“Znamenitý hotel”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 1 další stránka!
TUI SENSIMAR Andiz by Barut Hotels
Č. 1 z 229 hotelů v Side
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014

Nevěděla jsem, co můžeme čekat, protože to byla naše první cesta do Turecka.
Na cestě autobusem z letiště jsme si všimli, že většina hotelů je obrovských. Dorazili jsme do hotelu Barut Andiz, který byl ve srovnání s nimi malý.
Jakmile jsme vstoupili do recepce, bylo nám jasné, že jsme si vybrali dobře. Check-in byl rychlý a efektivní. Zatímco nám odnášeli zavazadla, dostali jsme studený ovocný koktejl a pak nás odvedli do našeho pokoje.
Pokoje jsou dobře navržené, prostorné, naprosto čisté, v noci chladné (klimatizace), mají fantastický sprchový kout, nádhera po dni stráveném na slunci.
Také se nám líbilo, že na chodbách byly koberce. Nikdy nás neprobudilo rachocení koleček od kufrů atd.
Jídlo bylo vynikající, něco pro každého, nezáleží na tom, jak jste nároční nebo jaká máte stravovací omezení. Italská jídla a la carte byla skvělá, především profiterolky.
Personál hotelu je výjimečný, včetně delegátů od Thomsonu Eloise a Katie. Ufuk, Anil a Ali (z baru u bazénu) jsou bezvadní.
Manažer hotelu pan Izzet Bekir je velmi přátelský a vždycky si najde chvilku na pár slov s hotelovými hosty.
Při odjezdu jsme s manželem a dalšími dvěma páry byly překvapeni, když nám manažer a další personál mávali na rozloučenou. V jiných hotelech jsme nic takového nezažili!
Bylo to naprosto perfektní, brzy se vrátíme!!!

2  Poděkujte uživateli Deborah P.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
BarutCRM, Manager v zařízení TUI SENSIMAR Andiz by Barut Hotels, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. června 2014

Dear Deborah,

Thank you very much for your nice feedback on Tripadvisor. Every positive feedback motivates us more to provide an excellent service to make our guests feel comfortable and welcome. It was a pleasure for us to read your summary about your holiday. It would be great to welcome you again at Barut Andız Hotel where you can enjoy another fantastic stay.

Greetings from sunnY SİDE!
CRM, Hotel Management

Recenzováno: před 4 dny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Dawn R.
BarutHotels, General Manager v zařízení TUI SENSIMAR Andiz by Barut Hotels, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 dny

Recenzováno: 30. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: květnu 2017, cestoval(a) v páru
3  Poděkujte uživateli robiwatts.
BarutHotels, General Manager v zařízení TUI SENSIMAR Andiz by Barut Hotels, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. prosince 2017

Recenzováno: 21. listopadu 2017

• Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli littlebeth2014.
BarutHotels, General Manager v zařízení TUI SENSIMAR Andiz by Barut Hotels, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. listopadu 2017

Recenzováno: 16. listopadu 2017

Tip ohledně pokoje: This is a beautiful run hotel very clean and food out of this world,
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
Datum pobytu: červenci 2017, cestoval(a) v páru
2  Poděkujte uživateli Husselbee007.
BarutHotels, General Manager v zařízení TUI SENSIMAR Andiz by Barut Hotels, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. listopadu 2017

Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Zvažte také tato ubytování v Side a okolí.
0,2 km daleko
TUI BLUE Palm Garden
Č. 2 z 334 – Manavgat
730 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili TUI SENSIMAR Andiz by Barut Hotels? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu TUI SENSIMAR Andiz by Barut Hotels

Adresa: Selimiye Mah. Turgut Ozal Cad. No: 31, Side, Manavgat 07330, Turecko
Lokalita: Turecko > Turecké pobřeží Středozemního moře > Antalyjská provincie > Manavgat > Side
Vybavení:
Bar/salon Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Lázně Bazén
Styl hotelu:
Č. 1 z 229 hotelů – Side
Rozsah cen: 2 374 Kč–4 331 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3 — TUI SENSIMAR Andiz by Barut Hotels 3*
Pokoje: 124

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?