Recenzováno: 3. září 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi pěkný hotel s opravdu nádherným a čistým bazénem, jídlo fajn, jen škoda přelidněné pláže. Večer se člověk opravdu nenudí, jsou zde nekonečné možnosti nákupů. Doporučuji pro ty, kteří vyhledávají místa, kde to opravdu žije.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli lupa240.
Recenzováno: 9. září 2018 prostřednictvím mobilu

Letos jsme byli opět v hotelu,ale o něco více spokojeni než loni. Příjemná obsluha recepce,obsluha restaurace také velice milá vtipná. Pokoj pravidelně uklizen,krásně upravena postel doplněné pití prostě top. Příští rok pokud bude možnost 100%jedeme zpět do tohoto hotelu. Je to v centru dění. 15 minut na bazar kde si každý přijde na své a 4 minuty k moři přes silnici a krásnou palmovou promenadou. Doporučuji všem

Datum pobytu: srpen 2018
2  Poděkujte uživateli Pav L.
Recenzováno: 3. srpna 2018

Hotel super, jídlo vynikající, chování zaměstnanců hotelu vstřícné. V okolí jsou bazary, kde lze zakoupit značkové oblečení, cenu nutno smlouvat. Dovolená se nám moc líbila a určitě se za rok vrátíme.

Datum pobytu: srpen 2018
3  Poděkujte uživateli Jarmila S.
Recenzováno: 8. června 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel super velký. V centrum dění,nedaleko centra s Bazaarem. K moři přes silnici kousíček. Jídlo top!! Obsluha také. Obsluha recepce až najednoho prijemneho pána docela neochotna,ale nakonec jsme se vždy domluvili a proto Srpen 2018 letíme opět do tohoto hotelu.

Datum pobytu: srpen 2017
2  Poděkujte uživateli Pav L.
Marketing T, Manager v zařízení Tac Premier Hotel And Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. června 2018

Dobrý den, drahý host, jsem velmi rád, že jste s námi měli krásný pobyt. Nejvíce se těšíme, že se v Augsutu znovu setkáme.

S úctou

Tac přední vedení

Recenzováno: 4. září 2017

Vynikající výborné!Určitě se sem vrátíme.Pláž cca 50m,od centra 1km,na pokoji individuální klima.Jídlo bezkonkurenční,tohle jsem ještě nikde nezažila!!!Téměř každý den animační programy,ve 24,00 odjezd na diskotéky (10 Eur,v ceně doprava a nápoj).Celý den studené nápoje,ochotný personál.Půjčili jsme si auto za 35,-Eur,navštívili jsme Domsay (řeka a nikdy nespuštěná přehrada,kam Turci jezdí na víkendy),všude tzv.picnicy.Ceny sice vyšší,pivo třetinka vyjde na 3,5 Eura,ale stojí to za to.Byli jsme i v Delfináriu,vstupné 23,-Eur/osoba.Dále výlet s delegátkou do Alanye a okolí-vyhlídka,výlet lodí,oběd,koupání,návštěva jeskyně,nezbytná návštěva zlatnictví a koženého zboží,vše s českým komentářem.
Moře nádherné,teplé,poslední dva dny velké vlny,takže pozor s dětmi.Lehátka a slunečníky za poplatek,doporučuji si přivézt vlastní deku a slunečník si koupit (ukecali jsme ho na 7,-Euro).Koktejly cca za 6,-Euro,dá se velmi dobře smlouvat a to všude.
Pokud budete chtít jet do centra,doporučuji autobusouvou linku 1 nebo 101,stojí 1,5 Eura,taxi za to samé 4 Euro.

Tip ohledně pokoje: Doporučuji pokoj 6403,boční výhled na moře,z druhé strany na hrad.
Datum pobytu: srpen 2017
8  Poděkujte uživateli MartinaB3134.