Recenzováno: 4. srpna 2017

Hotel Aurora oriental resort je nabízen CK jako pětihvězdičkový...Opravdu nevím, kde ty hvězdičky září, ale v tomto hotelu určitě NE. Hned při příjezdu nás posadili delegáti k tak špinavým stolům v recepci, že už v tu chvíli bylo jasné, že zde není něco v pořádku. Hotel bych hodnotila bych tak na dvě hvězdy:
Největší katastrofa byla jídelna. Špína kam se podíváte, zápach, jídlo poházené na stolech, na zemi, židlích personál se jen usmívá. Takový nehygienický bordel jsme ještě nikdy na dovolené nezažili. (Špinavé talíře, příbory, stoly, kelímky, protože sklenice nebyly). Absolutní nedostatek veškerého nádobí, které se válelo i několik dní na chodbách hotelu u pokojů arabské klientely. Jedním slovem - hnus.
Pokud se jedete do Egypta potápět, tak v tomto hotelu jste na špatném místě. Voda v moři má 20 -40cm cca do délky 500m. Koupání přes 400m dlouhé molo je ohraničené a výška vody je cca 130 cm. O koupání a šnorklování se vám může jen zdát. Další problém - teplé nápoje, často nebylo některé pití. Na všechno fronty, kde jako zahraniční host jste na posledním místě. Slibovaná večeře, v Italské restauraci, jak uvádí CK, tak o té tam nikdo neví. Pozdní snídaně a obědy - tak to stojí za to vidět....Zakouřený a špinavý loby bar, který je jediný večer otevřený a to vám mezi stoly ještě děti hrají fotbal, takže vám občas přistane balón v kávě nebo pití. Většina klientů, kteří přiletěli do hotelu v našem termínu stejně jako my, se nechali přestěhovat do jiných hotelů.
Hodnocení velmi negativní.

Datum pobytu: červenec 2017
7  Poděkujte uživateli rencakrizova.
Recenzováno: 2. srpna 2017

Nejsem rasista ani xenofob,procestoval jsem s batohem destinace, kde byla hygiena v jiné rovině, ale aby byl bordel,smrad u každého jídla v rádoby 5 hvězdičkovém hotelu,neustálý nedostatek kelímků (logicky fronty na pití,pití teplé,protože nebylo vše nachystáno před otevřením barů),animační program bez denního rozpisu (co,kdy,kde), v hotelu polovina hostů jsou Egypťané,kteří nemají až na pár výjimek zákl.kulturní a hygienické návyky,žádné snacky mezi hlavními jídly, moře asi 800 metrů po kotníky max.kolena,deklarované šnorchlování až po 20 minutách chůze u vedlejších hotelů na jejichž molo Vás nepustí...Po stížnostech a neustálých připomínkách mírné zlepšení, ale kvalita služeb nedosahuje ani 2 hvězd

Datum pobytu: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli Petr Ž.
Recenzováno: 1. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Hotel odpovida pro mne 2 hvezdickam a to za plaz a prumerne pokoje. O jidelne.. tohle byl Chanov nebo Karvina 6!!!! Takovy humus to snad člověk nezazil dokud nezazije v Aurore. Hotel opravdu spina, smrad snad uplne všude jak na pokojich, chodbach a v jidelne na bliti!!! Jidlo po zemi, proste vsude..nedostatek plastovych sklenicek do kterych lejou piti.. proste nic co by bylo aspoň na urovni ve 3* hotelu!!

Datum pobytu: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli Tálie O.
Recenzováno: 1. srpna 2017

V tomto hotelu jsme byli ubytovaní 14 dní a byli jsme velmi spokojeni. Je pravda, že někteří Češi z naší skupiny spokojení nebyli. Možná právě proto, že jejich přístup k lidem z hotelu nebyl dle mého názoru moc adekvátní. My jsme měli krásný, čistý pokoj, vždy vyměněné ručníky, toal. papír nám nikdy nechyběl a každý den jsme na pokoj dostali lahev vody, někdy dokonce dvě. Pan uklízeč nám vždy krásně nazdobil postel, někdy dokonce i květy a všichni z hotelu k nám byli velmi milý.
V jídelně bylo na výběr spoustu jídla. Když se stalo, že někomu jídlo upadlo, číšníci přiběhli a uklidili. Někdy se muselo na jídlo čekat, ale když jsme viděli snahu číšníků, kuchařů, jak potí krev a při tom s vámi vtípkují a snaží se, nevadilo nám to. Kolem hotelu je také spostu barů zahrnutých v all inclusive. Pozdní snídaně a snack jsou podávány u baru u moře. Bazény krásně čisté.
Hodně lidí si stěžovalo na moře. Je opravdu velmi mělké a moc korálů v něm neuvidíte. Avšak paní v cestovce nám tuto skutečnost sdělila a proto jsme věděli, na čem jsme. Opravdu je koupání na konci mola ohraničeno bojkami, ale plavčík vás pustí i jinam. My jsme doplavali trošku dál, kde byly hezké korály a plno rybiček. Jedna paní dokonce říkala, že viděla i želvu.
Hotel i lidé na pláži nabízí spoustu výletů, kreté jsou za dobré peníze a je v nich zahrnuto opravdu krásné šnorchlování.

Poděkujte uživateli stepve.
Sanaa W, General Manager Office v zařízení Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. srpna 2017

Dear guest,

Many thanks for your review; we are delighted to read that you had a great time at Aurora Oriental Resort and we do look forward to welcoming you back soon. Please feel free to let us know once you have booked your next holiday; we will do everything we can to make your stay with us even more enjoyable.

Warmest regards,

Recenzováno: 30. července 2017

V termínu 26.6. - 10.7.2017 jsme se chystali na naši letošní dovolenou, po osmé do Egypta, prvně do Sharm el Sheikhu. Moc jsme se těšili....Po příletu, odbavení a transferu do hotelu jsme byli rádi, že jsme hned dostali náramky a mohli jít na oběd. V restauraci ovšem bylo plno a museli jsme 20min čekat až se uvolní místo. Když nás pustili dovnitř, byli jsme zděšeni...takový svinčík jsem ještě nikdy nezažila...jídlo bylo všude, v mísách, kolem nádob s jídlem, na stolech i pod stolem, vlastně rozšlapané po celé jídelně. Nikdo neuklízel. Nebylo nádobí a když konečně bylo, tak ušmudlané, jakoby utřené jen ubrouskem se zbytky zaschlého jídla po předchozích strávnících. Sklenky taktéž. O ubrusech, prostíráních a příborech ani nemluvě. Obsluha i kuchaři měli taktéž špinavé oblečení, nechutné! Pokoje jsme dostali hned po jídle, to bylo naštěstí chutné, menší výběr, ale ok. Na pokoji bylo čistě povlečeno, čisté ručníky, ale bohužel to bylo jediné, co bylo čisté. Všude špína, prach, v koupelně plíseň. Hotel je starší, což nevadí, ale ,,bordel,, nám skutečně vadí. Rozbitou sprchu a skříň, flekatou postel pominu.... Na to, že se hotel pyšní 5hvězdičkami pro nás velké zklamání. Bazén a okolí i zahrada v pořádku, pěkné a upravené okolí. Pláž normální jako všude, v baru opět není k dispozici nádobí nebo je, ale špinavé. Moře, kvůli kterému jsme tam jeli není....při odlivu voda i po 500m po kotníky, při přílivu pod kolena, takže se nedá plavat. Molo asi 400m dlouhé, za ním 20x15m ohraničený prostor na plavání, vody po prsa. Rybu ani korál jsme neviděli. Druhý den již odpočatí jsme mysleli, že budeme vidět všechno jinak...nebylo tomu tak...volali jsme delegáta a další den se nás asi 20 lidí stěhovalo do hotelu Barcelo Tiran...to byla jiná liga. Aurora v Sharmu už nikdy!!!!!!!

Datum pobytu: červen 2017
6  Poděkujte uživateli Renata E.