TripAdvisor
Alanya
Hledat
Recenzováno: 9. srpna 2018

Hotel Kleopatra Life byl pro nás velkým zklamáním. Recenze z předešlých let byly opravdu dobré, proto jsme nechápali, co se stalo. Až delegátka nám vše vyjasnila. Ještě minulý rok byl prý tento hotel 3-hvězdičkový, měl jiného majitele a jiný personál. Letos změnil majitele, má komplet nový personál, zvýšily se ceny a přidali mu hvězdu (což vůbec nechápu). Pravděpodobně se tedy vše "zajíždí" a my byli taková testovací skupina. Jediné místo v hotelu, kde se nedusíte vedrem, je pokoj. V jídelně a na recepci je takové dusno, že z vás lije jak z konve - a ta malá klima, co stojí v rohu, opravdu neochladí celou místnost. Nejnepříjemnější je to v jídelně, kde pochopitelně pod velkými teplotami trpí čerstvost podávaných potravin. Hotel má 2 bary. Při našem pobytu byl však přední bar zavřený. Jídlo chuťově špatné nebylo, ale byl velmi malý výběr, hlavně dezertů. Pokud nemusíte turecké typické listové těsto v medu, za celou dovolenou neochutnáte vůbec nic. O zmrzlině si nechte jen zdát. Nápojů v rámci all inclusive je velmi omezené množství. Vodu si musíte chodit čepovat k baru z nápojového automatu. 1 litr, co dávají pokojské na pokoj, opravdu pro 2 osoby na den nestačí. Pokoje sice malé, ale docela pěkné, čisté, problém je ale s úložnými prostory. My museli mít část věcí nechaných v kufru, jelikož se nevešly do maličké skříně. Další velká slabina je koupelna. Po týdenním sprchování nad záchodem, kdy jsem vždy vytopila celou koupelnu, jsem se nemohla dočkat vlastní koupelny. WiFi má být sice zdarma v celém hotelu, k nám do 5. patra ale nedosáhla. Vzhledově je hotel ale pěkný, udržovaný, moderní. Pokud to tedy shrnu, pokud by hotel zůstal *** a pobyt v něm by byl levnější, dalo by se to pochopit, ale toto opravdu není **** a když vezmu, jaké služby poskytuje, je opravdu dost předražený.

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli malkovaiva.
Recenzováno: 20. října 2017

Dovolená byla super.Hotel pěkný,nově zrekonstruhovaný.Personál uplně bomba.
Jen majitel hotelu,který se zde každý den pohybuje je velmi odměřený a zajímá se spíše o klientelu ženského pohlaví mladších ročníků.Škoda usměv či alespon příjemný pohled by neuškodil.Jinak opravdu kluci na baru super a dovolená v celku opravdu povedená a jeden starý mlsný kocour nám ji nemohl pokazit.
Jídlo,nápoje i uklid bez chyby.Trezor na pokoji zdarma .WIFI na pokojích fungovalo dobře a nezvykle na baru zdarma i whisky,malibu.....Jen Raki nám chybělo.
Jinak Turecko je srdeční záležitost a rádi se vracíme.
Ještě bych si dovolil poklon slečnám delegátkám jsou super a především děkuji za profesionální a příjemný přístup Elišce Polívkové.Děkuji mooooooc

Datum pobytu: říjen 2017
1  Poděkujte uživateli Miroslav S.
Recenzováno: 4. října 2017

Hotel opravdu ve skutečnosti vypadá přesně jako na fotografiích, wi-fi připojení fungovalo všude, na pokoji klimatizace, při úklidu jsme měli i čisté ložní prádlo a ručníky každý den. Výborné jídlo, milá obsluha a výhodná poloha na okraji města. I koncem září teploty přes 30 stupňů. Moc se nám tu líbilo, určitě doporučuji, krásná dovolená.

Tip ohledně pokoje: Ve vyšších patrech je méně hluku.
Datum pobytu: září 2017
1  Poděkujte uživateli Ivana L.
Recenzováno: 27. srpna 2017

Vřele doporučuji, hotel moc pěkný, nový, personál skvělý, hezky se o hosty starají.Kuchyně moc dobrá. Hotel má také Spa, skvělý zážitek určitě to vyzkoušejte. Turecká masáž zatím nejlepší, co jsem kdy zkusila. Masérky mají páru a zaměří se na Váš problém..
Pláž je kousek od hotelu, krásná písčita a čísté moře. Do města to je bud pěknou procházkou a nebo místním busem, který jezdí skoro porad. Je to klidné místo, výborný na odpočinek, ale když máte chuť na ruch města a lidí, barů či diskotek není to žádný problém. Nejlepší dovolená co jsem kdy zažila, tímto Vás všechny z hotelu zdravím:-)Lena Czech Republic

Tip ohledně pokoje: Hotel je řešen tak, že každý pokoj je s výhledem na moře, bud z přední části nebo boční .Bezbarierový přístup bez problemu.
Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli lenkahusarova6.
Recenzováno: 14. srpna 2014

Pěkná dovolená v Turecku. Hotel má největší výhodu tu, že je přes silnic od moře (cca 50m), takže je tam člověk za minutku, jen pozor na auta (řidiči jezdí přechod / nepřechod). Hotel má několik budov, takže se může stát, že nebudete v hlavní budově (jako my), ale po třech dnech nás přestěhovali do hlavní budovy. Pokoje v této budově už byly pěkné, rozhodně hezčí než v budově odlehlé. Jídlo super, pití po celý den (all inclusive), nějaké to zobání taky přístupné po celý den. Dvakrát během pobytu jsme měli zmrzlinu na večeři zdarma. Na jídlo dvakrát během pobytu místní výborný gyros, grilovaná zelenina (pálivá - pozor :-). Jen ten bazén je ve stínu a odpoledne do okolí bazénu nesvítí moc slunce.
Sečteno, podtrženo, pěkná dovolená. Nebýt pobytu pár dní v odlehlé budově, dám čtyři body. :)

Datum pobytu: září 2013
4  Poděkujte uživateli Lukin_Tichon.