Recenzováno: 3. srpna 2019

Hotel na okraji Alanye,pokoje ze zastaralým nábytkem, celkém čisté,toaleta na rozpadnutí, do centra asi 1 km., 20 min. pěšky,vedle hotelu čistička odpadních vod, někdy to v okolí zapácha,jidlo dobré, pláž z jemného štěrku-písek to není,vstup do moře přez velká kamenná pláta,pro starší lidi a děti nevhodné.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli dovol6901.
Recenzováno: 1. srpna 2019

Začátkem sezóny málo lidí na pláži, tedy super. Moře teplé, téměř bez vln. Hotel situován v těsné blízkosti pláže, přes ulici. Hotel skvěle vybavený, 3x bazén - 1x větší s boruzdalištěm pro malé děti, druhý bazén menší, třetí bazén rovněž menší se skluzavkou a tobogánem. Jídlo - snídaně, obědy i večeře formou bufetu, velký výběr salátů a zákusků. Všeho dostatek, dopolední i odpolední snack, káva se zákuskem. Služby hotelu skvělé, úklid probíhal denně, výměna ručníků vždy pokud byly položeny na podlahu. Na recepci, v restauraci i na baru milý a vstřícný personál. Na pláži lze pronajmout plážový set, vstup do moře není příliš pozvolný, zhruba po 2m hloubka. Centrum na dosah, procházkou po promenádě lemované palmami cca 15min. Alanye je nádherná, užili jsme si báječnou dovolenou, rádi se budeme vracet. Můžeme všem doporučit.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli WilldaBruss.
Recenzováno: 25. června 2019

Cestoval jsem jako jednotlivec, přijetí na recepci bylo perfektní, i když angličtinu spíše koktám. Přesto jsme se spolehlivě domluvili. Pokoj byl vybaven starším, ale velmi dobře udržovaným zařízením, nemám co vytknout. Každodenní úklid, výměna ručníků, když jsem potřeboval něco vyměnit, stačilo to v koupelně nechat na zemi. Pokud jde o hlučnost z venku (měl jsem balkon s výhledem k bazénu a centru pro volnou večerní zábavu) nepozoroval jsem žádné problémy. Protože klimatizace fungovala perfektně, stačilo zasunout pojízdné dveře a zvuk zvenku byl spolehlivě odfiltrován. Možná, že jsem měl štěstí na obsazenost hotelu, ale přesto, že mezi hosty bylo hodně dětí, místy i velmi malých, vše probíhalo v pohodě.
Perzonál velice ochotný, stačilo naznačit a měli jste vše podle přání.
Strava turecká - to znamená, že kdo očekával vepřo knedlo zelo nebo pečený bůček byl zklamán. Za mně mohu jen konstatovat, že jídlo bylo velice chutné, zvláště hodnotím množství zeleninových příloh v různých kombinacích, pak různé masové kuličky, drůbeží maso, ryby, sýry - prostě stačilo si zvolit kombinaci, na kterou jste měli momentálně chuť. Zákusky nehodnotím, nevyznám se v tom, připadaly mi tak nějak všechny stejné, ale je to můj dojem. Pokud jde o pití, kromě kávy z automatu, která chutnala stejně ať jste si zvolili cokoliv, několika druhů čaje, džusů jsem si dával místní pivo a přiznávám, že tolik piva, co jsem tam vypil za týden, jsem doma nevypil snad za 15 let. Jako pivo to chutnalo, bylo perfektně vychlazené (což byla veliká přednost), ale naše pivo to nebylo.
Na pláži jsem byl jen málo, lehátka ani slunečníky jsem nepoužíval, takže nehodnotím. Pláž ovšem velice krásná, vstup do moře ze začátku mírný, pak půlmetrový schůdek a kamenité dno. Voda ráno čistá, odpoledne mírně zakalená.
Převlékací kabinka a sprchy k dispozici.
Do města kousek pěšky, jelikož mi nedělalo dobře se flákat na slunci, pořídil jsem si tzv. Kentkartu, kterou jsem využíval v městském autobuse č. 101, který má zastávku pár kroků od hotelu a dopravoval jsem se na druhou stranu Alanye odkud jsem pak pokračoval pěšky (parky, přístav, pevnost na hoře, Červená věž). No a pak jsem absolvoval let paraglaidingem nad Alanyí, což byl pro mě zážitek.
Celkově jsem byl s dovolenou velmi spokojen a pokud to půjde, rád bych se tady ještě jednou vrátil.

Datum pobytu: červen 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli DovoRoyalPalm.
Recenzováno: 2. září 2018

Pokoje čisté , personál ochotný ,jídlo nám velmi chutnalo byl velký výběr , lehátka a deštníky u bazénu zdarma na pláži za poplatek pro tři osoby s deštníkem asi 6 euro ,ale ceny se nám měnily podle toho jestli je víkend nebo nějaký svátek to jsou o něco dražší ,

Tip ohledně pokoje: ve všech pokojích klimatizace , výtah
Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Dana P.
Recenzováno: 27. srpna 2018

Všechno bylo super. Personál, jídlo (sice každý den stejné, ale neva), pití, bazén, léhátka u bazénu zadarmo, na pláži za 10 tureckých lir a 10 tureckých za slunečník, muzika na pláži, animační programy večer, za mě super dovolená.

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli evapiml.