Nejnižší ceny Vašeho pobytu
Hotels.com
Travelocity
eDreams
Prohlédněte si všech 10 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 12. září 2019

Ubytování bylo výborné, čistý pokoj, koupelna. Pokoj jsme měli situovaný směrem k hlavnímu vchodu do hotelu. Z protějšího hotelu se každý večer ozývala opravdu velmi nahlas diskotéka, která končívala kolem půlnoci. Syn (4 roky) dlouho usínal. Voda po připomínce bývala pravidelně. Ručníky a osušky obden. Paní pokojská ochotná, stejně tak veškerý personál. Úsměv a pozdrav Hellou...od každého. Výběr jídel je podle mého mínění dost pestrý na to, aby si vybral každý. Zvláště saláty a zákusky byly výborné! Zmrzlina každý den po večeři. Snack u bazénu jsme využívali docela dost....káva, pití, hodně ovoce, hranolky...ty ocenili hlavně děti a výborná pizza. Animátoři skvělí, byť jsme využili pouze 2x na dvě hodiny. Bazén je dost velký a i menší pro děti byl krásně čistý. My se ale koupali v moři. V průběhu našeho pobytu jsme si užili i docela velkých vln, které ale bohužel přinesly spoustu odpadků, které se držely v blízkosti břehu. To bylo asi dva dny a po zbytek pobytu bylo moře krásně čisté...až na nějaké ty trávy. Lehátka, slunečníky, osušky...zdarma. Co mě ale hodně mrzelo, byl nepořádek na pláži u lehátek...myslím nedopalky cigaret, které byly všudypřítomné, jen lehce zahrabané v písku. Plážový bar s dostačující nabídkou...cola, fanta, sprite, tonic, pivo...Obsluha na pláži výborná a milá. S kamarádkou jsme se shodly, že bychom se sem i přes některé, spíše drobné nedostatky, rády vrátily. Doporučuji návštěvu města Sousse, které je vzdáleno jen asi 30 min. taxíkem. Užily jsme si opravdu krásnou dovolenou! Díky

Poděkujte uživateli besifra.
Lesoleilabousofiane, Responsable relations clients v zařízení Hotel Abou Sofiane, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. září 2019

VÁLE Simona,
Rádi bychom vám poděkovali za to, že jste měli čas zveřejnit svoji vynikající recenzi Tripadvisoru po svém pobytu v ABOU SOFIANE HOTEL.
Jsme velmi rádi, že si můžeme přečíst, že balíček služeb splnil vaše očekávání, zejména pokoje, jídlo a vstřícnost našich zaměstnanců.
Doufáme, že se znovu uvidíme při vaší další návštěvě Port El Kantaoui / Sousse.

Manažer vztahů se zákazníky

Recenzováno: 22. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Ubytování:
Líbilo se nám prostředí, architektura hotelu a celková atmosféra. Ubytování pěkné, pohodlné postele, čistotná a milá pokojská. Výhled jsme sice měly ke vchodu a večer byla slyšet diskotéka z vedlejšího hotelu, nicméně končila před půlnocí, a tudíž nenarušovala spánek.

Stravování:
Kvalitní a široký výběr jídel, rychlý a ochotný personál. I při velkém množství lidí nic nechybělo, stále doplňovali.

Umístění hotelu a okolí:
Příjemné letovisko, možnost blízkých nákupů i vycházek do okolí.

Koupání:
Pláž a moře jsme prakticky nevyužívaly.
Bazén dostačující jak pro osvěžení, tak i pro animační programy.

Animační programy:
Úžasná parta animátorů - Stivy, Fred, Hanen, Mario, Timo, Casper, Adel, Ninja.
Plní energie a nadšení, pestrý program jak sportovních, tak tanečních aktivit. Každý večer diskotéka a večerní show. Animátoři se všem stále věnovali, byli zapojeni po celou dobu a měli opravdu výdrž. Byli velmi milý a komunikativní.

Poznámka: Pobyt jsme si zpestřily dvoudenním výletem na Saharu. Výlet sám o sobě je v tomto počasí sice náročný, ale velmi krásný. Doprovázel nás tuniský průvodce, který uměl česky a podával nám různé zajimavé informace. Tunisko je velmi příjemná a zajímavá země.

Poděkujte uživateli lenkav080.
Lesoleilabousofiane, Responsable relations clients v zařízení Hotel Abou Sofiane, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. srpna 2019

Drahá Lenka
Jsme rádi, že jste s námi prožili příjemný pobyt a že jste si užili všech našich služeb. Vaše připomínky sdílené se všemi zaměstnanci jsou skutečným podnětem k tomu, aby i nadále poskytovaly výjimečné služby.
Doufáme, že nás potěší, že vás velmi brzy přivítáme v HOTELU ABOU SOFIANE.
manažer vztahů se zákazníky

Recenzováno: 21. srpna 2019

Moře bylo čisté a teplé. Pláž každý den udržovaná. Nikdy se nestalo že bychom neměli lehátka. Město je od hotelu asi tak 15 min, kde je spousta obchodu, zábavní park a přístav.Velice hezké město. Jídlo v hotelu se sice celkem opakovalo, ale i tak tam byl bohatý výběr hlavně salátů a zákusků. Pokoje byli hezké a prostorné, uklízečky každy den uklizeli a doplnovali vodu. Co se týče personálu troufám si říct, že jsem nikde nezažila lepší. Každý den byli úsměvavy, ochotni a milý. Všichni naprosto skvěle odvádí svoji práci takže se člověk cítí opravdu dobře a díky animátorům zažije i spoustu zábavy. Díky těmto lidem tvoří hotel velice přátelskou a příjemnou atmosféru. Z tohoto hotelu máme spoustu nových kamarádů. Za nás dovolenou vychvaluji do nebes. Doufám že to tady ještě někdy navštívíme.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Tereza D.
Lesoleilabousofiane, Responsable commercial v zařízení Hotel Abou Sofiane, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. srpna 2019

Drahá Tereza,
Ještě jednou děkujeme za váš čas a těšíme se, až se zase brzy uvidíme.<3 <3
manažer vztahů se zákazníky

Recenzováno: 9. srpna 2019

Pěkná recepce.
Milý personál, který kdykoliv pomůže a vždy se usmívá.
Výtečné jídlo.
Skvělá animace + animatori, kteří se Vám snaží po celou dobu Váš pobyt zpříjemnit.
Moře teple a čisté.
Příjemný pokoj.
Spoustu krámů v okolí.
11/10 ❤️
Btw. Hi Stevie ‍♀️

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Histevie.
Lesoleilabousofiane, Responsable relations clients v zařízení Hotel Abou Sofiane, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. září 2019

Ahoj Theresa,
Jsme velmi vděční za vaši spokojenost s nedávným pobytem v ABOU SOFIANE HOTEL.
Je nám potěšením přečíst, že se vám líbil náš hotel a zejména náš tým zábavy a kuchyně a místnost obecně.
Těšíme se, až se zase uvidíme při vaší další návštěvě Port El Kantaoui / Sousse.❤️❤️

Manažer vztahů se zákazníky

Recenzováno: 9. srpna 2019

Po vstupu do velmi pěkné recepce na Vás hotel dýchne svou specifickou atmosférou. Měli jsme štěstí (pravděpodobně delší dobou ubytování na 11 nocí) a dostali jsme zrekonstruovaný pokoj v 1. patře s balkónem s orientací na východ kousek od recepce, takže jsme měli všude relativně kousek. Vše nám fungovalo, úklid byl každý den vč. láhve vody. Okolí hotelu velmi pěkné, každodenně udržované. V areálu bazén, který jsme ale nevyužívali, protože míříme přímo k moři. Moře čisté s pozvolným vstupem, pláž krásný světlý písek, po dobu naší návštěvy dostatek lehátek a slunečníků, ochotní stevardi nachystají lehátka s matracemi na Vámi zvolené místo. Bar na pláži s velmi ochotným barmanem, který zpříjemňuje pobyt na pláži srandičkami s turisty. Jídlo celkově výborné, dostatek a velký výběr. Je třeba si uvědomit, že jsme v Africe, tak na šunku nebo hovězí steak můžeme zapomenout, ale příjemná změna proti domovině. Výhodou je i jídelna u bazénu s omezeným výběrem jídla pro ty, kterým se nechce na oběd chodit z pláže do hotelové restaurace.Jediným negativem je ve večerních hodinách pouze jeden bar s frontami, přetíženým personálem a slabým alkoholem. Vlastní zásoby se hodily. Poloha hotelu výborná i na večerní procházku do přístavu nebo hrající fontánu. Výhodou jsou i levné služby mimo hotel, taxi do přístavu 5 TDN, jízda v kočáře 15 TND. Celkově shrnuto- velká spokojenost.

Tip ohledně pokoje: Doporučuji pokoj blízko recepce, hotel je rozlehlý a ti, co bydlí na konci se projdou labyrintem chodeb.
Datum pobytu: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli Martin K.