The State Hermitage Museum
Č. 3 z 2 067 zařízení v kategorii aktivity – Petrohrad
Dnes otevřeno: Zavřeno
Velkolepé sbírky

Muzeum je obrovské a za jeden ho jistě celé nestihnete, proto je lepší si vybrat, to co vás zajímá... přečíst další informace

Jindrich M
Plzen
Ohromné a okouzlující

Ermitáž jsme navštívili v květnu. Počet turistů byl proti Louvre apd.únosný. Je to nádhera. I... přečíst další informace

Recenzováno: 18. května 2019
basetb2014
Vsetín, Česká republika

Recenzováno: 19. června 2018

Supersbirka obrazu a soch; zrekonstruovane mistnosti posledni carske rodiny-vse dokonale. A superciste. Vsimnete si podlah v kazde mistnosti-originaly.

Datum zážitku: květen 2018
Poděkujte uživateli Judy_London007.
Recenzováno: 11. listopadu 2017

Neskutečná krása, kterou se může kochat každý návštěvník Ermitráže je dechberoucí. Prý člověk potřebuje 319 dní, aby viděl všechny exponáty. Já osobně jsem tam pobyl 6 hodin a ani zdaleka jsem nestihl nakouknout do všech tříset komnat nabízejících jak typicky ruské tak evropské umění. Samotný zimní palác je krásný, a co teprve všechna ta umělecká díla v něm! Nepopsatelné.
A co je nejlepší? Studenti mají vstup zdarma!

Datum zážitku: červen 2017
Poděkujte uživateli Luís Miguel C.
Recenzováno: 24. září 2017 prostřednictvím mobilu

Nejvíce lidí je po obědě, kolem 14. Ideální začít v 10:30, měli jsme vstupenky přes internet do Ermitáže + protější budovy štábu. Ale ráno kolem 11 lidí relativně málo a na jeden den je lepší jen lístek do Ermitáže. Je levnější, ale to platí i o kombi lístku koupeném na místě vs. Koupeném na internetu. A pokud není sezóna, pak je internet zbytečně drahý, protože fronty na hlavní kase nejsou. Zdarma je to první čtvrtek v měsíci . Autoguide za 350 v ruštině nebo 500 ostatní znamená nechat pas v zástavě. Ale pokud nejste milovník umění, nezajímá vás detail kdo co proč maloval a jak žil, pak popisky u exponátů stačí. Navíc - každá skupina se zastavuje u Top exponátů, takže i jednotlivec ví, kam jít. Občerstvení je sice chutné, ale na místní poměry 2-3x dražší než mimo galerii. Ale jídlo a pití s sebou. Nikomu zo nevadí. Ani na vstupu. Celkový dojem - excelentní , rozsáhlé a během 1 dne pouze k proběhnutí.

Datum zážitku: září 2017
1  Poděkujte uživateli 08pete.
Recenzováno: 22. května 2017

Milovnící kultury a umění si zajisté příjdou na své. Hermitáž svou velikostí zajistí program ve zrychleném režimu na 1/2 dne. Podařilo se nám vystihnout den, kdy byl vstup zdarma, takže víc lidí pohromadě jsme očekávali, ale v tom majestátném prostoru to ve finále nebylo poznat. Při návštěve Petrohradu určitě doporučuji.

Datum zážitku: květen 2017
1  Poděkujte uživateli tomasb875.
Recenzováno: 3. listopadu 2016

Muzeum, kde nebudete vědět, kam se dřív podívat a budete se sem chtít vracet. Studenti do 26 let zde mají vstup zdarma.

Datum zážitku: červenec 2016
Poděkujte uživateli miloslavadolihalova.