TripAdvisor
Adžmán
Hledat
Recenzováno: 4. března 2019

Krásný, čistý a klidný hotel přímo na pláži, pěkný pokoj ideální velikosti pro pohodlný pobyt. Personál velice vstřícný a ochotný, počínaje portýry, přes recepci, obsluhu v restauraci, včetně kuchařů, kteří chodí mezi hosty a doporučují jim některá z jídel, po technický personál.

Tip ohledně pokoje: Rozhodně doporučuji pokoj s výhledem na moře!
Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli TOMAS-Vx.
TheAjmanPalace, General Manager v zařízení Bahi Ajman Palace Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. března 2019

Dear TOMAS-Vx,

Thank you very much for taking the time to post your lovely review and recommendation. We are delighted to know that we were able to turn your moments into lasting memories. Rest assured that your kind compliments will be shared with our entire team.

It would be our great pleasure to have you as our guest once again soon.

Kind regards,
Haytham Aziz
General Manager

Recenzováno: 3. října 2018

Příjemné prostředí, výborná kuchyně, velmi ochotný personál. Za poznáním se dá využít taxi, které je státní a tak nemusíte mít obavy, že by Vás někdo okradl. Úžasná kuchyně velmi chutná. Konkrétně hotel Bahi Ajman Palace Hotel doporučuji pro nenáročné uživatele, kteří si chtějí odpočinout. Doporučuji

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli ondrasbundas.
TheAjmanPalace, Guest Relations Manager v zařízení Bahi Ajman Palace Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. října 2018

Dear ondrasbundas,

Thank you for staying with us and taking the time to share your lovely comments with us.

I have personally taken the time to share your feedback with everyone here and they appreciate your kind words.

Should your plans bring you back to Ajman we do hope that we will have the opportunity to welcome you back again.

With warm regards,

Recenzováno: 12. dubna 2017

Pěkný, klidný a čistý hotel. Ideálně vybavený pokoj s výhledem na moře a prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem. Personál byl ochotný a po celou dobu pobytu nenastal žádný problém. Vždy se snaží vyjít vstříc.
Negativum: Měli jsme pokoj v výhledem na moře v 5 patře. Trochu byl problém v noci, když vše utichlo a naopak byl docela dost slyšet hukot od klimatizačních jednotek na střeše hotelu. Ten, kdo by si chtěl nechat přes noc otevřené okno, tak by patrně nikdy neusnul... Další drobnost: nevhodně umístěný basketbalový koš v blízkosti lehátek na Je otravné celou dobu poslouchat rány míčem o zem a desku koše. To jsou jediné dvě věci, které mi vadily. Vše ostatní bylo v pořádku, bezproblémové a na velice dobré úrovni.
Tento hotel mohu doporučit, byl jsem opravdu spokojen Pokud pojedu opět do Ajmanu, určitě znovu do tohoto hotelu, kde již vím, co mohu očekávat.
Petr K.

Datum pobytu: duben 2017
1  Poděkujte uživateli Hrubesch09.
TheAjmanPalace, Guest Relations Manager v zařízení Bahi Ajman Palace Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. dubna 2017

Milý Hrubesch09,

Děkuji za Váš čas se podělit o své krásné komentáře s námi, to je vždy potěšením přijímat takové velké připomínky, protože naznačuje, že úroveň poskytovaných služeb je vynikající.

Doufáme, že budeme mít možnost přivítat zpět na další nezapomenutelný pobyt.

S vřelými pozdravy,

Recenzováno: 26. listopadu 2016

sice pětihvězda, ale dá se přes booking apod. pořídit celkem levně. Na šest noc se snídaní, která je luxusní, za 10 tisíc korun za dvojlůžkový pokoj. Vybavení standratní pětihvězdové, kosmetika Trussardi v koupelně, obrovské ručníky. Pokoje bez výhledu na moře jou prostě o výhled horší... Pláž přiměřená, vlnolamy, takže se plavat dá v pohodě. Hosté nedostávají náramky ani kartičky na ručníky, panuje důvěra. Bazén menší, n apodzim věnšinu dne ve stínu. V okolí jsou restaurace i obchody, i když úplné centrum to není. Docházkovou vzdáleností pobřežní promenáda, kde se dá běhat.

Tip ohledně pokoje: výhled na moře je smaozřejmě lepší, ale musí se připlatit.
Datum pobytu: listopad 2016
1  Poděkujte uživateli 564alexandra_.
TheAjmanPalace, Guest Relations Manager v zařízení Bahi Ajman Palace Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. listopadu 2016

Vážený Alexandra Š,

Děkujeme, že jste si udělali čas sdílet své pozitivní zkušenosti během svého nedávného pobytu u nás zde na Ajman paláci.

Pokud se vaše plány přivést zpět do Ajman paláce doufám, že budu mít osobní potěšení přivítat vás zpět.

S vřelými pozdravy,

Recenzováno: 26. dubna 2016

Ovšem ne nejlevnější hotel, avšak dle mého hodnocení velmi dobrý poměr ceny a kvality. Velmi pěkné pokoje, dobra restaurace, sushi, recepce i personální velmi pomocný a mily. Pokud odpovídá lokalizace velmi doporučuji.

Datum pobytu: prosinec 2015
2  Poděkujte uživateli hedrx.
TheAjmanPalace, Guest Relations Manager v zařízení Bahi Ajman Palace Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. května 2016

Milý Hedr x,

Byl jsem rád, že přijímat vaše pozitivní komentáře ohledně svého nedávného pobytu u nás zde na Ajman paláce. Maličkosti dělají rozdíl v pobytu, a tvrdě pracujeme na zajištění našim hostům zažít.

Tatyana