Recenzováno: 1. srpna 2017

V tomto hotelu jsme byli ubytovaní 14 dní a byli jsme velmi spokojeni. Je pravda, že někteří Češi z naší skupiny spokojení nebyli. Možná právě proto, že jejich přístup k lidem z hotelu nebyl dle mého názoru moc adekvátní. My jsme měli krásný, čistý pokoj, vždy vyměněné ručníky, toal. papír nám nikdy nechyběl a každý den jsme na pokoj dostali lahev vody, někdy dokonce dvě. Pan uklízeč nám vždy krásně nazdobil postel, někdy dokonce i květy a všichni z hotelu k nám byli velmi milý.
V jídelně bylo na výběr spoustu jídla. Když se stalo, že někomu jídlo upadlo, číšníci přiběhli a uklidili. Někdy se muselo na jídlo čekat, ale když jsme viděli snahu číšníků, kuchařů, jak potí krev a při tom s vámi vtípkují a snaží se, nevadilo nám to. Kolem hotelu je také spostu barů zahrnutých v all inclusive. Pozdní snídaně a snack jsou podávány u baru u moře. Bazény krásně čisté.
Hodně lidí si stěžovalo na moře. Je opravdu velmi mělké a moc korálů v něm neuvidíte. Avšak paní v cestovce nám tuto skutečnost sdělila a proto jsme věděli, na čem jsme. Opravdu je koupání na konci mola ohraničeno bojkami, ale plavčík vás pustí i jinam. My jsme doplavali trošku dál, kde byly hezké korály a plno rybiček. Jedna paní dokonce říkala, že viděla i želvu.
Hotel i lidé na pláži nabízí spoustu výletů, kreté jsou za dobré peníze a je v nich zahrnuto opravdu krásné šnorchlování.

Datum pobytu: červenec 2017
Poděkujte uživateli stepve.
Sanaa W, General Manager Office v zařízení Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. srpna 2017

Dear guest,

Many thanks for your review; we are delighted to read that you had a great time at Aurora Oriental Resort and we do look forward to welcoming you back soon. Please feel free to let us know once you have booked your next holiday; we will do everything we can to make your stay with us even more enjoyable.

Warmest regards,

Recenzováno: 30. července 2017

V termínu 26.6. - 10.7.2017 jsme se chystali na naši letošní dovolenou, po osmé do Egypta, prvně do Sharm el Sheikhu. Moc jsme se těšili....Po příletu, odbavení a transferu do hotelu jsme byli rádi, že jsme hned dostali náramky a mohli jít na oběd. V restauraci ovšem bylo plno a museli jsme 20min čekat až se uvolní místo. Když nás pustili dovnitř, byli jsme zděšeni...takový svinčík jsem ještě nikdy nezažila...jídlo bylo všude, v mísách, kolem nádob s jídlem, na stolech i pod stolem, vlastně rozšlapané po celé jídelně. Nikdo neuklízel. Nebylo nádobí a když konečně bylo, tak ušmudlané, jakoby utřené jen ubrouskem se zbytky zaschlého jídla po předchozích strávnících. Sklenky taktéž. O ubrusech, prostíráních a příborech ani nemluvě. Obsluha i kuchaři měli taktéž špinavé oblečení, nechutné! Pokoje jsme dostali hned po jídle, to bylo naštěstí chutné, menší výběr, ale ok. Na pokoji bylo čistě povlečeno, čisté ručníky, ale bohužel to bylo jediné, co bylo čisté. Všude špína, prach, v koupelně plíseň. Hotel je starší, což nevadí, ale ,,bordel,, nám skutečně vadí. Rozbitou sprchu a skříň, flekatou postel pominu.... Na to, že se hotel pyšní 5hvězdičkami pro nás velké zklamání. Bazén a okolí i zahrada v pořádku, pěkné a upravené okolí. Pláž normální jako všude, v baru opět není k dispozici nádobí nebo je, ale špinavé. Moře, kvůli kterému jsme tam jeli není....při odlivu voda i po 500m po kotníky, při přílivu pod kolena, takže se nedá plavat. Molo asi 400m dlouhé, za ním 20x15m ohraničený prostor na plavání, vody po prsa. Rybu ani korál jsme neviděli. Druhý den již odpočatí jsme mysleli, že budeme vidět všechno jinak...nebylo tomu tak...volali jsme delegáta a další den se nás asi 20 lidí stěhovalo do hotelu Barcelo Tiran...to byla jiná liga. Aurora v Sharmu už nikdy!!!!!!!

Datum pobytu: červen 2017
6  Poděkujte uživateli Renata E.
Recenzováno: 10. července 2017

Naprostá nemožnost plavání v moři - jediná možnost dojít po krátkém molu doprostřed korálového podloží a zde se pohybovat v obdélníku cca 10 x 20 m (hloubka vody něco mezi do pasu a pod prsa - dle odlivu a přílivu). Dále bojky a nepustí jinam. Mola cizích hotelů nelze použít, po korálovém podloží se nesmí chodit.

Pokoje celkem pěkné, ale všude hrozná špína a plíseň.

V restauraci nedostatek nádobí, občas se hledá talíř až 20 minut, případně si musíte umýt nějaký použitý, totéž s příbory, hrnky, sklenicemi. Minimum personálu, téměř žádný úklid.

Po dvou dnech celá skupina vyměnila hotel. Kvalita hotelu Aurora odpovídá max. 2 hvězdičkám.

Datum pobytu: červen 2017
5  Poděkujte uživateli Daniela H.
Recenzováno: 10. července 2017

S hotelem byla spokojenost, každý den naklizený pokoj, celkově uklizeno. Jídlo bylo dobré a čerstvé. Chybělo dlouhé molo přímo ke korálům. Bazény s udržovanou příjemnou teplotou a barem. Příjemný personál.

Tip ohledně pokoje: Chybělo molo s přístupem ke korálům. Jinak spokojenost.
Datum pobytu: červenec 2017
5  Poděkujte uživateli Kristýna J.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014

Aby se mi v hotelu líbilo, potřebuji hlavně dvě věci: dobré jídlo a dokonalou čistotu.
A co se hotelu Oriental týče, dávám tomu 4,5 z 5 za obojí.
5 z 5 jim nedávám, protože si myslím, že by to mohlo být ještě o něco lepší, ale i tak jsem si to užil a nemám si na co stěžovat.
Co se týče výhledu a zahrad: 5 z 5

4  Poděkujte uživateli afudle.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál
Sanaa W, Manager v zařízení Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. června 2014

Dear Guest,

I would like to thank you for your positive feedback at Trip Advisor as your opinion is very important for both the Management and the people who are looking for a place to spend a lovely holiday.
WE would like to see you again in the future.