čeká. Po příjezdu jsem byla mile překvapena. Přijeli jsme na hotel až večer a i když už byl čas, kdy téměř končili večeře, tak nám personál schoval aspoň něco k jídlu, abychom se po té dlouhé cestě (i se zpožděním) najedli.
Bazén menší, ale fajn. U bazénu hrála hudba, což mě se osobně líbilo. Animátoři se lidem věnovali po celý den. Díky nim tato dovolená nabila ještě lepší náboj.
Byl to skvělý týden, kdy jsme si perfektně odpočinuli. Tunisko miluji. Mám to tam opravdu ráda, nebyla jsem tam poprvé a rozhodně ne naposled. Avšak tento hotel jsem si poprvé vybrala a také jsem s výběrem byla spokojená. Za tak super cenu to bylo moc fajn. Jsem ráda, že jsem si vybrala tento hotel.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Miru K.