Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Hledáte nejnižší ceny hotelů? Jste na správném místě. Procházíme pro Vás více než 200 webů.

“Krásný hotel,ale recepce na nízké úrovni” 3 z 5 bublinek
Recenze Barut Hemera

Nejlepší ceny pro
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
Barut Hemera
Zaujímá 6. místo z 244 hotelů v Side
Praha, Česká republika
Přispěvatel úrovně
5 recenzí
5 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Krásný hotel,ale recepce na nízké úrovni”
3 z 5 bublinek Recenzováno: 28. září 2015

Vrátili jsme se včera po 12ti dnech rodinné dovolené (3dospělí a 2 malé děti 1 a 5let). Hotel je opravdu velmi krásný, bazény luxusní,moře teplé a čisté, jídlo vynikající. Velký problém byl s recepcí, která je velmi neprofesionální a hotelu hodně škodí, jelikož zaměstnanci neplní slíbené a co platilo jeden den druhý den již neplatilo. Zaplatili jsme velký rodinný pokoj a dostali malý tmavý krcálek a velmi rušný,avšak bylo nám přislíbeno adekvátní řešení druhý den...druhý den si již slíbené nepamatovali a nabídli prakticky stejný pokoj v jiném patře, takže opět slíben nový pokoj, který se nám již líbil a rezervovali si jej do odpoledne (muselo se zaplatit navíc),páč jsme museli do nemocnice. Odpoledne si již na rezervaci nepamatovali a pokoj dali někomu jinému,takže znovu a znovu,až jsme dostali velký rodinný pokoj,i když opět na hlučnou stranu,ale aspoň jsme se mohli hýbat :). Taktéž rezervace pokoje na pozdní check out,jeden den ano můžete v pokoji zůstat,zaplatíte 10euro za pokoj celkem a ráno,když jsme šli zaplatit,tak nám řekli,že pokoj musíme opustit a když už,tak musíme zaplatit 10eur,ale za hodinu. No zmatek velký a bohužel zkazilo to celý dojem z pobytu a hotelu. Necestovali jsme do Turecka poprvé a s tímto se tedy ještě nesetkali-recepce je prvotně základ,tak jak Vás uvede a jaké služby nabídne,tak se pak člověk cítí i dál. Navíc jsme cestovali přes německou cestovku a bylo několikrát zdůrazněno, že nejsme Němci a tím pádem není třeba vstřícnějšího přístupu. Co se týče programu pro děti, tak prakticky přes den žádný, prý málo dětí,což také není profesionální, minidisco bez náboje jen rychle odstančit. Samozřejmě se tu našlo spousta pracovitých a všímavých zaměstnanců,je škoda,že hotel má na to být naprostou špičkou,ale nemá to dotažené. Barut již nenavštívíme.

• Datum pobytu: v září 2015, cestoval(a): s rodinou
    • 4 z 5 bublinek
      Cena / kvalita
    • 5 z 5 bublinek
      Umístění
    • 3 z 5 bublinek
      Služba
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Irena Š.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC
BarutCRM, Yönetici v zařízení Barut Hemera, odpověděl na tuto recenzi., 30. září 2015
Dear Irena Š.,

Thank you for your feedback about our hotel.
We appreciate the time you took to write about your experiences.
We are deeply sorry to read your disappointment in your accommodation. Please accept our sincerest apologies for the service lapses you experienced and rest assured that we took our notes respectively and will be most careful to evaluate our issues you raised to our attention.
Thank you once again for your comments and we hope to host you at our hotel once again to make you live the real Barut Hemera experience.

With kind regards,

• Švédština jako první
  • Turečtina jako první
  • Všechny
Nejprve čeština
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Side.
0.9 km daleko
Barut Acanthus & Cennet
Barut Acanthus & Cennet
Zaujímá 11. místo z 244 v destinaci Side
4.5 z 5 bublinek 364 recenzí
0.4 km daleko
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA
Crystal Sunrise Queen Luxury Res...
Zaujímá 12. místo z 244 v destinaci Side
4.5 z 5 bublinek 1 518 recenzí
4.0 km daleko
Aydinbey King's Palace Spa & Resort
Aydinbey King's Palace Spa & Res...
Zaujímá 2. místo z 244 v destinaci Side
Commodore Elite Suites & Spa
Zaujímá 3. místo z 244 v destinaci Side
4.5 z 5 bublinek 730 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Barut Hemera? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Barut Hemera

Zařízení: Barut Hemera
Adresa: Bingesik Mevki, Side, Manavgat 07330 , Turecko
Lokalita: Turecko > Turecké pobřeží Středozemního moře > Antalyjská provincie > Manavgat > Side
Vybavení:
Bar/salon Pláž Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Lázně Apartmány Bazén
Styl hotelu:
Rozsah cen (za noc): 1 837 Kč–5 026 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Barut Hemera 5*
Pokoje: 351
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Expedia. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Barut Hemera. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Barut Hemera Hotel Side
Barut Hemera Resort And Spa
Barut Hemera Side
Hemera Hotel Side

Je toto Váš profil na webu TripAdvisor?