The State Hermitage Museum
Č. 3 z 2 307 zařízení v kategorii aktivity – Petrohrad
Dnes otevřeno: Zavřeno
Rodinná dovolená

Úžasná galerie se skvělými obrazy... už na začátku, pokud půjdete hlavním vstupem Vás uchvátí... přečíst další informace

Recenzováno: 24. února 2020
606kate_inan
Velkolepé sbírky

Recenzováno: 23. června 2019
Jindrich M
Plzen

Recenzováno: 6. října 2019 prostřednictvím mobilu

Jako průměrně zcestovalý chlápek jsem si myslel, že bez mapky muzea to půjde,chyba,tolik místností souběžně, kolmě je třeba si hlídat kde jsem byl a kam půjdu.V ceně je vstup do protějšího muzea(Kandinsky), ale bacha na otevírací dobu.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli matej_webr.
Recenzováno: 23. června 2019

Muzeum je obrovské a za jeden ho jistě celé nestihnete, proto je lepší si vybrat, to co vás zajímá. Přes náměstí je navíc další nová část s francouzským, německým ad. uměním. Uvnitř jsou dvě kavárny, kde je možné si odpočinout a také řada obchodů, včetně pošty, odkud můžete poslat pohledy. Největší fronty jsou v den, kdy je vstup zdarma, nejlepší je pořídit lístek dopředu a jít bočním vchodem (i v den, kdy je muzeum zdarma). Do zlaté a diamantové komnaty se na místě prodávají lístky jen pro aktuální den (jedná se o prohlídku s průvodcem). Je to trochu bludiště.

Datum zážitku: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Jindrich M.
Recenzováno: 18. května 2019 prostřednictvím mobilu

Ermitáž jsme navštívili v květnu. Počet turistů byl proti Louvre apd.únosný. Je to nádhera. I kdybyste se nazajímali o obrazy a umělecká díla, tak samotné prostory jsou dechberoucí, obrovské, nádherně vyzdobené. Ermitážje trochu bludiště, personál , byl ochodný a poradil. Delší dobu jsme hledali soukromé pokoje. A nezapomeňte na místnost se zlatým pávem. Toalet , očerstvení, lavicek je v Ermitáži dostatečné.

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli basetb2014.
Recenzováno: 16. února 2019

Projít všechny sály a shlédnout vše, pak je nutno návštěvu opakovat. Byli jsme tu víckrát a ještě jsme neviděli vše.

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli Jan M.
Recenzováno: 22. září 2018

Historie je tady vidět na každém kroku, ale pro milovníky umění je tady veliký prostor s díly velmi známých malířů.

Datum zážitku: září 2018
Poděkujte uživateli oldaburian.