Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.
Nejlepší ceny pro
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 6 dalších stránek!
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA
Zaujímá 14. místo z 229 hotelů v Side
Davos, Švýcarsko
2 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 8 bodů za pomoc
“spatne”
Recenzováno: 3. listopadu 2015

Tri mesice pred dovolenou jsem si rezervovala Crystal family v beleku mesic po zaplaceni volali z cestovky ze hotel se zavira a dali mi na vyber jine dva hotely od crystal tedy jsem si vybrala crystal palace luxury v side.kdyz jsem prijela na misto s triletou dcerou rekli nam ze nemaji pro nas pokoj a poslali nas do tohoto hotelu.Hotel je stary a nehezky.Pro male dite neni na hotelu nic.Detske hriste smesne s jednou spatnou klouzackou.detsky bazen mel 19 stupnu mala nesmocila ani nozku a je stranou.Mini klub nema ani jedinou hracku jsou to dve male spinave zapachajici mistnosti.Dite si muze kreslit leda na tricko za ktere jsme museli zaplatit 12 euro.Zadny detsky bufet nic.Detskou animaci jsem ani nezahlidla jen to kresleni.Mini disko 15 minut max pul hodiny a to uz bylo neco.Pokoje stare uklid skoda mluvit pokojske neutreli ani stul.jedine co bylo ustlat a trochu pretrit koupelnu.jidlo bylo uchazejici ale v restauraci vedro ze jste ani nemeli chut, vecere trva dve hodiny takze bylo vzdy plno a byl problem najit stul.Personal nebyl prijemny az na par vyjimek.ve vytahu se clovek bal ze se propadne a cekalo se na nej dlouho.Plaz se nam celkem libila ale jsou tak kameny a clovek si musi dat pozor aby neprisel k urazu.Na plazi jsme nasli injekcni strikacku mimo jineho.Wifi na pokoji nic moc.
Nikdy vice a to plati na vsechny hotely od crystal pokazde jsou jen problemy nebylo to poprve.
UZ NIKD

• Datum pobytu: v říjnu 2015, cestoval(a): s rodinou
Užitečné?
3 Poděkujte uživateli pipca32.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC
CrystalHotelsTR, General Manager v zařízení Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA, odpověděl na tuto recenzi., 4. listopadu 2015
Dear Spatne,

Thank you for staying with us at Crystal Sunrise Queen. We appreciate your review on Trip advisor.com.

Crystal Hotels value all of our guest’s feedbacks and that helps us to improve our service quality.Your feedback was addressed to our Executive team and we are working very hard to take immediate precautions to make sure all of our guests are very happy.

We look forward to welcoming you back in the near future

Best Regards

1 562 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
    4,5 z 5 bublinek
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje
Datum | Hodnocení
1 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 body za pomoc
Recenzováno: 22. června 2014
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Byla jsem tu s přítelem v říjnu 2013 a bylo to tu úžasné!!! Hotel byl obrovský, dala se v něm dělat spousta věcí a byl tak krásný!! Personál byl naprosto skvělý. Velmi jsme si oblíbili číšníka Bahrama, který byl velmi přátelský a milý! Výhled byl překrásný, hlavně při západu slunce!! Pláž byla pár kroků od hotelu a byla dokonalá! Pokoj byl pohodlný a měl hezký výhled na pláž.
Každý den bylo jídlo velkolepé. Tolik možností výběru a bylo výtečné. Můj přítel si zvlášť oblíbil zákusky!!!
Bylo nám oběma smutno, že musíme odjíždět, ale doufáme, že se v roce 2015 vrátíme na delší dobu!! Hotel jsme si zamilovali a určitě ho doporučujeme! Úžasně úžasně úžasně fantastická dovolená.

Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Lou W.
Altan a, Ön Büro Müdürü v zařízení Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA, odpověděl na tuto recenzi., 27. června 2014
Dear Ms Lou,

Thanks for your nice feedback. We are happy to hear that you satisfied with your stay in Crystal Sunrise Queen. We are looking forward your next visit

Regards
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Side.
3.7 km daleko
Aydinbey King's Palace Spa & Resort
Aydinbey King's Palace Spa & Res...
Zaujímá 2. místo z 229 v destinaci Side
Barut Arum
Zaujímá 4. místo z 229 v destinaci Side
1 168 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA

Zařízení: Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA
Adresa: Bingesik Mevkii, Kumkoy Yolu, Side, Manavgat 07330, Turecko
Telefonní číslo:
Lokalita: Turecko > Turecké pobřeží Středozemního moře > Antalyjská provincie > Manavgat > Side
Vybavení:
Bar/salon Pláž Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup Doprava na letiště
Styl hotelu:
Rozsah cen (za noc): 1 912 Kč–5 937 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA 5*
Pokoje: 514
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Expedia a Hotels.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Hotel Side
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort And Spa

Je toto Váš profil na webu TripAdvisor?