TripAdvisor
Alanya
Hledat
Recenzováno: 22. července 2019

Děkujeme za výborné služby a vždy ochotný personál. Jelo nás společně 26 - různé věkové složení a s různými očekáváními. Všichni si vybrali z různorodé nabídky hotelu a byli spokojení. Velmi chválíme hotel za vynikající stravování a čistotu ve všech prostorech. Jen vstup do moře obtížný, občas nebezpečné vlny. Po celou dobu pobytu na pláži červená vlajka. Nevhodné pro děti a seniory. Doporučujeme do moře boty, kvůli stabilitě a nepříjemným někdy ostrým kamínkům.

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli eva1681969.
Krizantem H, Ön Büro Müdürü v zařízení Krizantem Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. července 2019

Recenzováno: 22. července 2019

Hotel je naprosto perfektní pro rodinu s dětmi, milý a ochotný personál, nádherné prostředí, krásná pláž, čisté moře, různé možnosti sportovního vyžití...opravdu krásná dovolená ve velmi příjemné rodinné atmosféře.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli koutnikovaalena.

Recenzováno: 7. července 2019

Přestože tu dost lidí vychvaluje tenhle hotel, musím napsat pravý opak. Byli jsme zde na konci června a začátku července 2019. Zařízení hotelového pokoje je spíše na úrovni 3 hvězd. Výhled na bazén a prostor vedlejšího hotelu by byl ještě ok. Horší bylo, že pod námi byly vývody z restaurace, či čeho a byla zde jakási skříň, která každé 3 minuty zapínala nějaké zařízení a tak vám najednou se zvýšil hluk v pokoji a 30 sekund to pěkně drnčelo. Bylo jedno, jestli máte otevřené dveře na verandu, nebo zavřené. A dělalo to nonstop. S tím se dalo ale nakonec i usnout. Klimatizace fungovala a milé překvapení je internet i na pokoji. (ale jak se připojí vícero lidí, jediný funkční je stejně na recepci).

K jídlu je těžké něco říci pozitivního. Malá místnost, neustále to samé a recyklované jídlo. Nebylo nic zvláštního, když vám jeden den usmažili kuřecí řízečky a ty jste pak našli druhý den v omáčce, jako kuřecí medailonky. Vybrat jste si moc nemohli a na minutky se rychle utvořily dlouhé fronty. Ono celkově ten boj hlavně u večeře byl vtipný. Lidi ztrácely soudnost a předbíhají se, strkají do sebe a celkově se špatně chovají. Malý prostor tomu nahrával taky. Faktem je, že tohle chování má hlavně ruská klientela, které je na hotelu více, jak Čechů. Stalo se nám, že jsme si odešli od stolu nabrat jídlo a po návratu nám tam seděli noví lidé. A ani obsluha s tím nechtěla nic dělat a tvářila se, že nic neviděla. To že náš časopis byl na odkládacím pultu se špinavýma talířemi... Ze začátku dovolené byl na hotel několikrát volán doktor kvůli střevním potížím, hlavně dětí. Sám jsem si užil jeden den na pokoji s přísnou dietou, neb jsem udělal chybu a ochutnal Turecký tatarák. Nicméně břicho mě pobolíval od začátku až do konce a turecký tatarák nabízeli pouze při Tureckém dni. Takže ne každému to jídlo sedne.

Pití byla katastrofa. Nějaký alkohol, o tom nemohla být ani řeč. Pivo spíš připomínalo parodii na pivo. O dalších alkoholických nápojích se nemá smysl zmiňovat. Ono, když vypijete 5 sklenek vodky a nejste opilí, je asi vše říkající. Ale přece kvůli alkoholu jsme sem nejeli že?

Pláž. V prospektu cestovní kanceláře popsaná jako písčitá pláž. No písek tam je. U lehátek a pak, jak se dostanete k vodě, máte kamení a hodně drsný písek. Samotné dno moře je jeden velký kámen se spoustou šutrů. Takže boty jsou nutností. To ovšem jsme zjistili až na místě. Tohle je tedy spíš chyba cestovní kanceláře, která uvádí chybné údaje. Je to vhodné na šnorchlování, rybiček tam je dost i blízko u břehu.

Slunečníky a lehátka, která jsou zdarma, jsou dost v bídném stavu. Navíc si musíte ráno přivstat, abyste zabrali, neboť důchodci vstávají častně ráno a pak, přijdete na pláž a koukáte, všude na lehátku ručníky a jejich majitelé se tu objeví i za dvě hodiny, až dosnídají. Vy zatím si můžete zaplatit vedlejší lehátka, nebo prostě být na písku.

Animátoři. Ono je to hodně nefér vůči českým animátorům tu napsat, že to byla katastrofa. Byli to skutečně milí lidé a minimálně holky se snažili vymyslet nějako zajímavou aktivitu pro děti. Ale něco tomu furt chybělo. Hlavně ta noční zábava byla upřímně hodně nudná. Možná to bylo tím, že čechům do toho mohli mluvit hoteloví Animátoři, nebo prostě nevěděli co mají dělat. Možná i to bylo tím, že češi se jinak moc nezapojovali a bylo pak vidět, že z toho jsou otrávení i Animátoři. Bohužel to srovnáváme s tím, co jsme před dvěma lety viděli v Side, kde i ten program Animační byl úplně jinde. Hlavně ta noční zábava.

Třeba Turecký den vypadal tak, že parta otrávených lidí vám zatančila pár tanců, pak jste chvíli tančili s nimi a nakonec začala tombola o hodnotné ceny, což byl vlastně reklamní tah ruského zlatnictví, které tak tahalo hosty do centra, aby si u nich něco koupili. Zábava byla trochu u Muže hotelu a Muži vs Ženy. Ale z 11 dní se pořádně bavit jen 2 dny, je trochu špatná vizitka.

Hotel ale nicméně doporučit nemůžeme a my osobně ho příště vynecháme. Možná jsme moc nároční, ale bavili jsme se s vícero čechy, kteří byli na hotelu ve stejnou dobu a ti měli podobný názor. Jen ho tu bohužel nikdo neuveřejní.

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Janasek_z300.
Krizantem H, Ön Büro Müdürü v zařízení Krizantem Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. července 2019

Recenzováno: 3. července 2019

Byli jsme velmi spokojení se službama, (všichni byli velmi příjemní a ochotní) jídlem a nejvíc s českými animátory :) Pro děti to bylo těžké loučení. Super aktivity jak pro dospělé tak pro děti. Jediné, co bylo slabší byl pokoj, s dvěma přistýlkama byl prostor hodně zmenšený a nejhorší byla koupelna. Spáry byly hodně zašlé :(
Další nevýhodou je vzdálenost od letiště, cesta autobusem trvala přes dvě hodiny. Ale zato je blízko pláž a město :)

Poděkujte uživateli Connector28827488127.
Krizantem H, Ön Büro Müdürü v zařízení Krizantem Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. července 2019

thank you for your good recoments.

Recenzováno: 20. června 2019

Velmi příjemný hotel.Moc se nám tam líbilo.Jidlo byla luxusní nemám co vytknout. Bazény a okolo lehátek vše čisté. Pláž písčitá takže děti se vyřadili....Čeští animátoři taky super....za nás doporučuji na 100%

Poděkujte uživateli Curiosity34437608104.
Krizantem H, Ön Büro Müdürü v zařízení Krizantem Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. června 2019

thank you for your good recoments.