“Dobrý oběd”

Kuchyně: Suši, Pizza
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Okolí: Petrohradský
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Tato restaurace nabízí mix všeho, najdete zde asijské, evropské i tradiční ruské jídlo. My jsme si dali soljanku a hovězí stroganov. Obojí nejlepší, jaké jsme v Petrohradu měli (a že jsme jich vyzkoušeli). Obsluha milá, rychlá, jen né se všemi členy obsluhy se domluvíte anglicky. Ceny velmi mírné. Dostatek míst na sezení bez nutnosti rezervace.

Poděkujte uživateli Blanka B.

Recenzováno: 18. října 2016 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: říjen 2016
Chehov, Менеджер по обслуживанию клиентов v zařízení Yakitoriya, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. října 2016

Recenzováno: 7. října 2016 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: říjen 2016
Chehov, Менеджер по обслуживанию клиентов v zařízení Yakitoriya, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. října 2016

Recenzováno: 17. června 2016 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: červen 2016
Chehov, Менеджер по обслуживанию клиентов v zařízení Yakitoriya, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. června 2016

Recenzováno: 2. července 2015

Datum návštěvy: červen 2015

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Yakitoriya, si také prohlíželi

Petrohrad, Severozápadní federální okruh

Už jste navštívili Yakitoriya? Sdílejte své zkušenosti!