Recenzováno: 5. října 2020 prostřednictvím mobilu

Tento hotel jsem navštívila s rodinou již počtvrté. Vracím se zde velmi ráda, jelikož hotel splňuje všechny mé požadavky. Od příjezdu až po odjezd. Při příjezdu vždy dostaneme krásný pokoj, pokud mám něco nevyhovovalo , okamžitě nám byl pokoj vyměněn. Zaměstnanci na recepci jsou velmi vstřícní, ochotní , stále s úsměvem. Nic není problém. Všechno se dá vyřešit. Pokoje velké, úklid probíhá denně, minibar pravidelně doplňován bez poplatku. Příjemné ze strany personálu je to , že když přijíždíte opakovaně, tak si vás pamatují, což je velmi milé. Lobby bar, nejlepší číšník zde je Lotfi, v této korona době je zde denně a jeho energii , vitalitu a positivní myšlení by měl mít každý. Samozřejmě všechen ostatní personál funguje , jak se na 5* hotel patří. Restaurace taky bez jakékoli výtky, výběr jídla dostatečný, i zde jsou velmi milí, přívětiví, o své hosty se starají s respektem. Plavčíci u bazénu vám vždy připraví vaše místo, včetně matrace, ručníků. Bar u bazénu ve složení jednoho barmana taky dělá co může a na co mu síly stačí. Je třeba brát ohled na to, že hotel s kapacitou 1200 hostů i při obsazenosti 100 hostů si stále drží svůj vysoký standard. Animační tým, loni byl ve složení cca 10 animátorů, letos jsou zde dva, šéf Rico, a Bibo. I jim patří naše díky, že se stále snaží vytvářet pro nás program. Je třeba si uvědomit, že pracují denně a na jejich aktivitě a přístupu není znát únava ani nechuť k práci. Pracují stále s úsměvem. O to víc mě mrzí recenze , kterou jsem si přečetla od paní Anny, která velmi hrubým způsobem urážela animátora Biba. Tento kluk neumí být vulgární, či špatně hovořit o ostatních. My všichni bychom si někdy měli uvědomit,zda I my jsme neustále milí a s úsměvem, dřív než začneme kohokoli kritizovat. Nesmíme zapomenout Zmínit úžasnou doktorku Rymu a jeji organizaci masazi.
Tento hotel se stal naší srdeční záležitostí od naši první návštěvy v srpnu 2019. Rádi ho i doporučujeme Našim přátelům, kteří již zde také v září 2020 byli. A všichni se vždy rádi vrátíme. Hotelu a všem zaměstnancům přejeme v této nelehké době hodně síly, štěstí a co nejméně nespokojených hostů, jelikož k tomu není důvod. Buďme tolerantní. Děkujeme všem.

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli RenataSalam.
Recenzováno: 3. října 2020

Hotel je krásný, pokoje s výhledem na moře jsou prostorné a čisté, horší jsou ale už chodby, potřebovaly by větší údržbu, koberce jsou neudržované, zvláště v rozích a u vchodu do hotelu. Hotel byl je z půlky využívaný. Byla vidět snaha o péči o hosty jak v restauraci tak u bazenu. Jídlo bylo v pořádku, na to, že tam bylo opravdu málo hostů bylo dobré. Pláž byla samý odpad. Plastové lahve, nepořádek. Moře poměrné čisté. |Mezi plážemi byly stoky které páchly. Při návratu po procházce do přístavu, nebo kamkoliv mimo objekt měřené teploty. Kurty byly pěkné ale neuklizené, po té co jsme uklidili nepořádek na kurtu, jsme na recepci zjistili, že rakety jsou nepoužitelné, ve špatném stavu, tudíž jsme si tenis nezahráli. Co nám vadilo, bylo, že teplota v restauraci byla nízká /klimatizace/ a venku teplo, velký rozdíl teplot. Bazeny, jak venkovní, tak i vnitřní jsou velkým kladem hotelu, udržované a čisté. Jinak celkově spokojenost ve stínu koronaviru.

Tip ohledně pokoje: pokoj s výhledem na moře od 3.patra
Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli milluse.
Recenzováno: 28. srpna 2020

V tomto hotelu jsme již potřetí a letos se zde určitě ještě vrátíme. Dlouho jsme Hledali hotel, Který by byl nejen luxusní, se skvělým jídlem, na dobrém místě, ale hlavně se skvělým personálem. Toto všechno tento hotel splňuje. I v době covid jsme tady zažili úžasnou dovolenou , pro personal tady není nic nemožné, splní vše co si přejete. Musím vyzdvihnout i animační nyní mini tým pod vedením Rica a jeho kolegy Biba, i v tak skromném počtu dokázali udělat pro hosty zábavu. Necituji jsme vůbec žádné omezení, i když jsme určitě obavy měli . Díky všem za tuto skvělou dovolenou a proto se zde vrátíme počtvrté. Personál dělá super atmosféru, což v tomto hotelu platí 100%. Vřele doporučujeme .

Datum pobytu: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli pavlinaknezikova.
Ayoub GDAIEM, Marketing v zařízení Barceló Concorde Green Park Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. srpna 2020

Dear Guest,
We thank you for your opinion on Trip Advisor.
The whole team of the Concorde Green Park Palace is glad to know that you appreciated your stay with us.
Your appreciation is the best reward, and we will definitely share it with the concerned staff members .
We hope to have the pleasure to welcome you again at the Concorde Green Park Palace.
With warmest regards

Recenzováno: 28. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Hotel je půl hodiny od letiště, přímo u moře kde najdete nespočet aktivit např. Vodní skútr, banán, padák apod. Hotel je čistý, personál velice milý a ochotný, jídlo dobré vybere si opravdu každý. Bazén krásný i s vodním barem. Přes den se vám postarají o zábavu úžasný animátoři Rico a Bibo např. Aqua aerobic, vodní pólo atd. večerní program je velice rozmanitý a pokud se vám nechce jít po večerním programu hned spát, rádi vás zavedou do víru města třeba na vodní dýmku a diskotéku. Hotel určitě doporučuji, dovolenou jsme si moc užili.

Poděkujte uživateli terezab400.
Recenzováno: 28. srpna 2020

Krásný hotel, skvělá obsluha, vsichni ochotni, milí. Bazén moc hezký, bar u bazénu super. K moři kousek. Nic není problém. Jídlo vynikající, výběr obrovský. Pivo a drinky dobré. Pokoje moc hezké, čisté. Zábava skvělá. Rico and Bibo are the best. Thanks

Poděkujte uživateli veronika_745.