Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:

“Znamenitý hotel”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
TUI Sensimar Andiz by Barut Hotels
Č. 1 z 228 hotelů v Side
Barnsley
2 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“Znamenitý hotel”
Recenzováno: 25. června 2014 prostřednictvím mobilu
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Nevěděla jsem, co můžeme čekat, protože to byla naše první cesta do Turecka.
Na cestě autobusem z letiště jsme si všimli, že většina hotelů je obrovských. Dorazili jsme do hotelu Barut Andiz, který byl ve srovnání s nimi malý.
Jakmile jsme vstoupili do recepce, bylo nám jasné, že jsme si vybrali dobře. Check-in byl rychlý a efektivní. Zatímco nám odnášeli zavazadla, dostali jsme studený ovocný koktejl a pak nás odvedli do našeho pokoje.
Pokoje jsou dobře navržené, prostorné, naprosto čisté, v noci chladné (klimatizace), mají fantastický sprchový kout, nádhera po dni stráveném na slunci.
Také se nám líbilo, že na chodbách byly koberce. Nikdy nás neprobudilo rachocení koleček od kufrů atd.
Jídlo bylo vynikající, něco pro každého, nezáleží na tom, jak jste nároční nebo jaká máte stravovací omezení. Italská jídla a la carte byla skvělá, především profiterolky.
Personál hotelu je výjimečný, včetně delegátů od Thomsonu Eloise a Katie. Ufuk, Anil a Ali (z baru u bazénu) jsou bezvadní.
Manažer hotelu pan Izzet Bekir je velmi přátelský a vždycky si najde chvilku na pár slov s hotelovými hosty.
Při odjezdu jsme s manželem a dalšími dvěma páry byly překvapeni, když nám manažer a další personál mávali na rozloučenou. V jiných hotelech jsme nic takového nezažili!
Bylo to naprosto perfektní, brzy se vrátíme!!!

Užitečné?
2 Poděkujte uživateli Deborah P.
BarutCRM, Manager v zařízení TUI Sensimar Andiz by Barut Hotels, odpověděl na tuto recenzi., 26. června 2014
Dear Deborah,

Thank you very much for your nice feedback on Tripadvisor. Every positive feedback motivates us more to provide an excellent service to make our guests feel comfortable and welcome. It was a pleasure for us to read your summary about your holiday. It would be great to welcome you again at Barut Andız Hotel where you can enjoy another fantastic stay.

Greetings from sunnY SİDE!
CRM, Hotel Management

• Švédština jako první
  • Turečtina jako první
  • Všechny
Nejprve čeština
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Zvažte také tato ubytování v Side a okolí.
5.1 km daleko
Commodore Elite Suites & Spa
29.4 km daleko
Maxx Royal Belek Golf Resort
Zobrazit ceny

Už jste navštívili TUI Sensimar Andiz by Barut Hotels? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu TUI Sensimar Andiz by Barut Hotels

Zařízení: TUI Sensimar Andiz by Barut Hotels
Adresa: Selimiye Mah. Turgut Ozal Cad. No: 31, Side, Manavgat 07330, Turecko
Lokalita: Turecko > Turecké pobřeží Středozemního moře > Antalyjská provincie > Manavgat > Side
Vybavení:
Bar/salon Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Restaurace Pokojová služba Lázně Bazén
Styl hotelu:
Č. 1 z 228 hotelů – Side
Rozsah cen (za noc): 2 452 Kč–4 929 Kč
Pokoje: 124

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?